Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт в и след "Завръщане"~Тема 47

  • 86 384
  • 742
# 60
 bouquetПривет на всички четящи!Изгледах 3-та серия на "Мама" и не се стърпях да напиша...това момиченце,което играе Мелек,то е невероятно!за Джансу Дере нямам думи също..такъв силен състав от артисти пак са подбрали,това е наслада за окото!Каква завързава работа...някога майката е убила човек и е била в затвор,а сега дъщеря и на път да направи същото...засукан сценарий и добре изиграни роли!
Виж целия пост
# 61
           Добра вечер, мили дами!
           Много ми се иска снимката на МАА да е нова за което има и  предположения във ФВ. Бръчките край очите не са показателни, защото той отдавна ги има. Какво ли иска да ни каже с размахването на "виктори". Какво е победил? Много ми се иска да е победил особняшкия  си нрав и глупостта да живее с множеството песове и да се крие по шубраците.  Крайно време е да се завърне сред хората и работата си /да снима/. Да се отърси едно хубаво  от всичко лошо и тръгне напред.
           Джансу доста време не снима, но сега е прекрасна "мама". Много, много добро изпълнение на ролята, както и на Вахиде Перчин. За малкото момиченце нямам думи -  великолепно и трогателно изпълнение, къса ми сърцето и си поплаквам. Препоръчвам ви сериала! Гледайте го няма да съжалявате!
Виж целия пост
# 62
Добро утро, хубав ден ви желая bouquet

Сезончеееее, къде си, какво стана с теб  newsm78 newsm78 newsm78

Скрит текст:

Виж целия пост
# 63
Ехоооооооо wavey....има ли някойййййй Thinking...мммм...май няма Naughty ooooh! #Crazy

Снощи изгледах серийката...суперрррр...това дете ми напълни душата...за кой ли път....Бравос! Peace
В по предния си пост ,бях писала за сделката...голяма глупост съм сътворила...Али да иска да се ожени за Зейнеп....цъ цъ цъ...отде ми дойде това... Rolling Eyes doh Banghead Joy Joy Joy...Алито май си поиска другооооо... #Crazy....и се сетих веднага за 1001 нощи... bowuu newsm78

Момичета, някой от вас гледал ли е филма или сериала ,римейк на който е "Майка"?Как се развива там действието и как завършва?

Събудете се момичета, тази снимка от Агата някой да я е виждал, от кога е  newsm78 newsm78 newsm78



И...аз не съм я виждала,Слънце Naughty

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 64
Добро утро, хубав ден ви желая  bouquet
Закуска и спомени от мен.

Защо почти нищо не коментирате за новия сериал на Султанката. За съжаление гледах само първа серия поради липса на време, да продължавам ли да гледам newsm78 newsm78 newsm78.

Скрит текст:

Виж целия пост
# 65
Добро утро  Hug Hug Hug

От мен по едно чайче да се сгреем  Wink

Скрит текст:



Силистре аз не мога все още да коментирам  Peace, първо защото нямам време да изгледам сериите и второ - защото съм скарана с руския, та не знам и при гледането с превод какво ще разбера   Whistling но виждам, че има страхотен рейтинг  Crazy та явно е доста добро дизито  Peace
Виж целия пост
# 66
Добра ви среща, къзлар  Hug Heart Eyes Hug
СилистраHug КотеHug за хубавата трапеза  Heart Eyes
Гледам филма и LİVE, и със субтитрите на рускините.  ooooh! Добре, че в ЕГ ни натискаха да го учим заедно с немския и английския. На мен лично много ми харесва, макар че на моменти става тежък и вадя пешкирчето, че съм много ревлива.
Турна-Мелек направо ме остава без дъх и хормоните ми се развихрят. Страхотна игра и на големите, хубав сценарий. Остават още 8 серии. Какво ли ще се случи  newsm78
Виж целия пост
# 67
Виж целия пост
# 68
Добра събота Прекрасници Hug Hug
Агата, нещо много социален  го дава! Защо ли?
 Пуснал е обща снимка с Нурсъли и куче! Напомни ми за снимката му с Каролина, от пътуването им в Литва.  след нея,всичко....... свърши! Дали това е някаква закономерност?
Ще видим!! 
Султанката, прекрасна в "ANNЕ". изгледах, почти, епизод 3. А интереса ми, не намалява. напротив, увеличава се! много ми е интересно, що за птица ще се окажа Али?
Аз, за първи път, следя сериали на "Живо"! и нямам база за сравнение.  Но ми се струва, че този сезон е много силен.
следя три, много различни, но еднакво добри сериала. най вероятно, има поне още три, толкова добри, които няма как да следя!!!! просто денонощието е, само 24 часа!! да не говорим, за тази които те първа ще тръгнат по комшийските телевизии!!! Огромна индустрия и убийствена конкуренция!!!
Маргооооо Hug Heart Eyes липсваш ми Wink дай линкова за тези рейтинги, че ми е любопитно, как се подреждат любимите ми сериали на фона на всичко останало?
Виж целия пост
# 69
Здравейте на всички заспали, проспали, ненаспали и събудили се!
Нещо ново, най-ново, за ръзсъняване!
 

И...Лолита с кангала!
Виж целия пост
# 70
Скрит текст:
Мама 4 серия (1 и 2 АНОНС с русскими субтитрами)
https://vk.com/verni_lubov?z=video-83282628_456239058%2F9172572e … pl_wall_-83282628

https://vk.com/verni_lubov?z=video-83282628_456239059%2F6bcc278e … pl_wall_-83282628
Виж целия пост
# 71
Здравейте!Това куче дето уж се казва Симон и то ли е тяхно?Аз вече съвсем се обърках кой кой е.Помагайте!
Виж целия пост
# 72
Виж целия пост
# 73
Чики, кучето се казва Саймън, мила - така се чете на английски и е тяхно също! Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 74
wavey Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug



 smile3524
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия