КГБ = Клуб на Готините Баби - 173.

  • 57 010
  • 734
# 390
 Добро утро и от мен!
Благодаря за чайчето и кафето - за сега пия кафе, за чай има време Joy
И аз много се радвам на моето другарче! След седми ще избирам подаръче.
Я кажете, дружки, как ще пращате колетчетата - по пощата, или по Еконт? Как е по-бързо и удобно?

Днес много студено! Чудя се как ще изляза - дано към обед да се отпусне.

 Светле, ето:

           http://www.vesti.bg/dnes-praznuvat-vsichki-noseshti-imenata-6062104
Виж целия пост
# 391
Добро утро !!! Hug
Честит първи зимен празник- Андреевден  !
Честито на всички именници и на тези , които имат такива в семействата си !



От днес денят започва да расте ,колкото царевично зърно. Да не забравите питка и царевичка на трапезата.Аз съм си купила кутия царевица.

 Изпратих внучката на училище .
Благодаря за чайчето и кафето  от Дидиа и Тану !

Тези дни нещо ми липсват Маринка и Кари. Липсват и много други ,но те нали са редовни в писането  newsm78

Приятен и спорен ден на всички ви ! santa2

Янче Hug , аз по Еконт мисля да пращам ,по лесно ми е и на мен , а и на получателя. Носят ги на място.

Виж целия пост
# 392
Добро утрооо!
Благодаря на ранобудните момичета за чайчето и кафето Hug
При нас слънчевооо,с малко сняг,студенко.
Обичам такова време!Все едно съм в планината!
Но съм в равнината Joy
Аз ще изпратя подаръка по Еконт.
Днес ми е едно мързеливо като че ли newsm78
Трябва да сготвя,а нещо ,но идея още нямам.
Ще попитам ММ за идея.Аз мога и с препечена филийка с масълце да мина Laughing
А гардеробите кой ще пренареди  newsm78
Не я долюбвам тази дейност.
Ходи ми се някъде.Май за сега само за Чирпан ми се  очертава. Joy

Фло-видях те в другата тема.
Изглеждаш прекрасно в сарафана! Hug
А трапезата-нявам думи.
Рядко се срещат хора като тебе-с големи сърца и широки души!  Hug bouquet

Хайде -пожелавав на всички приятен и спокоен ден!
Стойте на топличко!
Аз отивам да паля камината Laughing
Виж целия пост
# 393
Добър ден и от мен! Close-mas:
На тръстиката съм.При нас слънце,но вятърът е пронизващ спира ти дишането за 100 метра умрях от студ,но тук е топличко не изключвам климатика и се живее в кабинета.
Честито на имениците,ако има такива във вашите семейства.Наздраве с бейлис!

За обичая ще купя консерва кутия царевица и една майонеза и ето ти салатка ,пък нека холестерола  да се бунтува hahaha
Янче пускам ти калкулатор за Еконт,попълваш си градовете и ти излиза цената, и тарифите в пощите в пощите определено е по-евтино.
http://www.econt.com/tariff-calculator/
http://www.bgpost.bg/bg/346
Аз някъде към 12 декември  ще пусна колета днес ще ходя до еконт и ще видя как са опашките
За приятелките на момчетата купих това ,надявам се да им е от полза
Скрит текст:
Изпратих и първото послание до дядо Коледа

За добро настроение моята любима песен.Имайте хубав ден всички bouquet

Виж целия пост
# 394
Честит празник!
Виж целия пост
# 395
Привет момичета,

пийвам си от кафенцето на Didia , чай само когато съм болна ....... Joy

Иви, благодаря ти за Албано и Ромина, фен съм им  bouquet

все забравям да благодаря на Луси и Габката за съветите им за сакъзчето.... Hug


                     честито на именниците да са живи и здрави

   порадвайте се на нощно Габрово
   снимките са на един млад фотограф от понеделник вечер

                  
Скрит текст:
  Национална Априловска Гимназия и паметника на В.Априлов

          

               алеята пред гимназията, в дъното се вижда Дом на културата

          

                алеята от другата страна

          

           а това е идея за сръчните ни плетачки

           като съм с две леви, само ще се кефя.....

        
Скрит текст:
 

         Много е студено, не обичам такова време.... Wink

         Да ви е слънчево на душите   Hug
Виж целия пост
# 396
Обеден привет, дружки  bouquet
При нас е грейнало едно слънце и топи снега. Направо си е като пролет.
Тути, хубави зимни снимки  Peace
Аз ще изпращам по пощата препоръчано. Не мога да дам на тия Айдуци от Еконт 6 лв. Предпочитам разликата да я прибавя към стойността на подаръка. Това си е моя философия и не го правя с цел да въздействам на някой.
Мило мое другарче, да те предупредя и да не чакаш пратка по Еконт  Wink
По пощата също пристигат бързо и малките пакети до 2 кг се носят на адрес. Само ако няма никой в къщи, ти оставят бележка да отидеш до пощата и да си вземеш пратката.
Така, че ако моето другарче което ще ми изпраща, му е по-удобно по пощата, хич да не се притеснява. При всички случаи ходя до пощата поне по 2 пъти на седмица. Не ми пречи, ако не са ме намерили в къщи, да отида на място.
Днес си купих 25 чушки за Бъдни вечер, но първо ще направя тия дни една пробна доза. Ако ги одобря, ще отида да си купя още. В Пирот бяха мн. хубави, ама не ми се мъкнат толкова обемни по влаковете.
За сега се разписах, довечера ако имам нет на лаптопа, пак ще пиша  Grinning Grinning
Виж целия пост
# 397
Привет дружки !
Днес голямо хайманосване му ударих.
Излезнах в 10 часа  ,имахме среща с приятелки . Събрахме се по на едно кафе в едно уютно заведение не далеч от нас, че като му развързахме торбата с приказки ,та до 13 часа. Разделихме се и реших малко  на зей пазар. Купих някои неща ,вървях пеша до нас ,че времето беше чудесно. Едно слънчице беше огряло,снега изчезна., толкова му беше.
Прибрах се , гладнаааа , налапах се като невидяла , сега направих едно кафе и да ви понагледам какви ги вършите.
Чакам ММ да се върне от село. Вечеря имам и съм спокойна , а и нали днес е празник и нищо не се работи hahaha
Ивка , Гъбче,Тути , Мери,Жабка  Hug Hug Hug Hug


Приятен следобед !!!
Виж целия пост
# 398
Направих разходката и вече у нас.  Laughing
И днес си мина като всеки ден. Mr. Green
Моето другарче да си чака пратката по ЕКОНТ м/у 22.12 - 24.12.  Hug
А сЯ дилема , кой къде да си чЕка пУдаръка и от кого ще е изненадата?!  Crazy
Аз честно казано , съм нетърпелива , нооооо ШЪ чакам.  Mr. Green
Росиии , неуморна си.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 399
НЯмАм СИ ДрУГАрчЕЕЕЕЕЕ!!!!

 newsm12 newsm45 smile3518
Виж целия пост
# 400
Добър вечер и честит Андреев ден!
Май нямаме именници, но пък е радостно увеличаването на деня с по 1 зрънце.
Така и топлото ще дойде все някога напролет.
По моя маршрут днес беше много заледено. Почистено е само по спирките, но пък София се води изчистена.
Аз не участвам в подаръците, но подкрепям Мери за Бълг. пощи. Вършат си работата хората, не са вече толкова зле.
С Еконт има и друго неудобство - ако е до адрес те вързват да ги чакаш цял ден в къщи. Пламен 2 -3 пъти им сърба попарата за части за кола.
Накрая куриера дошъл, видял заключения вход и отпрашил без да му позвъни да слезе. Разправяхме се - много щял да закъснее докато чака, имали норматив. От тогава поръчваме до офис, ако подателя не иска с пощите.

Ти даде ли си адреса?



Виж целия пост
# 401

Ние пък обратно на Айша ползвахме и
сега децата ползват само ЕКОНТ и сме супер доволни.
А вече има офис в квартала и направо от там се вземат пратките.
Така нито ние , нито фирмата се ангажираме с търсене , очакване и т.н.  Peace
Поръчваме пратките до офис Драгалевци и одисеята е приключена.  Laughing

Здравунке , на лични трябва да си имаш другарчето.
Или пиши на Мамси да ти го каже кое е , че може да не си е
написала дружката адреса още.  Peace
Аз така си разбрах другарчето и по късно на следващият ден разбрах и адреса му.  Crazy
Ще му 'ода на гости , ако искам.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 402
Влизам в темата само да ви прочета и да ви пожелая ЛЕКА НОЩ!

Аууу, това ЕГН-то си казва тежката дума. Уморена съм и ми се спи.
До утре, ако е живот и здраве!
Виж целия пост
# 403
Здравче, не рИви, пропуснала си май съобщението. Вчера съм ти изпратила адреса, преди малко ти го пратих отново. Погледни си личните съобщения  Hug

И аз като Грети едва гледам, племенничката ме гледа как ми клюма главата и ми се смее. Канех се да изгледам поне едно филмче тази вечер, но май ще се отправям към леглото. Пък и нещо очите ме глождят и си искат почивката. Утре повече.
Лека нощ и сладки сънища  smile3524
Виж целия пост
# 404
Мамси, получих, чак сега. Може да съм пропуснала пъвия път. блАГОДАрСКО! А ти бегай спи.
То и аз  newsm46 sleepuu

Лягам! Дръжте се, другари!
Взех да прочетох това Вапцарово стихотворение току-що. Ми та то аз нищо не съм разбирала. И сега не разбирам всичко. Тъпичка.  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия