бяхме по обяд с 2-часов рев,пищене от гърда,аз закъснявам за зъболекар... как да го оставя ей така и да го мисля. Дано повече не се налага, след това сука вече 2 пъти както трябва,аз пих чайчета.. да видим резултата.. имам чувството, че не мога да му давам това от което има нужда
много ме разчувстваха тези неща. После пък постоянно се карах с баща му,дразнеше ме всичко,което правеше
Млечните също могат да докарат слуз. Зелено знам, че е и когато пие предимно първото мляко, как редуваш гърдите? 

За депресията - идва ми ако се замисля за домакинска работа и прочие...та затова не трябва да си даваме много зор, също така да мислим, че като сме дали веднъж АМ и е свършил светът...няма как всичко да е винаги перфектно, правим каквото можем, търпение, да се подкрепяме и това е
Всичко ще се оправи
Днес пробвах още няколко пъти, страхотно стана
Тази поза ни помогна много, големи благодарности
През останалите 23 часа се хили като ряпа или спи, НО присети ли се нещо- малеееееее
Препоръчани теми