Пазаруване от Amazon - тема №55

  • 98 076
  • 770
# 150
Аз явно гледам друг линк. В моя няма преса за 17 евро. Добре е намалена. 
Виж целия пост
# 151
https://www.amazon.de/Moulinex-Elektrisches-Schnitzelwerk-Zerkle … moulinex+DD866A10

Това като е 200вата дали ще може да стърже нещо по-твърдо - пармезан,буци твърд черен шоколад  newsm78
Виж целия пост
# 152
Аз явно гледам друг линк. В моя няма преса за 17 евро. Добре е намалена. 
Leila Hug, заповядай:
http://es.buyvip.com/#page=b&dept=all&sale=A18RVY59NCZ6F … p;ref=qd_all_sr_1
Виж целия пост
# 153
Аз имам кафемашина на Неспресо от години, в началото нямаше от къде да се купят капсули в БГ,..
А вкуса на кафето като на нес ли е или на еспресо?

Не, не е нес кафе, еспресо е. Но , искам да кажа, че оригиналните Неспресо капсули имат серия от различни вкусове и интензитет, безкофеиново и т.н. Хубави са много. Но са скъпи и трудно се намират в Бг. А заместителите не са лоши ( аз привикнах), но не са толкова хубави като вкус  Crossing Arms Crossing Arms
Виж целия пост
# 154
Аз пък онзи ден поръчах този комплект
https://www.amazon.de/gp/product/B00UA031DS/ref=oh_aui_detailpag … mp;psc=1&th=1
Незнам защо newsm78
Беше на 18 евро намален.
Хич не ми е в стила.
Горе някой се беше оплакал от подобна поръчка, че била сгрешена.
Май за подарък ще го дам по празниците, но поръчах по - малката обиколка на пръстена, щото са ми тънки пръстите, та незнам дали на някой ще стане Thinking Thinking
Виж целия пост
# 155
Скрит текст:
Аз явно гледам друг линк. В моя няма преса за 17 евро. Добре е намалена.  
Leila Hug, заповядай:
http://es.buyvip.com/#page=b&dept=all&sale=A18RVY59NCZ6F … p;ref=qd_all_sr_1
[/quote]

Благодаря, РуК  bouquet . Наистина няма интересни цени с изключение на 1-2. На мен ми се струва, че през 4-5 дена пускат някакви кампании  Thinking В очакване съм на следващата сбъркана  Laughing
Имам запазен линк от старата кампания, но е на телефона и не знам как да го пусна тук......

Аз пък онзи ден поръчах този комплект
https://www.amazon.de/gp/product/B00UA031DS/ref=oh_aui_detailpag … mp;psc=1&th=1
Незнам защо newsm78
Беше на 18 евро намален.
Хич не ми е в стила.
Горе някой се беше оплакал от подобна поръчка, че била сгрешена.
Май за подарък ще го дам по празниците, но поръчах по - малката обиколка на пръстена, щото са ми тънки пръстите, та незнам дали на някой ще стане Thinking Thinking

Не е лош комплекта, Yangdze, позлатен ли е?
Виж целия пост
# 156
Покрай уредите, хванах и едни ботички за дъщеря ми:
http://es.buyvip.com/#page=d&sale=A1H4S9DBREGFO3&asin=B0 … 0Y4MY9C0&fc=1

,,,
Стискам палци всеки да си получи желаното и за нови подобни кампании и хубави емоции  Hug
Моля като получиш ботите да пишеш  Praynig Hug
Виж целия пост
# 157
Сега си влизам в профила и са ми изтрили няколко поръчки-с кафемашини,мултикукъра,системата за гладене и не се сещам още какво. Преди ми бяха изтрили още 2 поръчки.
 За нито една изтрита поръчка нямам имейл,че е анулирана.
Виж целия пост
# 158
и при мен липсва поръчката, нямам и мейл.
кафемашина бях си поръчала.
явно са си поразчистили  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 159
Много ви моля за помощ това 1 тенджера ли е или са 2 с 1 капак или  newsm78 newsm78 http://es.buyvip.com/#page=d&sale=A18RVY59NCZ6F4&asin=B0 … 1CJQVYTI&fc=1
 уж го преведох на БГ ама пак не вдявам какво включва цената???
Виж целия пост
# 160

Благодаря, РуК  bouquet . Наистина няма интересни цени с изключение на 1-2. На мен ми се струва, че през 4-5 дена пускат някакви кампании  Thinking В очакване съм на следващата сбъркана  Laughing
Имам запазен линк от старата кампания, но е на телефона и не знам как да го пусна тук......

Аз пък онзи ден поръчах този комплект
https://www.amazon.de/gp/product/B00UA031DS/ref=oh_aui_detailpag … mp;psc=1&th=1
Незнам защо newsm78
Беше на 18 евро намален.
Хич не ми е в стила.
Горе някой се беше оплакал от подобна поръчка, че била сгрешена.
Май за подарък ще го дам по празниците, но поръчах по - малката обиколка на пръстена, щото са ми тънки пръстите, та незнам дали на някой ще стане Thinking Thinking

Не е лош комплекта, Yangdze, позлатен ли е?
[/quote]

Позлатен пише, да.
Виж целия пост
# 161
Много ви моля за помощ това 1 тенджера ли е или са 2 с 1 капак или  newsm78 newsm78 http://es.buyvip.com/#page=d&sale=A18RVY59NCZ6F4&asin=B0 … 1CJQVYTI&fc=1
 уж го преведох на БГ ама пак не вдявам какво включва цената???

Май са две  newsm78 , но на картинката ми изглежда една..... Thinking С Гугъл преводач това преведох:
Скрит текст:
Tefal / кана за кафе Комплект за налягане 2 бр. Secure 5 Neo Set + 4L 6L


Модел: P2544337. Система за автоматично отваряне и затваряне с едно кликване за безопасност. 2 програми за готвене, за да се запази аромата и хранителните вещества от храната: 117 ° C / 80k БКП, за месо и риба и 110 ° C / 50 к Pa за зеленчуци, ориз и зеленчуци. Тенджера под налягане с 5 нива на сигурност: контрол на клапаните налягане, предпазен клапан, безопасно отваряне, автоматично затваряне изпускателната уплътнение. Допълнителна информация: съвместим с всички видове готвене, включително индукция.
• Включва: готварска печка 2 х налягане (4 L / 6 L), 2 х Cover
• Материал: неръждаема стомана

На мен още ми стоят поръчките, пък докога ще видим........

ctefani, май са две тенджери с два капака. Като се преведе на английски е по-ясно:
Скрит текст:
Tefal / Set Pressure Cooker Set 2 Pcs Secure 5 Neo Set 6L + 4L



Model: P2544337. Automatic opening and closing system with one click for safety. 2 cooking programs to preserve the taste and nutrients of food: 117 ° C / 80k Pa, for meat and fish and 110 ° C / 50k Pa for vegetables, rice and vegetables. Pressure cooker with 5 levels of safety: pressure control valve, safety valve, safe opening, automatic closing, exhaust gasket. Additional information: compatible with all types of kitchen, including induction.
• Includes: 2 x Pressure Cooker (4 L / 6 L), 2 x Cover
• Material: stainless steel
Виж целия пост
# 162
Много ви моля за помощ това 1 тенджера ли е или са 2 с 1 капак или  newsm78 newsm78 http://es.buyvip.com/#page=d&sale=A18RVY59NCZ6F4&asin=B0 … 1CJQVYTI&fc=1
 уж го преведох на БГ ама пак не вдявам какво включва цената???

Това са 2 тенджери с един капак, който е съвместим и с двете. Малката е за варене на пара.
http://www.tefal.es/Menaje-y-Accesorios-de-Cocina/Ollas-a-Presi% … 2B6L/p/7116001451
Виж целия пост
# 163
имам тази тенджера - само голямата, купена от тук за 110 лв - ако цената е тази 64Е мисля, че не си заслужава, че и пътя да се плаща..... иначе си е ок, много бързо увира всичко......
Но ако са две тенджери под налягане... цената ми се вижда ОК, въпреки че 4 литра е доста малка май...  Thinking
Виж целия пост
# 164
Аз мисля, че е само една. Пише го 2 части, защото са тенджера и капак. И на други сетове в броя на артикулите включват и капаците. Примерно 3 съда/тенджери с 2 капака, пишат 5 сетов комплект. Но дали съм права не знам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия