Пазаруване от Amazon - тема №55

  • 98 076
  • 770
# 120
За поръчката ми , която няма номер за проследяване и трябваше да пристигне днес , направих запитване.
Отговориха ми , няма номер за проследяване и пътува с  DP_INTL_PAECKCH_AIR.
Помолиха ме да изчакам още няколко дни и ако не е пристигнала ,да се свържа отново с тях.
Виж целия пост
# 121
От кампанията с уредите днес получих тези за по 16Е
http://es.buyvip.com/#page=d&sale=A1T0H7T3I3ZCXF&asin=B0 … 0B7FCNQG&fc=1
http://es.buyvip.com/#page=d&sale=A1T0H7T3I3ZCXF&asin=B0 … 09ES4M5S&fc=1
Надявам са да си получа и другите поръчани неща!
За колко време дойдоха нещата
Виж целия пост
# 122
От кампанията с уредите днес получих тези за по 16Е
http://es.buyvip.com/#page=d&sale=A1T0H7T3I3ZCXF&asin=B0 … 0B7FCNQG&fc=1
http://es.buyvip.com/#page=d&sale=A1T0H7T3I3ZCXF&asin=B0 … 09ES4M5S&fc=1
Надявам са да си получа и другите поръчани неща!
За колко време дойдоха нещата

Поръчката ми е от 27.10.
Виж целия пост
# 123
Влизам да похваля es.buyvip.
Поръчах си това колие с обици-
http://es.buyvip.com/#page=d&sale=A2P907YKMMYML9&asin=B0 … 0HFXFRX0&fc=1

а получих ето това

[

Писах на сайта преди има, няма половин час и получих веднага отговор, че ми възстановяват сумата, без да се налага да връщам сбъркания артикул.
Виж целия пост
# 124
radinna, за Jomos все се говори, че са уголемени? Така ли е? И с цял номер ли?

Благодаря предварително!
Според нашия опит от няколко чифта си отговарят точно.
Виж целия пост
# 125
Аз имам кафемашина на Неспресо от години, в началото нямаше от къде да се купят капсули в БГ,..
А вкуса на кафето като на нес ли е или на еспресо?
Виж целия пост
# 126
Влизам да похваля es.buyvip.
Поръчах си това колие с обици-
http://es.buyvip.com/#page=d&sale=A2P907YKMMYML9&asin=B0 … 0HFXFRX0&fc=1

а получих ето това

[

Писах на сайта преди има, няма половин час и получих веднага отговор, че ми възстановяват сумата, без да се налага да връщам сбъркания артикул.

Извадила си късмет, аз не съм във възторг от испанския Buyvip. Последно поръчах едни леопардови обувки, а вместо тях получих червени мъжки маратонки и чифт ботуши  Simple Smile Висях сума време в пощата за да ги върна, защото беше по празниците, а обувките не можаха да ми изпратят  ooooh!
Виж целия пост
# 127
Да пише с DHL ,ама нещо нищо не откривам  newsm78 Отгоре на всичкото се ядосах на едната ютия ,защото ми я даде да я сложа в кошницата за 16 евро ,пък като тръгнах да финализирам ми пише ,че бройката липсвала Mr. Green и като изтече времето ,сега статуса и е в коша на друг партньор #Cussing out ,сигурно и на него така му пише Joy Както и да е ,изчерпа се! Mr. Green
И аз я пробвах тази ютия  Crazy , по същия начин ми я даваше и съответно нямаше как да я поръчам.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 128
Получих имейл от исп.вип, че ми канцелират тефалските тигани ( 3ката) от поръчката (16 eur)  #Cussing out Много ми трябваха. Всичките ми са за подмяна. Sad Обяснението е, че вече ги няма в каталога на доставчиците им.
Оставам с ютия от същата поръчка (пак на 16) с доставка.
Дават ми 7 евро компенсация при следваща поръчка.  Confused

Виж целия пост
# 129
И аз получих същия мейл, но за обувки. Sad
Виж целия пост
# 130
А от коя дата са ви поръчките? Аз имам от 4.11. кафе машини, но нямам такъв мейл.
Виж целия пост
# 131
А от коя дата са ви поръчките? Аз имам от 4.11. кафе машини, но нямам такъв мейл.

Моите са всички от 08 и 09.11.
Виж целия пост
# 132
Дааааа, моите тигани са анулирани със същото обяснение  Sad За причиненото неудобство ми дават ваучер на стойност 7 евро, който мога да използвам при следваща поръчка. Ох, дано се разминем само с тях.
Виж целия пост
# 133
Да пише с DHL ,ама нещо нищо не откривам  newsm78 Отгоре на всичкото се ядосах на едната ютия ,защото ми я даде да я сложа в кошницата за 16 евро ,пък като тръгнах да финализирам ми пише ,че бройката липсвала Mr. Green и като изтече времето ,сега статуса и е в коша на друг партньор #Cussing out ,сигурно и на него така му пише Joy Както и да е ,изчерпа се! Mr. Green
И аз я пробвах тази ютия  Crazy , по същия начин ми я даваше и съответно нямаше как да я поръчам.  Crossing Arms

И аз снощи я пробвах тая ютия ама и при мен беше същата работа
Виж целия пост
# 134
А от коя дата са ви поръчките? Аз имам от 4.11. кафе машини, но нямам такъв мейл.

Моите са всички от 08 и 09.11.
И от 8.11. имам поръчка, но нямам в нея тигани. Може би отказват само тиганите засега....  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия