Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 52

  • 66 619
  • 737
# 720
Някой скоро да е получавал мечки от Мис Джо?
Не за друго, мисля как предните 2 пъти ми ги доставиха Рапидо като че ли.. А ся идват със Спиди, които пък никога не звънят предварително, поне при мен.
Толкоз куриери.. , че вече  ги бъркам
Мечката от Мис Джо (Харибо) при мен дойде със Спиди.
Виж целия пост
# 721
Благодаря, Рос и Поемс. Не придирям за куриера, само леко ги бъркам вече. А комшийката от 3ия етаж така се провесва през прозореца да зяпа кво се случва, че ме е страх  как ще падне. То през ден-два идват различни бусове и коли да ми връчат поредното пакетче

Аз събирам плюшки за Дом Гаврош. Каквото и да дойде, който и да го достави, е добре дошло.
Виж целия пост
# 722
И докато някои се оплакват от Бондюел,  на мен те сами ми обещават да пратят играчки в Гаврош.
Слагам скрийшота и тук, за да следим заедно дали ще се случи.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 723
За играта на Харибо сигурно ли е, че е до края на годината? Имам 5 опаковки, мислех да изчакам и да не ги изпращам още. За 10 опаковки предния път ми изпратиха розова шапка, не ми се рискува отново.
Виж целия пост
# 724
Coca-Cola пуснаха още една промоция с награди еленчета: http://konkurs-bg.blogspot.com/2016/11/specheli-elenche-coca-cola.html
Виж целия пост
# 725
Алекс  Peace

Миналата година явно са им останали-същите са
Виж целия пост
# 726
Излязли са печелившите от Биодерма (мицеларна вода), няма ме. Sad
Виж целия пост
# 727
И мен ме няма при тях.
От нескафе май са почнали активно да звънят за чашите. До 30дни трябва да пристигне с ТипТоп
Виж целия пост
# 728
Обадиха ми се от Нескафе...Има надежда си получим чашите тази година! Simple Smile
Виж целия пост
# 729
И мен ме няма в Биодерма.
Виж целия пост
# 730
И на мен ми звъняха за чаша, ще си ги получим Simple Smile
От вчера да завърша темата с  един пуф от Куйнс  #Crazy много го исках
Виж целия пост
# 731
Игра на Савекс - http://savexlaundry.com/game bouquet
Виж целия пост
# 732
Действително са коректни от Престиж.
Дадоха ми кодове за регистрация, след като в промо опаковка, такива липсваха.
Виж целия пост
# 733
Какви са  от Престиж? Mr. Green Колеги ли сте?
Виж целия пост
# 734
Случайно някой да е бил сред печелившите на Нова ТВ и Форум Филм България отпреди повече от месец за двойни билети за филма "Бриджит Джоунс: Бебе на хоризонта" и ако има такива какво е било развитието при тях?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия