Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 230

  • 97 451
  • 739
# 120
Здравейте Hug
От ИГ на  ТУБА
https://www.instagram.com/p/BMntSKEhm6A/


 Приличат ми на момичетата на първия и втория ред.
Дано нещо не съм ви заблудила. newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 121




Виж целия пост
# 122
Здравейте, Запленени Дръзки Красавици

Ето, че и Деня Х дойде. Sunglasses Надявам се /по - скоро вярвам Peace/, че  серията довечера  ще оправдае очакванията ни за хубава и наситена с много емоции серия, както  и сериал smile3521 А чаровниците Туба и Киво ще успеят да ни разкажат по  завладяващ начин историята на любовта си Peace

Вичи Hug прекрасно е, че си ни заредила с оптимистични слова рано -рано


Диде Hug и при мен сега работят Laughing ,но снощи нали гледам Кара севда изобщо не работеха-5-6 линка пробвах! Peace На Стар тв. гледам още-Парчетата,Ашка,ВО,но не беше ми се случвало! Peace

От ИГ на Туба! Peace
За годишнината от смъртта на Ататюрк! Peace

https://www.instagram.com/p/BMntSKEhm6A/
Цитат
Инстаграм Тубы. тег: #bazıborçlarvardırödeyemezsin(Есть некоторые долги вы не можете оплатить)
https://vk.com/tuba_bustun

Още от ИГ на Туба-публикувала е фрагмана на ДК! Peace
https://www.instagram.com/p/BMnq5OqBF5L/
Цитат
Подпись: Artık buluşma Zamanı geldi. Simple Smile)😜 Вот и пришло время, чтобы встретиться
https://vk.com/tuba_bustun



Злати Hug тъкмо ги бях подготвила да ви информирам за сложеното от Туба в Истанграм и ти си ме изпреварила

И се замислих по въпроса от написаното от Цвети Peace
Цитат
Баги   Hug относно съмненията ни около вчерашното изказване за Туба... се чудя, ако е истинско защо излезе само в едно издание и то, не е от големите. Нали комшиите имат навика с дни да повтарят едно и също, а това...? Как никой друг не попадна на такова инфо  Wink За мен си е показателно, че Туба не е правила изявление, а някой все пак си го е съчинил.

Все пак познаваме  начина й за комуникация с феновете. Ако искаше нещо да каже защо го е "казала"в  една медия само. А си спомняме, че преди време на подобни атаки отговора й беше тиражиран в много медии bowuu

Линка Hug , Диди Hug, Злати  HugАз пробвах снощи този линк и се оказа,че работи Peace

http://www.startv.com.tr/canli-yayin



Човек трябва да приема себе си просто като дете,
 играещо на брега на морето, събиращо раковини,
цветни камъчета и безмерно наслаждаващо се,
сякаш е намерилo велико съкровище.

Неизвестен




Да  пожелаем  на Cesur ve Güzel успешен  старт и да завладее много зрителски сърца newsm10 newsm17
И както една стара наша познайница да му хвърлим вода за добър път! Peace





Хубав да ви е деня, момичета!

ПП. Забрвила съм да си пусна поста  Mr. Green И има 2 нови отговора Whistling Вичи, Злати Hug Hug


Виж целия пост
# 123
Канти Hug и аз обикновено гледам на този линк,но при мен снощи не работеше! Laughing Но днес е наред-работи! Peace

Пуснали са нещо като фраг. само за Джесур! Peace
                                                         Kivanc Tatlitug " Cesur ve güzel "


                                                          https://youtu.be/Y0badQHsdtk



Виж целия пост
# 124

  Здравейте, момичета  Hug


  Влязох за малко, само да ви поздравя за настъпването на дългоочаквания ден, а се заплеснах - толкова хубави постови,снимки...



  До довечера, на 1-ви ред  Simple Smile


Виж целия пост
# 125
Злати Hug вече има и ново клипче за Сюхан newsm44


pic.twitter.com/xSuF1JRp81






Дани Hug

Виж целия пост
# 126
Канти Hug,благодаря! newsm10

Дани Hug

Ще го пусна и в Ютуб!
                                                      Cesur ve Güzel 1.Bölüm | Tuba Büyüküstün


                                                       https://youtu.be/10psl4P7Z5k

Виж целия пост
# 127
Злати Hug оставаш дежурна по нет  Heart Eyes

Пожелавам на всички безпроблемен нет довечера и положителни емоции на макс Peace
И аз отивам на премиера тази вечер  newsm53

Ето го салона Heart Eyes



Така, че ще коментирам след  серията Whistling

Оставям ви в компанията на Сю love001

Виж целия пост
# 128
  Представянето на Туба/Елиф по етиопската Кана ТВ. Най-много да насочат интересуващите се към "Аси" (само това разпознах в презентацията и Онур). Универсалките са го сложили днес.

Виж целия пост
# 129
Здравейте Hug
Водопад от снимки,новинки. newsm10

   

                      
Ссылки для просмотра (выбираем самую удобную):
https://vk.com/topic-121564141_34547571
http://www.startv.com.tr/canli-yayin
https://www.canlitv.life/star-tv-canli-izle
http://www.canlitviz.com/star-tv-canli-izle.html
http://tv-one.at.ua/publ/other/turkey_tv/star_tv_turk..
http://canlitv.mobi/star-tv-canli-izle
http://www.canlitvlive.co/izle/star-tv.html



Виж целия пост
# 130
Вичи Hug, за сега някои линкове работят,но други-не! Peace Да видим довечера как ще е! Laughing



Виж целия пост
# 131
Здравейте Hug

Настъпи Денят  smile3521

Не само с премиера, но и с много хубави промоклипове са ни зарадвали Laughing

И Сю като Ел ще се успокоява със сладко:

 



Да пожелая успех на Туба и колегите й, а на нас интересен сериал и безпроблемен нет Hug

Виж целия пост
# 132
Привет и от мен! Хайде не остана - има няма половин час. Успех на сериала! Приятно гледане на всички и благодарности за споделеното.
Виж целия пост
# 133


На добър час на сериала!!!
Нека пътят им да е открит!!!
Успешна вечер на всички!!!
Виж целия пост
# 134
Привет на всички отбили се!  Hug

Нямаме време за раздумки, затова - БЛАГОДАРЯ!  bouquet

За инфото, новите тийзъри и линковете за гледане  bouquet

Аз ще гледам и по тв-то  Wink, нали имам ЕВРОСТАР, ама да съм сигурна, че понякога се разминават във времето с нет-а и да се застраховам, ако не работят сайтовете.  Simple Smile

Ако искате да гласувате в анкета - кой сериал ще гледате сега  Wink -
http://www.televizyondizisi.com/bugun-hangi-dizi-veya-programi-i … tm_medium=twitter




Цитат
Жена режиссёра Али Бильгин, Дефне Каялар на странице в Instagram
выложила фото и подписала : Замечательные люди, которых мы видим на фото, любовь и похоть, огненная история, которую никто ещё не видел. Я хочу сказать, что большое удовольствие ждёт нас. Вечером начинается "Смелый и Красивая"

И... да си пожелаем безпроблемно гледане, прекрасен сериали и великолепни актьори!  Peace

Ще коментираме после, но... и аз вярвам, че ще сме доволни.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия