Пазаруване от Amazon - тема №55

  • 98 076
  • 770
# 165

Мерси, аз бях, поръчах тази за 99 паунда: https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00UAL3ALU/ref=oh_aui_detail … ie=UTF8&psc=1 и сега се чудя дали да не я откажа и да взема тази от днешните сделки.. Може би за 10 паунда не си заслужава.. серията 9000 май се водят по-висок клас. Моля, ако нямкой има наблюдения или мнение да се изкаже Simple Smile  bouquet
Виж целия пост
# 166
и аз мисля, че са 2 тенджери, защото пише 4 и 6 литра....(Secure 5 Neo Set + 4L 6L)

Includes: 2 x pressure cooker (4 L / 6 L), 2 x Cover
Виж целия пост
# 167
Много ви моля за помощ това 1 тенджера ли е или са 2 с 1 капак или  newsm78 newsm78 http://es.buyvip.com/#page=d&sale=A18RVY59NCZ6F4&asin=B0 … 1CJQVYTI&fc=1
 уж го преведох на БГ ама пак не вдявам какво включва цената???
Според написаното са 2 тенджери (4 литра и 6 литра) и два капака.
Вярно е, че друг път описват сет 4 части.... newsm78, но описанието е за 2 броя....
Виж целия пост
# 168
Ето го в испанския Амазон комплекта тенджери
https://www.amazon.es/Tefal-P2544337-presi%C3%B3n-inducci%C3%B3n … &keywords=Neo

пише, че са две тенджери с един капак. Не ми е много ясно как един капак става за две тенджери с различна вместимост  Thinking
Виж целия пост
# 169
Широчината на тенджерите е еднаква, само височината е различна. Оттам идва и разликата във вместимостта на двата съда.
Виж целия пост
# 170
Ето го в испанския Амазон комплекта тенджери
https://www.amazon.es/Tefal-P2544337-presi%C3%B3n-inducci%C3%B3n … &keywords=Neo

пише, че са две тенджери с един капак. Не ми е много ясно как един капак става за две тенджери с различна вместимост  Thinking

Аз имам едни такива на Цептер, широчината отгоре е една и съща, просто са с различна дълбочина. Вероятно и тези са така.
Виж целия пост
# 171
Моята поръчка с тигани не е отказана. Дали съм я пуснала бързо и съм хванала налични или още не ми е дошъл редът за канселиране не знам
+1 Имам и прахосмукачка в поръчката. Да видим какво ще стане.
Уж пуснах на шега, но сега ще ме е яд, ако откажат поръчката.
Виж целия пост
# 172
 В описянието в Випа пише 2 × тенджери под налягане и 2 × капак (tapa).  В описанието в Амазон капаците са също 2.
Първо пише, че капакът е съвместим с двете тенджери, но в описанието, какво включва коомплектът пише 2×тапа
Виж целия пост
# 173
в es buyvip има много разминавания между описание и картинка и модел... нещо са се бъгнали нещата...
мини фурните например, картинката показва фурна тефал, а описанието е за мулинекс...
ето за тези става въпрос...
http://es.buyvip.com/#page=d&dept=all&sale=A1T0H7T3I3ZCX … 42?tag=bgma024-21
да се чуди човек описанието или картинката да гледа...  newsm78

Виж целия пост
# 174
Тенджерите са страхотни, онзи ден получих 8л от френския амазон. Готви много бързо, колкото вода сложиш толкова си остава, много бързо и спада налягането, за да може да се отвори. Аз я взех за 45евро, 25лв дадох за доставка. От Франция до Бг 10лв а за еконт дадох 15.
Виж целия пост
# 175
в es buyvip има много разминавания между описание и картинка и модел... нещо са се бъгнали нещата...
мини фурните например, картинката показва фурна тефал, а описанието е за мулинекс...
ето за тези става въпрос...
http://es.buyvip.com/#page=d&dept=all&sale=A1T0H7T3I3ZCX … 42?tag=bgma024-21
да се чуди човек описанието или картинката да гледа...  newsm78



То и с хлебопекарните беше така - на линка пише едно, на картинката друго, в мейла едно, в поръчката на сайта друго..... Сега се чудя какво ще дойде - Тефал или Мулинекс, защото и двете марки предлагат хлебопекарната и изглежда еднакво на външен вид.... Ако изобщо дойде нещо.... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 176
Двете марки са едни и същи. За различните пазари се предлага една или друга марка според модела. Дали щее Тефал или Мулинекс няма значение. Моделът е един и същ.
Дано да ги получим, или поне нещо от поръчките.
Но щом отменят цели поръчки...
Виж целия пост
# 177
В случай, че някой се е отклонил от темата за електроуредите по 16 евро (Simple Smile). Не мога да разбера как отказват и трият поръчки, а днес отново пускат същите уреди с други цени. Ако са предишните са изчерпани,тези откъде се появиха?
Виж целия пост
# 178
В случай, че някой се е отклонил от темата за електроуредите по 16 евро (Simple Smile). Не мога да разбера как отказват и трият поръчки, а днес отново пускат същите уреди с други цени. Ако са предишните са изчерпани,тези откъде се появиха?
Според мен трият поръчки с много бройки от един модел.
Виж целия пост
# 179
Не мога да разбера как отказват и трият поръчки, а днес отново пускат същите уреди с други цени. Ако са предишните са изчерпани,тези откъде се появиха?
+1  newsm78 newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия