Клуб на храбрата шивачка - тема 19

  • 108 498
  • 831
# 405
Благодаря за съветите.  Hug Това за двойния конец не бях го и чувала дори и не знаех, че машината може да придвижи двойна дебелина конец. Винтът за натиск на крачето е вероятно от лявата страна, един голям такъв? С него крачето се прикрепва към вертикалната метална част? Да го вдигна най-високо ли имаш предвид? Да притиска по-леко, за да върви дебелината на кожата?
Виж целия пост
# 406
Напротив. Завий този винт, за да има крачето най-силен натиск и да движи кожата по-добре.
Виж целия пост
# 407
ОК. Разбрах. Ще пробвам и ще докладвам /но няма да е днес, че има козунаци да се месят/
Виж целия пост
# 408
Момичета,миналата година някой ми беше дал линк към сайт с бебешки кройки,,,,,,,,но изгубих линка,
Може ли отново,ако някой знае къде има да ми прати,Благодаря!
Виж целия пост
# 409
Здравейте, аз тези дни нещо се развихрих и всеки намаза по нещо ушито.
Кукла-котка: https://instagram.com/p/BS_35ehAdtH/
Панталонки: https://instagram.com/p/BS_QeEUAuXj/
Рокля от стара тениска: http://imgur.com/25WTA6d
Виж целия пост
# 410
szervusz, особено ми хареса фона на роклята - пианото  Grinning  Heart Eyes

И аз редовно правех такива рокли за детето и себе си навремето, но прикрепвах долната част на ръка към вътрешния тегел на тениската и ставаше супер  Peace

Електричар, благодаря ти за съвета - непременно ще сменя иглата.


Дано успея да се снимам в новата си рокля и да ви я покажа - доволна съм много  Mr. Green  Тепърва смятам да се отдам на шиене на трикотажни рокли, защото няма зачистване, няма губене на време  Peace

Апропо, някой знае ли как мога да вляза в снимка.бг, явно има някакви проблеми  Tired

Виж целия пост
# 411
Момичета, освен Бурда и Патронес - други списания с кройки да ми кажете.
Виж целия пост
# 412
Списание Boutique
Виж целия пост
# 413
Момичета, освен Бурда и Патронес - други списания с кройки да ми кажете.


Ottobre Design
Виж целия пост
# 414
Пробвайте Бутик, очарована съм от него - от години не пипвам Бурда  Peace
Виж целия пост
# 415
La mia Boutique на български ли е преведено? Написах го в Google и ми се показаха картинки на списанието със заглавия на български. Но май бяха стари броеве.

Ottobre май го няма на българския пазар.
Виж целия пост
# 416

Ottobre май го няма на българския пазар.
Има преведени на руски  Peace
Виж целия пост
# 417
Бутикът е на италиански, но се ориентираш, няма проблем  Peace
Виж целия пост
# 418
Бутик има ли го на българският пазар.
Виж целия пост
# 419
Бутик има ли го на българският пазар.

Има го,Аз го купувам от Метро,
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия