Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 52

  • 66 619
  • 737
# 735
Не че са толкова коректни от Престиж, колкото ги плаши жалба в КЗП, та ми мрънкаха и я оттеглих след като получих подарък. Все пак, по техни думи, по-добре да ми се извинили, отколкото да платят 5000 лв отново ..

Звъннаха от частен номер за чашите и ме увериха ,че ще си получа и 3те.
Виж целия пост
# 736
И на мен са ми звъняли, но приспивах малкия и не можах да вдигна.
Виж целия пост
# 737
Нова тема Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия