Приемам критиката,че съм лаконична и липсваща,но ми е приятно,че не сте ме забравили.
Аз,като Джили,гледам малко да се откъсна от нета,играя на тръстиката по някоя игричка докато спят ,а в къщи съм на романтична вълна.Бе,изкукала бабата! 
Като прочетох за кой как се е учил да готви се сетих,че като млада булка отивам при свеки и тя ми дава задачката едно тесто да го направя на питка към 6 ч вечерта и да я опека та да е готова като се върнат от лозето.Почвам аз с ентусиазъм,ама НЕ - става многолистно тесто и хич не се получава това дето трябва да е! ММ гледа и явно не вярва на очете си или мисли,че се бъзикам и като ревнах се усети да помогне .Направо си я направи той,а свеки ме хвалииииии ,а той се подсмихва.
Честито и на всички,които съм пропуснала - да са живи и здрави и много щастливи!


Пенка Чолчева!!! 


Покажи се, че се съм зарИвала... 



Та не е само до хранене, гена също има значение. 