
И при нас беше така , някакви кофти периоди на развитие имат 1-2 седмици се будеше през 45 мин... ама сега от 1 седмица се успокоиха нещата и спи непробудно от 21 до 6, яде и пак спи до към 8. 
Аз ги изкарвам с едни поларени гащеризони с ушички,кат мечо Пух
и като са в чувалчетата,мисля че им е ок .А пък и щом се е изпотил младежа,хич няма да ги слагам засега.
И при нас беше така , някакви кофти периоди на развитие имат 1-2 седмици се будеше през 45 мин... ама сега от 1 седмица се успокоиха нещата и спи непробудно от 21 до 6, яде и пак спи до към 8. 
Стремглаво вървим към захранване
В края на месеца го почвам,ще е на 6 месеца без седмица.
Стремглаво вървим към захранване
В края на месеца го почвам,ще е на 6 месеца без седмица.
Препоръчани теми