Пазаруване от Amazon - тема №55

  • 98 076
  • 770
# 195
Все пак дължат поне един email с извинение и причина на анулиране.
Виж целия пост
# 196
е закакво да ги заплашвате, да ни резнат и от този сайт ли както от ларедут?
Виж целия пост
# 197
То хубаво, че е техническа грешка, но колко пъти? Няма как да не са видели "промоцията" от октомври. Втори път я зареждат на 8-ми ноември, а от днес пак, но с други цени. Един път да е, да си кажеш, че са се объркали, но два пъти newsm78. В общите условия едва ли има клауза за два пъти допусната техническа грешка. Лошото е, че ние си чешем тук езиците, а те ще направят каквото си решат.
Виж целия пост
# 198
Все пак дължат поне един email с извинение и причина на анулиране.
И компенсация – К-О-М-П-Е-Н-С-А-Ц-И-Я  Twisted Evil Twisted Evil
Аз все още не мисля, че е техническа грешка. При такава техническа грешка се дърпа шалтера на сайта, докато се изчистят проблемите... Вероятно просто ще намалят промоционалните бройки Sad
Виж целия пост
# 199
Аз като разговарях с тях по чата, ме увериха че ще получа кафе машините си от втората поръчка на 8-ми. Имам и скрийншот на хронологията, така че ако се отметнат, мисля да им я изпратя. Не, че нещо ще помогне, ако са решили да не изпратят поръчаните от мен продукти.  Laughing
Виж целия пост
# 200
Къде проследявате пратките ,които вече пътуват  newsm78 имам номер на DHL за машината за кисело мляко от 7 ноември ми е поръчката ,на 8 дръпнаха парите и я пуснаха да пътува  Mr. Green обаче незнам къде да следя...... #Crazy
Виж целия пост
# 201
Къде проследявате пратките ,които вече пътуват  newsm78 имам номер на DHL за машината за кисело мляко от 7 ноември ми е поръчката ,на 8 дръпнаха парите и я пуснаха да пътува  Mr. Green обаче незнам къде да следя...... #Crazy

Бреййй, много бързо! Не като сега.............
Виж целия пост
# 202
явно нещо нагласят, моята кафемашина се завърна в поръчките ми  Crazy
Виж целия пост
# 203
И тук има намаления, но сайта нищо не ми говори. Дали са оригинални нещата?
http://www.amazingladypurse.com/
Виж целия пост
# 204
И тук има намаления, но сайта нищо не ми говори. Дали са оригинални нещата?
http://www.amazingladypurse.com/

Не.
Виж целия пост
# 205
Милена, благодаря за линка.
Сигурна съм, че бях поръчала прахосмукачка,  с сега гледам, че липсва в поръчката ми. Струва ми се, че е изчезнала още при самото закупуване, защото,  след като избрах плащане и прегледах заявките, запомних, че са общо 7 артикула. И сега са седем,  но няма прахосмукачка. Мистерии някакви...  Не искам много да се обнадеждаваме,  но ако са усетили технически проблем,  нямаше ли да побързат с реакцията? Чак пък толкова време да умуват... Какво има за умуване? Или ги пращат, или анулират.
Виж целия пост
# 206
Все си мисля, че ракъв облайн търговец има защити на сайта и щяха да спрат поръчките при необичаен трафик. Та вярвам, че ще ги получим Simple Smile
Виж целия пост
# 207
Някой питаше за черния петък
https://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_ss_c_1_8?url=search-alias%3 … crid=96YN4JA7UTMO
Виж целия пост
# 208
Специални благодарности за двете момичета, които коментираха това яке:
http://es.buyvip.com/#page=d&asin=B010MBK0HO&cAsin=B00KE6SGII&fc=1
Покрай суматохата с кафе-машините вече не помня кои бяха, но съм им много благодарна. Моето пристигна вчера, разкошно е, надмина очакванията ми и ми стои като излято. Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 209
Специални благодарности за двете момичета, които коментираха това яке:
http://es.buyvip.com/#page=d&asin=B010MBK0HO&cAsin=B00KE6SGII&fc=1
Покрай суматохата с кафе-машините вече не помня кои бяха, но съм им много благодарна. Моето пристигна вчера, разкошно е, надмина очакванията ми и ми стои като излято. Благодаря  bouquet
Ееее,страхотно е Peace Чиста находка си е! Отговаря ли си?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия