Сладкарничка за книги - Тема 66

  • 31 741
  • 728
# 255
Алекса, да, Мариш ми се стори, че за нея говори. Grinning Спазвала съм я известно време и се чувствах супер, свалих някое друго кило.
Мама има машина за хляб, уцелила е една рецепта и става страхотен. И като е още топъл, ела та ме гледай как НЕ ям хляб.  Crazy По принцип наистина не ям и мога без хляб, но топъл, топъл сервираш ли ми го, малееее.  Mr. Green Heart Eyes Та представям си те тебе с тая пекарна наблизо. И аз нямаше да удържам фронта. Grinning То пак може да ядеш, но намали количествата с една идея. Примерно с 1/4, после с 2/4 и така, докато те удовлетворява много по-малко количество. Simple Smile Важното е да не се прекалява с каквото и да било.
Виж целия пост
# 256
Мери, аз не знам кое най-ще ми пасне, само оглеждам засега, но трябва да се ориентирам към някакъв режим... скоро  hahaha
И аз имам хлебопекарна, не е истина какъв хляб със сиренце и пиперки прави, и какъв царевичен хляб...  Crazy Ужас за всичките ми евентуални режими  hahaha
Мери, сега гледам книги и се чудя  Crazy
Виж целия пост
# 257
Само не си харесвай 90дневната диета, моля те. Че не те познавам.  Whistling Joy  Mr. Green
Виж и в сайта на Румяна Илиева. Може да й пишеш и за индивидуален режим. Ще имаш и тренировки + ще те следи за определен период от време. Парите напълно си струват. Simple Smile
Виж целия пост
# 258
Здравейте, момичета.
Днес имах много приятна изненада - обаждане от нашата Маришка. Много ми стана мило и приятно.
С ММ пък гледахме финала на формула 1. Останахме доволни от състезанието - Росберг стана шампион, а едното ферари успя да стигне до почитната стълбичка.
Лени, ще чакаме разказ за Барселона. Голяма мечта ми е да я посетя.
Лаленце, и аз много обичам жирафи. Друга моя мечта е да ги видя на живо в Африка, на фона на Килиманджаро, а също и да изкача върха. Има такива екскурзии, ама са си доста солена сума. Но животът е пред нас.
Деси, ти май и кучо ще го правищ любител на жирафите. Много е сладка играчката. Имам почти същата.
Хубава и спокойна вечер.
Виж целия пост
# 259
Елинко, хайде да мечтаем заедно. Това да посетя Африка, за да видя наживо жирафи, лъвове, и все подобно ми е голяма мечта.
Виж целия пост
# 260
Алекс, ще мечтаем заедно тогава. 😊
Пожелавам ни да я посетим Африка. 😊
Има една агенция - Адвенчър клуб, те организират такива пътешествия. Сега за Нова година имат такова пътешествие, с изкачване на Килиманджаро и посещение на о-в Занзибар - родното място на любимия ми Фреди Меркюри. Абе, сбъдната мечта направо. Само едни десет бона дето ми липсват. 😊
Виж целия пост
# 261
Е, кво са 10 бона, ей ся ще оберем една банка и заминаваме  Joy
Виж целия пост
# 262
От моята работа искат да ни водят на почивка на Занзибар, обаче аз няма да отида да ви кажа. Не обичам Африка. И баща ми и мъжа ми са били много пъти там, баща ми с кораб, мъжа ми на мисия. Аз съм не, благодаря, обаче ви се възхищавам Алекс и Елинко и ви пожелавам да отидете.Азия ми харесва, но без Индия. На мен ми е мечта Санкт-Петербург.
Мери, имам личен режим и тренировки видео от тази жена, а познай спазвам ли нещо.... Ще почна обаче, тъкмо утре е понеделник.
Иии познайте не си ли купих и накрая книгата Тайни в е вариант.
Их, да качеш как е четеца. На майка мисля.да и подаря за нова година един.
Виж целия пост
# 263
 Здравейте! Heart Eyes

 Четох ви, но не смогвам да се включа адекватно. Искам не просто да мина и да кажа ку-ку, а да поостана.  Hug

 И аз като четох вълненията на Лаленцето за жирафите, си мислех за Елинка. Нея винаги ще я свързвам с тези животни, зная колко ги харесва и дори в магазин да ги видя, или на картинка, в съзнанието ми идва едно име - Елинка.  Simple Smile Heart Eyes И на вас, Лаленце, ви отиват. И колко много знаци получаваш жирафски. Браво, много награди да печелите! Hug Ти май доста късметлийски участваш в разни игри. Обичат те наградите. А аз съм сърдита на Престиж. Че и на Милка. Не ме уважиха.  Crossing Arms
А пък онзи ден давах на учениците един текст за жирафи. Текстът е от енциклопедия, много интересни факти за жирафите и е свързан с четене с разбиране, да го прочетат и има няколко въпроса, на които да отговорят. А познайте за кого се сетих.  Simple Smile

Елинко, развесели ли те Маришка-Веселушка по телефона?!  Simple Smile Хубаво е да чуеш гласа на любимо другарче. Много ме радвате двете!

 Ленинко, разкажи за екскурзията като имаш време, и аз чакам разказа ти. И бъди здрава и много щастлива, много обичана, много свежа!  bouquet Да имаш още незабравими пътешествия до красиви места.

 Честита нова врата, Мариетко! Ще черпиш ли в темата с канелени кифлички, или се правиш на гугушчук. Whistling Ако пък решиш, прати само на мен, с Еконт.  car003 Mr. Green

Алекса, в Италия ли да ти пратя подаръка, или тук ще си дойдеш да го получиш?! Mr. Green Или, ако кажеш, да дойда в Италия да ти го дам и да те прегърна. Тъй най искам.  Grinning

 Айде сега жокер за моето другарче: обича да пътува. Ходи тук там, завръща се, пак отива. Пантелей пътник е.  Joy

Дев, как мина концертът на Мария? Ти сигурно си доволна, а тя? Имаше ли вълнение преди началото? Видях клипчета, послушах.  Heart Eyes Прегръдки и за двете ви!  Hug Hug
 
 Алекс, не търпиш ли вече, да пращам утре, ако кажеш.  Laughing Че нетърпеливото / = на Мери/ се поуспокои, затихна, ама теб те мисля.  Mr. Green

 Бъб, видях доста покупки, дето ми хванаха окото. Всичко да се ползва и чете с кеф!  Hug

 Деси, при мен канела+ябълки има в една голяма тава - Хулигански ябълков сладкиш. Ухае, не се трае. А пък колко е вкусееен, мммм. Crazy Обичам тази комбинация от аромати, наистина носи коледно настроение. И една тиква като опека, съвсем ще повикам Коледа у нас. И ябълки на фурна, поиздълбани  и напълнени с орехи, захар и канела, ммммм. Време да имам, желанието хич не ми липсва.

Мери, ти ли си печелившата Мери с крем от онази игра? Стори ми се, че има разлика в ника, но може и да греша. Дано да си ти печелившата.  Hug

 Усмихнато Пете, Дадка, Лоренка, да ви напрегръщам, к`во ще кажете?!! Hug Hug Hug
 
 Дано, дано да не пропускам някого!  Praynig Желая ви спокойна нощ!  smile3531
Виж целия пост
# 264
Идвам да кажа дзак , досега оправях багаж , в софийско съм вече Laughingно няма да е задълго  Laughing Laughing
Четвъртък пак ще стягам багаж , ще ходим в  съседна румъния за три дни Hugще посетим крайова Hug Hug
А и следващата седмица няма да ми се размине пътешестването , 8модекемврийско ходене за два дни в Кюстендил с колеги стоматолози Grinning

Та в този ред на мисли , Нелче Hug Hugмай добре се вписвам като пътниче Laughing Laughingа , а Hug

Успях малко да ви изчета , но нещо не мога да си събера мислите повече , седмицата ще е тежка , понеже трябва да си изкарам предварително петъчните неща , че да не ми пишат черна точка и да не мога да завърша семестъра ooooh! ooooh!

Та обещавам докато тръгна да ви изчета и да се включа по адекватно

Мариет мислих си за теб целия ден вчера , ама като съм само за ден вкъщи и кое по напред от набелязани неща да свърша и не остана време  Hug Hugобещавам като се прибера , да направим ако си свободна едно коледно кафе края на декември , началото на януари Hug Hug

Сега отивам да доучвам за утре едни китки Party Party
Виж целия пост
# 265
Мариет, от Стар нейлс правих поръчката, но явно Магдалената е свършила /поне мини няма ли налична/?
Харесай си някакъв друг, поне избор има  Mr. Green
Ооо, и аз бих посетила Занзибар...и жирафи и много искам да отида да видя Тадж Махал  Heart Eyes пък ако се случи и да е с любим човек  Flutter и в Мексико бих отишла....при мен е по-лесно да кажа къде мога да пропусна  Laughing аз съм като онзи мохабед - ако пътуванията бяха безплатни нямаше да ме видите скоро.

Нели, бая вкуснотии си направила  chef

Аз днес си получих първия подарък за рождения ми и ден и...копитцата ми са щастливи  Mr. Green

Иначе в повечето случаи и аз свързвам жирафите с Елинка, тамън вчера мернах, че моя позната е снимала жирафи в някакъв немски зоопарк.
Скрит текст:

Виж целия пост
# 266
И аз като четох вълненията на Лаленцето за жирафите, си мислех за Елинка. Нея винаги ще я свързвам с тези животни, зная колко ги харесва и дори в магазин да ги видя, или на картинка, в съзнанието ми идва едно име - Елинка.  Simple Smile Heart Eyes И на вас, Лаленце, ви отиват. И колко много знаци получаваш жирафски. Браво, много награди да печелите! Hug Ти май доста късметлийски участваш в разни игри. Обичат те наградите. А аз съм сърдита на Престиж. Че и на Милка. Не ме уважиха.  Crossing Arms
Hug
Игрите са ми нещо като хоби, но участвам само в такива на любими марки и/или продукти, които се ползват вкъщи. Късмет имам от време на време, но е ясно, че няма как да печеля във всяка игра - трябва да има баланс все пак. Wink
Милка по традиция би трябвало да имат игра в началото на новата година, дано тогава имаш повече късмет. Hug И Престиж ще имат нови игри със сигурност, дано и те се реваншират. Flowers Four Leaf Clover

Елинка, значи на теб жирафчетата са ти „запазена марка“. Heart Eyes Аз не мога да кажа, че са ми любими, по-скоро ме радва символиката, която беляза живота ми. За мен те ще си останат символ на нещо любимо и прекрасно. Heart Eyes И винаги ще ги свързвам с тези спомени, а вероятно и с още предстоящи събития в живота ми. А вече и с теб, разбира се. Hug Африка иначе не ми е мечтана дестинация. Thinking То аз май си ги казах моите - Чехия е на първо място, а второто си го делят поравно Италия и Франция. На първо време тях да посетя, пък после ще мечтая за други. Mr. Green

Дадка, весело да си изкараш ти пожелавам и дано нямаш проблеми със семестъра. Hug

ММ утре пак заминава за София (още няма развитие по въпроса с Литва, но по всяка вероятност ще замине, когато получи „официална покана“), а аз се настройвам за тежка седмица - трябва да подготвя дъщеря ми за гостуването ѝ при майка ми. Още не ми е излязла програмата за семестъра, но сигурно ще са до празниците лекциите, което значи, че повече от две седмици няма да я виждам и ми е малко криво (никога не съм я оставяла на някого за повече от ден и то само защото се е налагало), но трябва да се справя. Praynig

Прегръдки за всички и успешна нова седмица! Hug Уж идвал снегът - да видим дали ще познаят синоптиците. Nature Snowman
Виж целия пост
# 267
Нели, какво ти търпение?  Виж, сън не спя  Joy Айде бе, другарче, пращай вече, виж декември ще свърши вече (опс, грешна страница на календара гледам). Joy Joy. Мрън, мрън, мрън....Всеки ден ще влизам и ще пиша "мрън, мрън, мрън" а вие ще знаете за какво е.  Joy
Виж целия пост
# 268
Хайде бе, другарче, пращай на Алекс-мрънкалото.  Laughing
Нели, аз трябва да съм за крема.  Mr. Green Писах им, че съм аз, пък ще видя ще дойде ли крем, няма ли да дойде.Grinning Наще все ни мрънкат да участваме в разни игри,че сме били късметлийки със систъра. Като малки наистина печелехме тук-там някоя награда. Simple Smile
Ама на.. търкам билетчета и няма това, което искам. Grinning
Виж целия пост
# 269
Добър ден  Hug
Почти цяла седмица не съм се разписвала май..,но кофти обстоятелства се случиха и ме натъжиха....  Confused
Който желае,може да пропусне сагата ми...

Скрит текст:
Миналата седмица трябваше да очакваме новия член у дома:пинчо,за кйто ви бях споменала.
Търпеливо изчаках датата за която се бяхме разбрали,бях организирала и транспорта,който не е никак евтин/животинчето бе с находящ адрес Пловдив/и след като минаха повече от 3 дни,реших да се обадя на човека,дали има някакъв проблем.
Е,има....оказа се,че само с едно голо обещание си останах....кученцето вече е при нов човек,но не и при нас...
Притеснили се хората,да не би да ги излъжа...разбирам ги,става въпрос за пари,но бях предложила капаро да пратя,само за да са спокойни.
Уви,не ни е било писано да е това... Sad
Хем ме е яд,хем се опитвам да запазя самообладание и да проявя разбиране,обаче нещо не ми се получава.
Стоя и се чудя,как да го обясня на онова момиченце,което тръпне в очакване за новия си приятел у дома...  Cry
Търсих и на други места,но не отговарят на критериите ми за съжаление...
Оплаках ви се,ама много ми загорча ...
Явно така е трябвало да стане,ще измислим алтернатива.Здраве да има само!

Лени,добре завърнала се бамбина  Hug
Разкажи за топлата страна,очарова ли те?
И честит празник,макар и със закъснение  bouquet

Още много вдъхновяващи такива места да посетиш  Hug

Дадка,приятна разходка ти желая и на теб!

Алекс,стига рИва де.... Laughing Няма да останеш без подарък,споко  Grinning Hug

Деска,честити ботушки!Да ти топлят крачетата и да те водят на хубави  места  Sunglasses



Дев, как мина концертът на Мария? Ти сигурно си доволна, а тя? Имаше ли вълнение преди началото? Видях клипчета, послушах.  Heart Eyes Прегръдки и за двете ви!  Hug Hug
 

Нели,благодаря за милите думи  Heart Eyes Прегръщам те и аз двойно!!

Мина концерта,то по скоро беше загрявката за големия такъв,който ще е идния понеделник.
Тогава треската ще е голяма,все пак за първи път на сцена,пред огромна публика...но,вярвам,че моето момиче ще се справи!

Все по уверена става в себе си,което може само да ме радва  Heart Eyes

Пете,Мариш,Елинко
прегръдки и за вас  Hug,както и за всички които не съм споменала,но ви мисля с добро  Hug Hug Hug


Довечера съм си наумила един тиквеник да правя,ако не съм изморена и ми остане време.Отлежава една сочна тиква- цигулка и само ме приканва с поглед:
-Вземи ме,вземи да видиш колко съм сладка  hahaha

Спорен да е денят ви момичета!




Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия