С голямото юнче и аз я взех тази книга, ама тц...Не става. тая работа по книги. Когато й дойде времето взе да си спи в нейното легло и т.н. Не че още спи по цели нощи, но и това ще стане. Сега изобщо няма да опитваа с бебето. Много са малки за режими - мое мнение. Все още мама е целият им свят-да се сгушат, да се нахранят, да им облекчи болката, да ги приспи. Бебетата ни нямат понятие за време и режим. Но щом имате желание да им правите режими искрено ви желая успех!
Стремглаво вървим към захранване
В края на месеца го почвам,ще е на 6 месеца без седмица. 


Защото ако сте принципно несъгласни с нея и не вярвате в режима, няма смисъл да се мъчите. Но тя твърди, че не действа само ако не го прилагате както трябва и не сте достатъчно мотивирани. И нищо не пречи да пробвам да видя дали аз съм такава 
Не,че Нинив така се е изразила
Режимът ОК,ама самото приспиване .... Искам да кажа,че при мен режимът върши работа за създаване на спокойствие и сигурност,но това не значи,че детето има бутон Изключ
Общо взето децата с нокти и зъби се борят със съня. Ако ги оставиш обаче става още по-трудно. Така че тепърва ни чакат дълги приспивания с безкрайни приказки и точно,когато си мислиш,че е заспало чудото,то отваря очи и ухилено иска вода,пишка му се...ей такива. Прочетете "Копче за сън" на Валери Петров,същата приказка бая години я играх
направоо......
На 30 сме пак на лекар и за последен път ще питам за направление и ако пак ми кажат , че всички в тая голяма Варна са частни , няма да изляза докато не ми дадат.
Препоръчани теми