Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 52

  • 66 619
  • 737
# 600
Само до 13 часа ли ще бъде Sad Значи пропускам със сигурност - убеждавах майка ми да отиде, но и тя няма да успее за тези часове. Здраве да е - мразя района на гарата, предпочитам да се лиша от тази възможност, отколкото да си създавам стрес.
Виж целия пост
# 601
Отидох за телевизох, а се връщам с чаша от нац. лотария  Grinning все пак е нещо. Иначе имаше мнооого народ и всеки се блъскаше. Блъскаха децата, бременните жени (мен), абе ужас. Ама ми направи впечатление как най-възрастните държаха по една пачка с талончета (дават по един талон на всеки 5 лв купени билети). Пък после пенсиите им били малки...  #2gunfire
Виж целия пост
# 602
Престиж са публикували печеливши
Виж целия пост
# 603
Как пък не се объркаха поне веднъж??? Пак ме няма  #Cussing out
Виж целия пост
# 604
И мен ме няма в Престиж - вече и аз взех да се отчайвам, че няма да спечеля от големите им награди. Неприятно ми е, защото имам много участия  Cry

На щанда приемаха ли и стари билетчета? Ако е така, може тези на пенсионерите да не са скорошни - аз имам билети от преди няколко години (просто не ги изхвърлям, те не заемат много място - не играя повече от десетина пъти в годината, затова се трупат бавно).
Виж целия пост
# 605
На щанда приемаха ли и стари билетчета? Ако е така, може тези на пенсионерите да не са скорошни - аз имам билети от преди няколко години (просто не ги изхвърлям, те не заемат много място - не играя повече от десетина пъти в годината, затова се трупат бавно).
Става дума за талони, а не за билети. Peace Талон се дава за всеки 5 лева от сметката за закупени билети или квитанции (или каквото там още предлагат) от щанда. И с този талон се участва в томболата за откриването, а след това и в такава за автомобил Тойота (тегленето ще е малко преди празниците).

Бях на откриването, изтеглиха ме и въртях колелото, уцелих тениска. Mr. Green И аз отидох за телевизор, но здраве да е, пак е някакъв късмет. Бившият ми приятел пък спечели смартфон.
Виж целия пост
# 606
Ясно, благодаря за обяснението - едва ли щях да си взема за повече от 5 - 6 лв (два с детелинки  Laughing ), ако бях отишла. Хубаво е, че са си раздали големите награди на случайни хора (т.е. без връзки)  Grinning
Виж целия пост
# 607
На Престиж как разбирате дали печелите? Проверявате всеки номер или получавате имейл?  newsm78
Виж целия пост
# 608
И мен ме няма... Мрън. Tired
Виж целия пост
# 609
На Престиж как разбирате дали печелите? Проверявате всеки номер или получавате имейл?  newsm78
натискаш ctrl+F  и горе в дясно излиза прозорче където си пишеш номера без последните три цифри, ако те има ти изписва, ако те няма пише ''0'' в червено.
Виж целия пост
# 610
Не е споменала нищо за другите награди. Всеки път изписва първо "регистрирай още 1 код за раница".
И след още един пак изписа че трьбва още един код за раница?!
Виж целия пост
# 611
Докато не спечелите все това ще изписва - може и след сто кода.
Виж целия пост
# 612
Не е споменала нищо за другите награди. Всеки път изписва първо "регистрирай още 1 код за раница".
И след още един пак изписа че трьбва още един код за раница?!
За раницата се участва с един код, когато регистрираният от вас код не е печеливш, ви брои колко кода ви трябват още за съответната награда. За раницата винаги е един.
Виж целия пост
# 613
Здравейте аз да си помрънкам...от никъде нищо... И на всичко отгоре днес си взех 3 шоколада Милка от Била,регистрирам кодовете и на два от тях ми изписва вече сте регистрирали този код ...  #Cussing out #Cussing out #Cussing out направо полудях ...  Sad
Виж целия пост
# 614
Здравейте аз да си помрънкам...от никъде нищо... И на всичко отгоре днес си взех 3 шоколада Милка от Била,регистрирам кодовете и на два от тях ми изписва вече сте регистрирали този код ...  #Cussing out #Cussing out #Cussing out направо полудях ...  Sad
Бяха ли отпечатани като ги взехте от Билла? Веднъж и аз видях, точно в Билла, че имаше няколко опаковки с разлепен стикер и явно регистриран код  #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия