Звездни компромати - 304 част

  • 114 850
  • 739
# 300
ужас.
ми, 'начи в тренд е. аз добре облечена рускиня не съм видяла Wink
Виж целия пост
# 301
аз добре облечена рускиня не съм видяла Wink
Rolling Eyes newsm78 Това пък какво е?!
Освен, че Десислава не е рускиня.
Виж целия пост
# 302
шега, Бижу, заради предполагаемата проруска ориентация Grinning

малко в стил новата тема на Как' Сийка
дир-а са надушили:
Мишел Обама - бившата първа
http://life.dir.bg/news.php?id=24484020&nt=5

Десислава Генчева - новата първа
http://life.dir.bg/news.php?id=24482698

новините са една след друга, в категорията "най-четени" Simple Smile
Виж целия пост
# 303
Чукнах в гугъл да разгледам стила на обличане на президентшата.
На 8.09.16 е била със същото костюмче в Пловдив.
Лошо впечатление ми направи не само избора му, но и повтарянето му.
Какво чукна, я кажи? Аз дори името й не знам на президентшата  Blush
Виж целия пост
# 304
Чукнах в гугъл да разгледам стила на обличане на президентшата.
На 8.09.16 е била със същото костюмче в Пловдив.
Лошо впечатление ми направи не само избора му, но и повтарянето му.
Какво чукна, я кажи? Аз дори името й не знам на президентшата  Blush
Десислава първа дама и всичко излиза.
Виж целия пост
# 305
С няколко погледа в сайтовете, излиза, че новата Първа дама, всъщност е втора, изгора от кариерата Thinking
Женени от август тази година, за да стане Първа дама Tired
Виж целия пост
# 306
Ох, всеки път като отворя снимките и така се кефя на сакото с ципче.  Mr. Green
Много яко. Малко ми е като "официален анцуг".
Виж целия пост
# 307
Целия вид на първата дама - прическа, дрехи, бижута, лично за мен са доста неподходящи и лъха на ретро. Ама не от това стилното ретро, а от другото...
Виж целия пост
# 308
Цъках и аз,  но не мога да намеря възрастта й. А ми е жизнено важно. Grinning Да видим сега за годините си ок ли е?
И ФБ си е заключила...
Виж целия пост
# 309
Чукнах в гугъл да разгледам стила на обличане на президентшата.
На 8.09.16 е била със същото костюмче в Пловдив.
Лошо впечатление ми направи не само избора му, но и повтарянето му.
Какво чукна, я кажи? Аз дори името й не знам на президентшата  Blush
Десислава първа дама и всичко излиза.
Мерси. Видях.  Не съм фен!

В 24 часа пише, че е няколко месеца по-голяма от Мелания.
Виж целия пост
# 310
На 47 е тя. А той е 1963-та.
Виж целия пост
# 311
Много старомодно изглежда пиарката, но явно такива са ни пиарите. Ако бяха по-свестни Цеца можеше и да спечели. Mr. Green

За мен и ръцете й са ужасни - с този яркочервен маникюр, който принципно е неподходящ, а и не отива на тъмна жена, сума ти пръстени като на танцьорка в харем...бррр
Виж целия пост
# 312
Тя всъщност е била любовница много време на Радев, заради нея се развежда. През август са сключили бърз брак, когато той започва кампанията.
Виж целия пост
# 313
Пишеше, че бъдещата ни първа дама е 47-годишна. Честно казано, по отношение на външния й вид, високият й ръст и стройните крака са единственото, което ме грабна. Синьото костюмче е особено демоде.

П.С. А, и други са писали. bowuu
Виж целия пост
# 314
Първата дама прави препратки към Кейт Мидълтън ли  ? Дължината и краката са сходни. И не е комплимент.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия