Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт в и след "Завръщане"~Тема 47

  • 86 384
  • 742
# 600
Гюнайдън,къзлар  wavey #Silly

Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Днес кафенцето е от мен... Laughing



Значи  newsm78...Агата ни може да пътува към Колумбия...Еййййй...не се находи тоз човек... ooooh! #Crazy Joy Joy Joy

А...Султанката ни отмаря м/у сетовете... Peace


В перерыве между съёмками!

Джансу Дере была замечена в ТК Зорлу. Актриса сказала, что в перерыве между съёмками иногда успевает увидиться с друзьями. После встречи с друзьями она снова отправилась на съёмочную площадку.

Перевод сделан для группы Большой Клуб Турецких сериалов- turk_dizileri




Виж целия пост
# 601
Добро утро, прекрасници Heart Eyes Heart EyesУспешна седмица и...
Кафе
Силистра Hug добавяй ШЕКЕР chef
Виж целия пост
# 602
Добро утро  bouquet
Цвети, веднага добавям ШЕКЕРА, отлежал и лепне от сладост #Crazy #Crazy #Crazy Joy

помните ли тези кадри
Виж целия пост
# 603
Честит Имен Ден на всички които празнуват днес.

Слънцееееееее, Честит Имен Ден.
Да си жива и здрава и много обичана  Hug Hug Hug newsm51 love001 love001

Виж целия пост
# 604
Привет момичета  Hug Hug Hug Hug
айвааа не знам какъв ден е днес, но щом Силистра информира, значи си имаме именничка  Party Party

Свет джанъм беним  Hug Heart Eyes
Да си жива и здрава, много щастлива, обичана съпруга и майка и скоро уважавана свекърва  Peace

Виж целия пост
# 605
Здравейте, хубавици Боранови! Hug Hug Hug Hug Hug
ЧИД на всички, които празнуват, с пожелание за много здраве и любов!
ЧИД специално на нашата незаменима СВЕТЛА!

Виж целия пост
# 606
Здравейте девойки  bouquet Hug Hug Hug Hug Hug
На работа съм и не знам защо newsm78. Трябваше да си остана в къщи и да се наспя в този дъждовен ден.
Кафе и шекерец от мен Hug Hug Hug



Виж целия пост
# 607
Wink Heart Eyes Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 608

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Марго, благодаря за кафето, тъкмо си направих  bouquet
И за да не е едно голо изречение, мама Кевсер.Разбрах, че ви е домъчняло за нея Joy Joy Joy
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Виж целия пост
# 609
Здравей, Силистра! А за синчето на мама Кевсер нищо не казваш! Пак за теб си го държиш, а ще ми пускаш майка му .....! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 610
Здравей, Силистра! А за синчето на мама Кевсер нищо не казваш! Пак за теб си го държиш, а ще ми пускаш майка му .....! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Хорти, синчето е за мен, още не ми е минал мерака. Като гледах повторението на сериала пак бях пощръкляла  #Crazy #Crazy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 611
Силистра, засрами се, аз как си го споделях от време на време с теб? Какъв е този егоизъм от твоя страна, я подай на другарчето! Ето сега ти го давам като младо и зелено войниче, сладко бонбонче!

Отдолу е писал "Вчера и днес като цяло всичко е наред", така де, да не се притесняваме! Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 612
Здравейте,
Ехеее много е  готин на тази снимка  И пак с цигара...

Виж целия пост
# 613
Явно не съм само аз пощръклялата. И вас ви държи bouquet
Хорти, Сезонче, не съм свидлива, споделям.

Виж целия пост
# 614
Ами тогава и аз да споделя!

 През гърдичките, по пътечката и право ...... в шортите!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия