Нашата всеки път я съблича гола и я оглежда подробно. Точно това ми каза и на мен - при всяко къпане, след банята да я оглеждам.
Каквото и да ти кажем няма как да не се притесняваш.Приеми го за нещо,което трябва да стане за негово добро
Ние ще пращаме положителна енергия.Утре ли ще е?ще стоите ли б болница?
Каквото и да ти кажем няма как да не се притесняваш.Приеми го за нещо,което трябва да стане за негово добро
Ние ще пращаме положителна енергия.Утре ли ще е?ще стоите ли б болница?
Освен това,престоят в болницата си има и положителна страна и от гледна точка на липсата на домакински задължения,спане,когато бебока спи и книжки
. Много ме разсмя за котката
Кучката ни е много мръсна вече,но вси още не я пускам в много близък контакт,а и двамата имат голям мерак
. Аз вече имам чувството,че пея и рецитирам по 24 часа,така че нищо чудно,ако намеря сили да изкъпя кучката,да й разкажа някоя приказка
.









Препоръчани теми