
























.
или в количката и на разходка. Обаче вечер си иска стабилно гушкане
не че някой има нещо против да я гушка де....
След като се наяде я слагам да легне на мен (или на баща си) и само така заспива...След поне 30 мин. гушкане и целуване
. За сега друг освен мен и баща и не я е приспивал. Бабите са далеч. През нощта не се буди от 3-тата седмица. Заспива към 10 и спи до към 5-6 сутринта. Но аз ставам да я проверявам, защото много се върти.
Моя младеж плаче със сълзи от 2 месеца и се смее с глас от около месец.

Само не ми остава време даям хаха.
като цяло успявам и да чистя и да готвя,добре че малкия е кротък и може и половин час да се занимава сам. Пък и мразя някой друг да ми оправя нещато вкъщи:)
И традиционно от 7 до 8 вечер се криви и си го подаваме с ММ. Не знам на какво се дължи, но всеки ден плаче по това време.Препоръчани теми