Значи пропускам със сигурност - убеждавах майка ми да отиде, но и тя няма да успее за тези часове. Здраве да е - мразя района на гарата, предпочитам да се лиша от тази възможност, отколкото да си създавам стрес.
Значи пропускам със сигурност - убеждавах майка ми да отиде, но и тя няма да успее за тези часове. Здраве да е - мразя района на гарата, предпочитам да се лиша от тази възможност, отколкото да си създавам стрес.
все пак е нещо. Иначе имаше мнооого народ и всеки се блъскаше. Блъскаха децата, бременните жени (мен), абе ужас. Ама ми направи впечатление как най-възрастните държаха по една пачка с талончета (дават по един талон на всеки 5 лв купени билети). Пък после пенсиите им били малки...

Талон се дава за всеки 5 лева от сметката за закупени билети или квитанции (или каквото там още предлагат) от щанда. И с този талон се участва в томболата за откриването, а след това и в такава за автомобил Тойота (тегленето ще е малко преди празниците).

направо полудях ...
направо полудях ... 
Препоръчани теми