Тълпи от мигранти към Европа- какво ще последва от това? ТЕМА 2

  • 2 206 162
  • 36 877
# 6 375
Саудитска Арабия е богата страна, но това не се отразява особено върху религиозността и отношението към жените им. Wink

И странно защо не искат да ги ,,демократизират,, нито им пука за демокрация и нечии права...
Виж целия пост
# 6 376
По скоро е - смее ли някой да ги демократизира.
Виж целия пост
# 6 377
Моля ви се, Саудитска Арабия не оглавяваше ли някакъв съвет по правата на човека към ООН?

Наскоро хванах по една тв повторение на "Кървав диамант" и ако помните, там ходиха до един милионен лагер за бежанци в Африка. Лагерът беше затворен тип, с ограда и охраната беше много строга. Казаха, че вътре можело да има бунтовници, затова не пускали никой да излиза от него. Голяма ксенофобия. Как ли са стигнали до това решение, защото в Европа още им е на майтап, ама в Африка си знаят "матряла".
Виж целия пост
# 6 378
Вчера казаха официално, че холандското правителство са поръчали изследване, каква роля играе еврото за страната и какви сценарии биха станали, ако излезе от нея. Това изследване не е от десните, а официално от Парламента. Говорител на Парламента е казал, че е вярна информацията и целта е, че искат да знаят бъдещето на страната. Искат да проверят, колко Холандия и Еврото са зависими един от друг. Как мислите, каква е целта на това изследване и защо се оповестява на обществеността?
Виж целия пост
# 6 379
Минчо Христов призова президента да отмени постановление 208
СПОРЕД НЕГО БЪЛГАРИЯ Е ЗАПЛАШЕНА ОТ БЕЖАНЦИТЕ

Минчо Христов кандидат за депутат от „Възраждане“ призова президента Румен Радев да отмени постановление 208 на Министерския съвет за трайно заселване на бежанци в България.
В предаването „Делници“ на телевизия „Евроком“ Минчо Христов поясни, че голяма част от бежанците не идват от Сирия, а от Афганистан и други такива страни и на практика са обучени терористи.
Политологът обясни, че президентът не може директно да отмени постановлението, но служебното правителство е назначено от него и така кабинетът може да отмени въпросния нормативен акт.
Той съобщи, че е внесъл писмото с това искане в президентството.
Според него германската канцлерка Меркел иска да се отърве от бежанците, които лекомислено е приела и заради това постановление България е под заплаха. Той посочи, че в момента напрежението в страната заради мигрантите расте и властимащите са длъжни да предприемат мерки.

Ето и пълният текст на писмото:
До Румен Радев
Президент на Република България
Уважаеми г-н Президент,
На 12 август 2016 година Министерският съвет, с председател Бойко Борисов, приема постановление 208. Това Постановление регламентира трайното настаняване в български села и градове на мигранти с предоставено убежище или международна закрила.
На всеки разумен гражданин е ясно, че става дума за трайно заселване на мигранти , които биха могли да променят демографската карта на България и това да доведе до сериозни проблееми от етническо или религиозно естество. При определени обстоятелтсна може да бъде застрашена и националната сигурност на Република България.
Голяма част от българските граждани са силно притеснени от нахлуването на значителен брой мигранти, много от които са от Афганистан и Африка.
Г-н Президент,
Доколкото в предизборната си кампания публично обещахте отмяна на Постановление 208 на Министерски съвет, искрено се надявам да изпълните това ваше обещание. Служебното правителство и самият Министър председател са назначени от Вас и предполагам, че биха се вслушали във вашия съвет. Така ще докажете, че защитавате интересите на българския народ, а не чужди геополитически или финансови интереси.
София, 27.02.2017 г. Минчо Христов
http://eurocom.bg/news/article/mincho-hristov-prizova-prezidenta … postanovlenie-208
Виж целия пост
# 6 380
Вчера казаха официално, че холандското правителство са поръчали изследване, каква роля играе еврото за страната и какви сценарии биха станали, ако излезе от нея. Това изследване не е от десните, а официално от Парламента. Говорител на Парламента е казал, че е вярна информацията и целта е, че искат да знаят бъдещето на страната. Искат да проверят, колко Холандия и Еврото са зависими един от друг. Как мислите, каква е целта на това изследване и защо се оповестява на обществеността?
Е то е повече от ясно. Знаят че разпадът на ЕС или поне на еврозоната вече е напълно възможен сценарий и се подготвят ако това се случи да минимизират загубите. А защо са го оповестили не знам, вероятно е изтекла информация...
Виж целия пост
# 6 381
Попаднах на нещо, което не мога да не споделя. 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=606246126208597& … d=601354316697778



Виж целия пост
# 6 382
Минчо Христов призова президента да отмени постановление 208

Аз продължавам да не разбирам какво се цели с отмяната на постановление, което позволява сключването на споразумение  между дадена община и чужденци с предоставено убежище или международна закрила - т.е. вече са им предоставени всички произтичащи от тези неща права и са хора, които не са определени като мигранти.

Как това ще ограничи настаняването им, на което вече са придобили право и без споразумение? При това в случай, че закрилата бъде отменена, се прекратява и споразумението.
Виж целия пост
# 6 383

Не разбирам френски, не мога да се ориентирам по коментарите, какво е това? #Crazy

Къде се развива действието?
Виж целия пост
# 6 384
При мен не се отваря, нямам регистрация и не знам за какво става въпрос.
Виж целия пост
# 6 385
Ох, голямо културно обогатяване изтърваш, ако може някой по друг начин да го постне.
Виж целия пост
# 6 386
Едни мили хора са се събрали и пеят някакви песни за Алах под съпровода на някаква музика, в транс ли са, опиат ли са взели, не знам, но движенията им са леко странни.
Виж целия пост
# 6 387
Това по-скоро прилича на секта.
Че и дете вкарали  ooooh!
Виж целия пост
# 6 388
Успях да го изгледам. Shocked
Наистина прилича на нещо като секта.
Виж целия пост
# 6 389
Не е секта, а бъзик, ето го и немският вариант.
Мислите ли, че на вторите може някой да им се опъне?  Joy

https://www.youtube.com/watch?v=zEOaRIPX5lg

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия