Звездни компромати - 304 част

  • 114 850
  • 739
# 285
Тренчева такъв личен ПР си сътвори, че и като такъв не я споменавай, освен за начина на обличане!...
А Екимова... по-добре да си потърси нова професия. Кой се е възползвал от услугите ѝ на ПР? Не знам да е изплувал някой и да се е похвалил, че е благодарение на нейните ПР съвети.  Laughing
И по-рано го казах по повод Отварачката, такива като нея, които броят за ПР да пуснат платен слух, че се развеждат и после да кажат, че няма такова нещо, а просто много, много завист. Обикновено в уж завистническите публикации са изброени всичките им авоари и материални притежания, някак между другото  Laughing
Виж целия пост
# 286
Мислех, е съм единствената с тази асоциация, но виждам, е веч е илюстрирано Simple Smile
Президент и Вице, много представителни! Simple Smile
Скрит текст:
Виж целия пост
# 287
За Екимова не се сещам , да се е похвалил някои дали й е ползвал услугите, но това преподава, НБУ.
Как - студентите ще кажат! Mr. Green

Бижу, абсолютно съм съгласна с теб за цялостната визия на Йотова, само че цветът на роклята беше маслено зелен и е доста претенциозен, дори към тена на кожата. Червеното гнЯздо връз главата й - нЕма да коментирам изобщо, както и самодоволната й физиономия Sick
Виж целия пост
# 288
Чукнах в гугъл да разгледам стила на обличане на президентшата.
На 8.09.16 е била със същото костюмче в Пловдив.
Лошо впечатление ми направи не само избора му, но и повтарянето му.
Виж целия пост
# 289
Еее, айде сега! Тепърва няма да повтаря, а ще ти се иска...  Mr. Green
Виж целия пост
# 290
нещо за Беновска няма ли да кажете Wink
Виж целия пост
# 291
Чукнах в гугъл да разгледам стила на обличане на президентшата.
На 8.09.16 е била със същото костюмче в Пловдив.
Лошо впечатление ми направи не само избора му, но и повтарянето му.
По света вече е модерно да ги повтарят, за да не дразнят населението. И в Испания за кралицата, а и за английската принцеса, се говори с добро като повторят.
Макар, че тук се съмнявам да има толкова мисъл, по-скоро си го харесва жената.
Виж целия пост
# 292
нещо за Беновска няма ли да кажете Wink
Мани... То вече никой лакар нищо не може да каже...

Един приятел публикувал това във фейса hahaha
Скрит текст:
Цитат
Правомощия на Президента на Република България (изброявам):
1) Помилване на престъпници!
2) Опрощаване на дългове!
3) Даване и възстановяване на българско гражданство на разни чужденци, спортисти и на не знам още кой си…
4) Върховен главнокомандващ на въоръжените сили, които в България са сведени под Ньойски размери, като на всичкото отгоре за това има генерален щаб!
5) Пращане на посланици по тук, по там…
6) Посрещане и изпращане на гости от къде ли не, присъствие на тържества…
7) Награждаване с ордени и медали на тоя, оня…
Пълен смях! Grinning  Пълен смях!!! Grinning Grinning Grinning
И ние сме се хванали гуша, за гуша да дискутираме във фейса президентския вот…
Виж целия пост
# 293
На първата ни дама полата й не е чак толкова къса, колкото я изкарвате. Има си красиви крака, показва ги. И на мен повече ми направи впечатление, че е доста висока. Даже снощи от обувките ли, но беше по-висока от генерала.
Виж целия пост
# 294
И тя ПР била. В Армията. Е, къса и е полата за целта, няма какво да я извинявате.
Виж целия пост
# 295
Брутално къса и е полата, неподходящо е за случая. Не е жена на филмова звезда все пак. Изглежда просто кошмарно, но тепърва ще има да я коментираме, такова чувство имам.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 296
... тепърва ще има да я коментираме, такова чувство имам.
Представа нямаш колко си права... Sunglasses
Виж целия пост
# 297
остави, че е с дължина никаква, всъщност, ами целият аутфит е истински разочароващ.
тази жена, много добре знае в каква позиция ще се появи на финала на деня.
също така, би трябвало да знае, че ще бъде обсъждана.
трябваше да се постарае поне малко като начало.

Пеги Бънди би могла да изглежда добре. отдавна е в политиката, евродепутат, ама пусто вкус трудно се възпитава.

Виж целия пост
# 298
остави, че е с дължина никаква, всъщност, ами целият аутфит е истински разочароващ.
тази жена, много добре знае в каква позиция ще се появи на финала на деня.
също така, би трябвало да знае, че ще бъде обсъждана.
трябваше да се постарае поне малко като начало.

Пеги Бънди би могла да изглежда добре. отдавна е в политиката, евродепутат, ама пусто вкус трудно се възпитава.


Явно са и такива представите. Все едно с машина на времето е извадена от пазара в ж.к. Борово през 96-та. Лош знак е, че досега никой не и е казал нищо или никого не е послушала, а като заеме позиция мисля, че още по-малко ще носи на критика и съвети. Нали е ПР... Та щом и Бижу казва, че съм права, тя не си ги говори ей така. Сигурно знае повече.  Sunglasses
Виж целия пост
# 299
Прави ми впечатление от другите снимки,
Че обича прилепналите рокли
И изобщо дрехи по тялото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия