И една торта и от мен по случай 32-те години
Днес е прекрасен слънчев ден, който прекарваме с Виолета сред есенните листа в парка, най-хубавото ми празнуване на РД досега.
Снощи се събуди и яде доста лакомо цели 3 пъти
)
жива и здрава, много щастлива и бебе да е здраво, усмихнато и доволно.
преди не беше така...
Всичко най-хубаво на цялото семейство!

, защото аз невинаги го стягам добре
От всички известни и неизвестни марки съм най-доволна от зелената серия на Клиник - скраба и маската, кремовете също. Стигат ми за дълго време, особено скрабът е много силен. От pore refining серумите не ми изглежда да имат особен ефект. Ще ми се да ползвам и аз първи бръчки, но останалите кремове ми идват много мазни, флуидите и те. Доволна съм много от anti age за смесена кожа на Колистар. Като съм се вманиачавала съвсем съм взимала и Дарфини, Сисли, био мио и прочие, почистващи терапии...колко подарих на майка ми и колко още си седят 
Странно, но засега косата ми е по-хубава и по-малко се омазнява в сравнение с преди бременността
Пак стана много дълго мнение, в общи линии една хубава почивка от всичко най-много оправя кожата
замечтах се пак, че тази година както никога пропуснах и морето, и плажа, а сега чакаме сняг и една сауна да направя ми се вижда приключение 
Взех вече и коледна рокличка на бебка
сега остава да взема и за мен, че и да се вместя в нея, че да става и за кърмене, и да е хубава, пак много изисквания станаха
Пфу че ме е яд, не можах ли и на друго място да оплешивея бреее
))))
Това нормално ли е ?
Фа имаш бебе е да владееш изкуството всичко с една ръка да правиш
Препоръчани теми