Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 62

  • 73 270
  • 769
# 540
Да,д-р Емин от клиника Радост.Сещам се.Преди е работил в Плевен и стана известен с това,че помогна на 63 годишна жена да забременее.
Вървяха репортажи и за незаконна търговия с Я.
Виж целия пост
# 541
Момичета пратиха ме на физиотерапия на малък таз, но от Поморие ми отказват понеже нямали такава пътека. Незнам какво да правя ,ако някой може да ми даде съвет,ще се побъркам.
P.s просто за профилактика ме изпрати докторката.
Виж целия пост
# 542
svetlana7878,аз правих във Варна преди около 2 години физиотерапия на малък таз и минах по здравна каса.Акушер-гинекологът ми даде направление за физиотерапевт и си направих процедурите без да платя и стотинка.Има центрове,където правят процедури срещу заплащане,но със сигурност има такава клинична пътека и може и с направление.
Явно в Поморие са по-различни нещата. newsm78
Виж целия пост
# 543
svetlana7878,аз правих във Варна преди около 2 години физиотерапия на малък таз и минах по здравна каса.Акушер-гинекологът ми даде направление за физиотерапевт и си направих процедурите без да платя и стотинка.Има центрове,където правят процедури срещу заплащане,но със сигурност има такава клинична пътека и може и с направление.
Явно в Поморие са по-различни нещата. newsm78

Момичета, за какво ви я назначават физиотерапията Simple Smile
Виж целия пост
# 544
На мен ми я назначиха след коремна операция.Всичко в корема ми се беше срастнало като последица от операцията и физиотерапията имаше за цел да разтегне срастванията и да облекчи болките.
Виж целия пост
# 545
На мен ми я назначиха след коремна операция.Всичко в корема ми се беше срастнало като последица от операцията и физиотерапията имаше за цел да разтегне срастванията и да облекчи болките.
🙄 За пореден път се удивявам през какво минаваме Sad Стискам палци на всички ГЕРОИНИ!
Виж целия пост
# 546
svetlana7878,аз правих във Варна преди около 2 години физиотерапия на малък таз и минах по здравна каса.Акушер-гинекологът ми даде направление за физиотерапевт и си направих процедурите без да платя и стотинка.Има центрове,където правят процедури срещу заплащане,но със сигурност има такава клинична пътека и може и с направление.
Явно в Поморие са по-различни нещата. newsm78

Стефи и в Поморие са по
 Здр. Каса ама явно тая нещо не бе в настроение. Познавам момиче което преди месец е било там точно за такъв вид процедури.ама ще търся че аз трябва да си взема болнични понеже съм на смени и ми е свързана работата с тежък физически труд
БЛАГОДАРЯ Ви за помоща.
Виж целия пост
# 547
За какво ви е пътека. Кл. пътеки са за болнична помощ, тези неща се правят в амбулаторни условия.
Виж целия пост
# 548
Незнам как точно се казва,дали по пътека или по друго, Simple Smile но ме прати лекар и не съм плащала нищо.
Миналата година дори старото ми аг предложи сам да ми даде направление за физиотерапия,защото имах болки,но отказах защото така и така щях да правя лапаро.И с лапарото изчистиха донякъде пораженията от старата операция.След това опериращият ми лекар,който ми прави лапрото,а сега и инвитрото,не ми препоръча пак да правя физиотерапия.Но и вече нямам болки.Много добре си свърши работата човека.
Но след коремната операция бяха казали задължително да направя един курс.Не че имаше ефект,но това е друг въпрос.
Виж целия пост
# 549
Здравейте момичета,някой запознат ли е д-р Сигридов дали преглежда небреммени?Иска ми се да запиша час преди следващия опит,за да видя какво ще каже,че много добри отзиви чета за него.Много ме е старх при следващия опит да не стане пак фал и да стигна до + тест,пък да спре да се развива.Дайте малко повече информация как протича прегледа при него,колко струва и итрябва ли да направя някакви изследвания преди да отида,ако изобщо преглежда небременни
Виж целия пост
# 550
Дани, точно днес Dreams come true писа в общата дискусионна тема за д-р Сигридов: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=956132.540;topicrefid=20
Ако искаш я попитай.
Виж целия пост
# 551
Направих изследването на естрадиол като бях пила кафе_ голям проблем ли е?
Виж целия пост
# 552
Никакъв, според мен.
Кафето не виждам как би повлияло на естрадиола.
Виж целия пост
# 553
Щото стойността е нелогична/На лекарства съм/ и се сетих че пих. Дават да е на гладно затова се чудя.
Виж целия пост
# 554
Никога не са ми го искали на гладно  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия