Тълпи от мигранти към Европа- какво ще последва от това? ТЕМА 2

  • 2 198 542
  • 36 877
# 435
... а и медиите пак пуснаха плочата за бедните онеправдани страдалци, бягащи от войната. Бяха замлъкнали по едно време, ама сега май пак почват... Sick
Като не могат да спретнат контрапротест, както беше в Дрезден, измислиха друг начин да се противопоставят.
Докато върви шествието по центъра и се отразява в новините, не изпускат да покажат и колко лошо сме посрещали неканените си гости. Не, че някой вярва на всичките им глупости. Излиза, че сме ги поканили да ни гостуват и сме им спретнали капан, за да ги унижим и ограбим и забележете  Naughty непременно трябва да се почувстваме виновни, че не сме поръчали духовата музика за посрещане на дългоочакваните особи. Sick

Мога само да се радвам, че БХК не успява да организира протест против протестиращите срещу мигрантите. А техният шеф, който ужким беше пребит, пак си пееше фалшивата песничка по телевизията. Няма ли срам този човек? #Cussing out

Виж целия пост
# 436
Един твърдеше, че искал да се върне в Ирак, но не го пускали.
Защо и кой не го пуска да се върне обратно?
Виж целия пост
# 437
Мдам, ако това може да ни бъде утеха - у нас наистина не виждам как ще изкарат на митинг даже дузина защитници правата на мигрантите.  Wink При комшиите в Гърция се развяват червени байраци, а Комунистическата партия в Хиос е излязла с декларация, в която се твърди, че безобразията на мигрантите били всъщност провокирани от лошите фашисти, а бедните страдалци били жертви на световния империализъм.
Виж целия пост
# 438
Изгледах предаването на Карбовски - много ми беше смешен оня афганистанец - научил си е урока - страхувал се от талибаните, спасявал си живота, дядо му  Laughing (като на кака Цецка) бил убит от талибаните, и иска да си спасява живота точно в Германия - там била жена му с бебето. А как е отишла първо жена му там се чудя? С бебе (или бременна) сама е пътувала за Германия да се устрои и сега и той натам тръгнал да си спасява живота.
Виж целия пост
# 439
ИЗгледах предаването на Карбовски - много ми беше смешен оня Афганистанец - научил си е урока - страхувал се от талибаните, спасявал си живота, дядо му  Laughing (като на кака Цецка) бил убит от талибаните, и иска да си спасява живота точно в Германия - там била жена му с бебето. А как е отишла първо жена му там се чудя? С бебе (или бременна) сама е пътувала за Германия да се устрои и сега и той натам тръгнал да си спасява живота.
Абсолютно същото си помислих! Звучеше сякаш го е наизустил.
Виж целия пост
# 440
Това са сценарии, които техните защитници им измислят, че да хванат дикиш пред властите и да просълзят курабийкопекачките.
Виж целия пост
# 441
Сега очаквам как ще почнат да съдят държавата един по един, подпомогнати от разните организацийки като на тази ръкомахащата.
Виж целия пост
# 442
ИЗгледах предаването на Карбовски - много ми беше смешен оня Афганистанец - научил си е урока - страхувал се от талибаните, спасявал си живота, дядо му  Laughing (като на кака Цецка) бил убит от талибаните, и иска да си спасява живота точно в Германия - там била жена му с бебето. А как е отишла първо жена му там се чудя? С бебе (или бременна) сама е пътувала за Германия да се устрои и сега и той натам тръгнал да си спасява живота.
Абсолютно същото си помислих! Звучеше сякаш го е наизустил.
Той хубаво го е наизустил, но поне да го беше измислил по достоверно, а то.... ooooh!

Виж целия пост
# 443
Сега очаквам как ще почнат да съдят държавата един по един, подпомогнати от разните организацийки като на тази ръкомахащата.
Ако това не стане, поне могат да обжалват решението за отказано убежище и пак ще си миткат на свобода докато тече срока и обжалването.
По-дяволски закони от това, здраве му кажи! Twisted Evil

Абе, тия са си научили по един урок и го рецитират пред всяка медия. Чули те, че германецът вярва на такива сълзливи истории и си мислят, че номерът винаги минава. Да, но австриецът, германецът и другите западноевропейци им дойде множко и им хлопнаха вратата.
Жалко, че за нашата врата няма кой да се погрижи. ooooh!
Виж целия пост
# 444
Изобщо не трябва да им дават думата - какво ме интересува мен еволюцията на талибанския свят .
Да си се оправят . Омръзна ми да им слушам житията , не ме интересуват и няма да гледам предаването на карбовски . Но защо този който превежда не му каже на афганистанеца , че е долен лъжец и да си върви там, откъдето е дошъл.
Виж целия пост
# 445
Мдам, ако това може да ни бъде утеха - у нас наистина не виждам как ще изкарат на митинг даже дузина защитници правата на мигрантите.  Wink При комшиите в Гърция се развяват червени байраци, а Комунистическата партия в Хиос е излязла с декларация, в която се твърди, че безобразията на мигрантите били всъщност провокирани от лошите фашисти, а бедните страдалци били жертви на световния империализъм.

Ето, тук пред НС какво множество протестира на 10.11.16г. против езика на омразата. Wink
 Joy
http://nova.bg/camera/view/4
Виж целия пост
# 446
Джамбазки по Канал 3
http://www.btv.bg/video/shows/karbovski-vtori-plan/video/special … nica-1-chast.html

Не знам защо изпитах отвращение към него. За първи път.
Виж целия пост
# 447
Джамбазки по Канал 3
http://www.btv.bg/video/shows/karbovski-vtori-plan/video/special … nica-1-chast.html

Не знам защо изпитах отвращение към него. За първи път.

Което още повече затвърждава все по-непоколебимото ми убеждение, че всички политици са в един кюп и разликите са само козметични... ББ в прав текст си каза, че си имаме "шефове". Това е положението.
Виж целия пост
# 448
Единствено по темата  нашествениците е себе си.
И там е силен.


Точат си зъбите да съставят правителство сега ooooh!
Изведнъж подкрепяли организаторите на софийските протести и им били приятели. И как ги подкрепят? Валери Симеонов каза, че доброволните патрули са разбойници и трафиканти.
Прозвуча ми толкова...неубедително.

А съдът пусна г-н Муса от Пазарджик ooooh!
Виж целия пост
# 449
Брех, ама то само около 7000 мигранти имало уж у нас, според някои дървени политици  Mr. Green, пък някакви

 15 800 мигранти са опитали да влязат от България в Сърбия за 4 месеца

Прочети още на: http://www.bgnes.com/bylgariia/obshchestvo/4471080/

Не искам да си представя колко има всъщност ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия