ЮНЧЕТО щастливо е детенце, хапва вече то пюренце

  • 29 094
  • 736
# 75
Стискам палци да минава и да се забравя! Как няма да ти е на топка всичко...всеки е така като става въпрос за децата... Аз пък уж се мобилизирам в такива случаи ама...да не се налага като цяло. Май не е сложна манипулация, но си е операция ...Пиши как сте!
Виж целия пост
# 76
Стискам палци да минава и да се забравя! Как няма да ти е на топка всичко...всеки е така като става въпрос за децата... Аз пък уж се мобилизирам в такива случаи ама...да не се налага като цяло. Май не е сложна манипулация, но си е операция ...Пиши как сте!

Благодаря за подкрепата! Рутинна операция е, нищо сложно, но ... Баткото го оперираха от фимоза на 2 години, поне беше на възраст, дето може нещо да обясниш ... Ще мине и ще замине. Важното е, че е за негово добро. Това голямо чудо му пречи и за въртене, и за свободно движение на крачетата, така че е важно да се оправи.  Hug
Виж целия пост
# 77
Хипо, кураж и бързо оздравяване на малчо!
Виж целия пост
# 78
Хипо, всичко ще мине. Бъди спокойна, за да е спокоен и героят!
Виж целия пост
# 79
Хипо,с теб сме!Бъди силна заради бебо,защото много усещат емоциите ни колкото и да ги крием!и най вече всичко да мине нормално,а след месец ще си забравила,че с тия щурцовци не помня какво е било и вчера. Кураж!
Виж целия пост
# 80
Толкова мъничко и операция.Всичко да минава бързо.Ти бъди спокойна с бебо,че както ти е казала Сорента усещат мъниците.
Миналата седмица в късния следобед кърмех дребчо и майка ми си тръгваше обаче изведнъж се върна и каза,че съседката ни починала.Само и казах,че утре ще говорим и тя тръгна.Обаче явно се разстрои,защото бебо отказа да сучи.Следващите пъти се опитвах да не мисля за това да не го разстройва и него.
Виж целия пост
# 81
Кураж, Хипо!  Hug Всичко ще е наред!  Hug
Виж целия пост
# 82
Мами, при вас педиатрите преглеждали ли са тестисите на вашите бебчета?Днес сме на ваксина и се чудя дали да кажа на педиатъра да го погледне, профилактично, дали са слезнали тестисите.
Виж целия пост
# 83
Хипо, всичко да минава бързо и лесно.  Hug

При първия преглед ги гледаха тестисите, но педиатърката беше някаква като пияна. След това я сменихме веднага, а новата не го е гледала. Веднъж я помолих да види дали правилно забелеваме и толкоз. На следващия преглед обаче ще я помоля да види дали всичко е ок с тестисите.
Виж целия пост
# 84
Всеки път му гледат атрибутите нашите педиатри  Crazy
Виж целия пост
# 85
Мами, при вас педиатрите преглеждали ли са тестисите на вашите бебчета?Днес сме на ваксина и се чудя дали да кажа на педиатъра да го погледне, профилактично, дали са слезнали тестисите.

сега ме замислихте
какво значи да са слезнали тестисите?
Виж целия пост
# 86
Хипо, всичко ще е наред. Кураж.
Относно тестисите - сина ми го оперираха като бебе понеже се качваха и слизаха без проблеми. Заведох го в Пирогов - детска урология, погледнаха го, обясниха ми какво може да се случи и после го оперираха. 12 год по-късно всичко е наред.
Виж целия пост
# 87
Когато някой от тестисите не е слязъл в торбичката.
Виж целия пост
# 88
Когато някой от тестисите не е слязъл в торбичката.

И това как се разбира ? Огледах му атрибутите на младежа преди малко и не виждам нищо притеснително, но дали мога аз сама да забележа, не знам. На последния преглед, ги събличахме по памперс и не са ги оглеждли голички.
Виж целия пост
# 89
И аз не виждам нищо притеснително при нас, но не съм доктор и вси пак на консултацията днес ще попитам.За собствено успокоение.Иначе и при нас прегледа е по памперс.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия