
От ИГ на ТУБА
https://www.instagram.com/p/BMntSKEhm6A/…
Приличат ми на момичетата на първия и втория ред.
Дано нещо не съм ви заблудила.

Надявам се /по - скоро вярвам
/, че серията довечера ще оправдае очакванията ни за хубава и наситена с много емоции серия, както и сериал
А чаровниците Туба и Киво ще успеят да ни разкажат по завладяващ начин историята на любовта си 
прекрасно е, че си ни заредила с оптимистични слова рано -рано
и при мен сега работят
На Стар тв. гледам още-Парчетата,Ашка,ВО,но не беше ми се случвало! 




)😜 Вот и пришло время, чтобы встретиться
тъкмо ги бях подготвила да ви информирам за сложеното от Туба в Истанграм и ти си ме изпреварила
относно съмненията ни около вчерашното изказване за Туба... се чудя, ако е истинско защо излезе само в едно издание и то, не е от големите. Нали комшиите имат навика с дни да повтарят едно и също, а това...? Как никой друг не попадна на такова инфо
За мен си е показателно, че Туба не е правила изявление, а някой все пак си го е съчинил.
, Диди
, Злати
Аз пробвах снощи този линк и се оказа,че работи 






Вичи, Злати

и аз обикновено гледам на този линк,но при мен снощи не работеше! 


,благодаря! 




оставаш дежурна по нет 










, за сега някои линкове работят,но други-не!
Да видим довечера как ще е! 







, нали имам ЕВРОСТАР, ама да съм сигурна, че понякога се разминават във времето с нет-а и да се застраховам, ако не работят сайтовете. 
- 

Препоръчани теми