Звездни компромати - 304 част

  • 114 848
  • 739
# 270
С този силует на фризер, не знам коя кройка на рокля ще й отива на Пеги.
Виж целия пост
# 271
Първата дама .... къса пола, пайети, сако с цип, пръстени на всички пръсти...  Crazy
Вицето в стил "Ивана - Води ме в някоя квартална кръчма и поръчвай!"  Crazy
Виж целия пост
# 272
Първата дама .... къса пола, пайети, сако с цип, пръстени на всички пръсти...  Crazy
Вицето в стил "Ивана - Води ме в някоя квартална кръчма и поръчвай!"  Crazy
Хаха  Joy
Виж целия пост
# 273
Ивекс, благодаря. Не и знаех фамилията, затова не можех да я открия.
Виж целия пост
# 274
Тази къса пола ще и е за последно сигурна съм. Докато стане Първа дама ще я обучат.
Добре изглежда жената.
Нали уж е ПР новата Първа дама? Елементарни неща не знае ли, че така се е барнала Rolling Eyes
Фил Колинс се върнал при третата си съпруга
http://eva.bg/article/30505-Fil-Kolins-sazhalyava
Виж целия пост
# 275
Външността на президентшата и вицето е последното, което ме смущава в тази ситуация  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 276
 Hug

Външността на президентшата и вицето е последното, което ме смущава в тази ситуация  Rolling Eyes

Точно!
Виж целия пост
# 277
По-назад в темата, на снимката от речта на Тръмп, след като е обявен официално за президент, две от дъщерите му също бяха с по-къси поли, отколкото изисква протокола  Peace
Виж целия пост
# 278
По-назад в темата, на снимката от речта на Тръмп, след като е обявен официално за президент, две от дъщерите му също бяха с по-къси поли, отколкото изисква протокола  Peace

Не гладаме децата, а жената. Мелания беше облечена стилно.
Виж целия пост
# 279
При Йотова всичко ми е too much - едри черти, голяма уста, лъвска грива/разплетена дамаджана, рамене на сумист, едра фигура. Мисля си, едно каре до раменете, изгладено и подредено, един семпъл, но умел грим, един костюм сако+панталон, и ще е way better. Хубава жена е, а стил зЕро..
Виж целия пост
# 280
Едно костюмче стил Цецка Цачева, щеше да стои далеч по-добре на Илияна.
Виж целия пост
# 281
Първата дама - намирам много кусури, но поправими. Костюмчето спортно, дрепен плат някакъв, доколкото мога да видя, бижута не на място.. Ама на това тяло и крак, по- малко работа ще трябва.   Но на Йотова визията - непростимо! От толкова години в политиката имах усещане, че е търсила най - най неподходяща рокля и като цвят и като кройка , та съвсем да изглежда кат' баба му на ген. Радев.  ooooh!
ПП И да не ме разберете неправилно, не всеки може да има идеална фигура, и от Йотова на тези години никой не го иска - кройката ролята да я прави като бъчва - специално търсен ефект, явно. Mr. Green

Светла риза с черна пола тип молив доказва, че никога няма сбъркаш! Макар и да показва всякава липса на въображение. За пресконференцията пиша.

Професията няма  никакво отношение дали имаш вкус,  усет към красивото, и дали най - вече ти стои добре, и дали е подходящо за дадено събитие... И пример ще дам - Тенчева,  ПР - вкус за обличане - нула!  С това се раждаш, не се научава. Като го нямаш - си намираш специалист.
Ива Екимова, много редки случаи , в които да кажа - харесва ми. Даже се напъвам да си ги спомня.
Виж целия пост
# 282
безспорно, най-добре облеченият ПР е Женя Минчев Laughing
Виж целия пост
# 283
Първата дама .... къса пола, пайети, сако с цип, пръстени на всички пръсти...  Crazy
Вицето в стил "Ивана - Води ме в някоя квартална кръчма и поръчвай!"  Crazy

Първата дама се беше стъкмила ужасно, обаче на Йотова какво и беше? Роклята изчистена, в подходящ цвят, не е къса? Thinking Дори прическата не ме подразни, има си коса жената- носи си я. Пак беше укротена, защото си спомням навремето с какъв "облак" се носеше.
Виж целия пост
# 284
Тренчева такъв личен ПР си сътвори, че и като такъв не я споменавай, освен за начина на обличане!...
А Екимова... по-добре да си потърси нова професия. Кой се е възползвал от услугите ѝ на ПР? Не знам да е изплувал някой и да се е похвалил, че е благодарение на нейните ПР съвети.  Laughing

Как подходящ цвят това петролено зелено? Защото е с червена коса? Тя дори не бива да бъде с такъв цвят коса, да не говорим за купата сено на главата! Имаше едно детско рисувано филмче за Артур поничката и Пом Пом. Баш като него е!  На такава рокля, която трябва да е по-прибрана, се слага един джемпър отгоре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия