Така е, всяка майка си решава, но нищо не пречи да се почете, все пак някои педиатри знаят повече от други, а има учени, посветило живота си на изследвания
Нарочно постнах линка на СЗО, има дългогодишни научни трудове зад тези констатации и, между другото, има подробни насоки и за кърмени, и за бебета на АМ - при последните захранването е бурно, все пак бебето е било хранено с един и същи вкус..
т.е. доста след шести месец. За забелването и аз мога да потвърдя, че в нито една държава на запад не се прави, просто е съвсем непознато като практика. Съседката с изумление разбра от мен, че изобщо съществува. Това е само като пример.
- а последното ти мнение ми излезе с точка и не можах да видя нищо. И колкото и да сме различни нека да не се приема нищо лично
Ето едно забавно видео по темата:

Много е сладка Даная lovermim 
Много добри отзиви има за него и е точно за този период на сърбящи венци и никнене на зъбки.
Аз акта за раждане съм го предоставила с последния болничен но не съм попълвала деларации или нещо такова.Гледах в сайта на НОИ че последно ми е представен болничния който е до 19.11 и това е ,няма други представени документи и взех да се притеснявам.
Аз акта за раждане съм го предоставила с последния болничен но не съм попълвала деларации или нещо такова.Гледах в сайта на НОИ че последно ми е представен болничния който е до 19.11 и това е ,няма други представени документи и взех да се притеснявам.
Препоръчани теми