*В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 41

  • 78 515
  • 733
# 270
Момичета, знаете ли оптика, в която има намаления за рамки и диоптрични очила?

Просто мини и разгледай хубавите оптики Peace
В Леонардо имат намаление, очила от 800/рамки и стъкла/ взехме за около 600 Peace
Виж в Адел и Сити оптик, има и други, но от там не съм пазарувала.

Харесвам Рашкова, аз съм била на преглед/профилактичен/, но и аз нямам проблеми за сега.
Виж целия пост
# 271
Мерси, Сиска.
Виж целия пост
# 272
Имате ли отзиви за фризьорката на студио Ъгли на Краков?
Виж целия пост
# 273
Момичета, знаете ли оптика, в която има намаления за рамки и диоптрични очила?
Казаха ми скоро, че в "Цвета оптик" са заредили много  рамки и са пуснали големи промоции, като в тях влиза и преглед. Вече втора седмица не мога да се наканя. Ако отидеш там, би ли дала после малко инфо?
Виж целия пост
# 274
Във всички оптики има безплатен преглед, ако ще се поръчват от там рамки и стъкла. Без Адел, там се ходи с рецепта Peace
В Цвета оптик мъжа ми през годините си е поръчвал много пъти очила/със 7 диоптъра е/ и е бил доволен, но те поне преди нямаха рамки от големите марки/това само за информация/
Виж целия пост
# 275
И аз съм доволна от Цвета оптик. Не знам какви стъкла ми сложиха тогава, ама сега съм с най-високия клас на Zeiss и се замазват в пъти повече  Tired
Виж целия пост
# 276
Здравейте! Да препоръчате педиатър?
Виж целия пост
# 277
Здравейте! Да препоръчате педиатър?

За мен съществува само доктор Полендакова, обаче не може да е личен лекар. Работи със ЗК, обаче Peace
Виж целия пост
# 278
Здравейте, момичета. Някоя от вас има ли отзиви за д-р Камбурова в поликлиниката - педиатър и хомеопат била..
Виж целия пост
# 279
Някъде в триъгълника, около парка там,  правели сурови, веган, еко, меко, ултра, гига био здравословни торти. Някой поръчвал ли е от там, вкусни ли са, коя сметанова и несуха може да препоръчате?Всички ли са веган? И майка си и баща си ли струват или само майка си Laughing? Давам линк, ще го скрия, да не се смята за реклама
Скрит текст:
Виж целия пост
# 280
Някъде в триъгълника, около парка там,  правели сурови, веган, еко, меко, ултра, гига био здравословни торти. Някой поръчвал ли е от там, вкусни ли са, коя сметанова и несуха може да препоръчате?Всички ли са веган? И майка си и баща си ли струват или само майка си Laughing? Давам линк, ще го скрия, да не се смята за реклама
Скрит текст:

Вкусни са тортите, като цяло всичко почти ми харесва от това, което правят. Само се дразня, че не издават сертификати на тортите, а така исках да почерпим в яслата с такава торта.
Виж целия пост
# 281
Някъде в триъгълника, около парка там,  правели сурови, веган, еко, меко, ултра, гига био здравословни торти. Някой поръчвал ли е от там, вкусни ли са, коя сметанова и несуха може да препоръчате?Всички ли са веган? И майка си и баща си ли струват или само майка си Laughing? Давам линк, ще го скрия, да не се смята за реклама
Скрит текст:
За торите...4 лв парчето мисля беше последно. Поръчах там за РД на дъщеря ми, но така и не стигна до мен да я опитам. Не всичко и не винаги е веган обаче, в някои кремове използват маскарпоне...по-скоро идеята е, че правят каквото правят с по-здравослови продукти - какао, рожков, кафява захар, сусамов тахан, мед и др.
Виж целия пост
# 282
Някъде в триъгълника, около парка там,  правели сурови, веган, еко, меко, ултра, гига био здравословни торти. Някой поръчвал ли е от там, вкусни ли са, коя сметанова и несуха може да препоръчате?Всички ли са веган? И майка си и баща си ли струват или само майка си Laughing? Давам линк, ще го скрия, да не се смята за реклама
Скрит текст:
За торите...4 лв парчето мисля беше последно. Поръчах там за РД на дъщеря ми, но така и не стигна до мен да я опитам. Не всичко и не винаги е веган обаче, в някои кремове използват маскарпоне...по-скоро идеята е, че правят каквото правят с по-здравослови продукти - какао, рожков, кафява захар, сусамов тахан, мед и др.
Не. Аз изобщо не държа да е веган
Виж целия пост
# 283
И аз щях да питам за детска торта без мляко и сметани мерси за линка, а друго питане някой да прави картонени торти или поне идея за цени. Simple Smile
Виж целия пост
# 284
Единствено за тази картонена торта се сещам аз:
ТОРТА с изненади
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия