А със забелването как вървите?
. И аз качих моя мъж в албума.
Имало и функция да се пращат съобщения едновременно до няколко потребителя, много удобно 
Аз съм от Breast Police, но съм винаги добронамерена
Даная е много хубава, прекрасни очи
Дея е невероятна, ама Надя, сигурна ли си, че е родена август
На мен и на външен вид ми изглежда шестмесечна, да не говорим как спокойно хваща играчките
Много са красиви и Кристиан, и Симеон , но засега сме си избрали Дамян защото мама много харесва сините очи
Невероятно изражение 
След малко ще я кача и ще сложа и една спонтанна снимка в лилаво от тази сутрин, че на всички други сме в червено
(Виола значи виолетово на италиански, а също така и теменужка
На пазарчетата редовно продават. И ние сме с леко разстройство - 4-5 памперса на ден, което ми се вижда много. Ако и утре е така ще дам Био Гая.
Хайде, качвайте всички, да си имаме коледен албум
Препоръчани теми