*В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 41

  • 78 516
  • 733
# 285
От над 10 години съм клиент на Цвета и съм много доволна, един път взех очила от друго място и съжалих. Маркови очила със сигурност има при нея, последно приятел си взе за 1500 лева. Колкото до голямите марки очила, потърсете из нета информация как всички очила на абсолютно всички марки се правят само и единствено на едно място - монопол як.  Mr. Green И са на себестойност няколко долара Simple Smile

Nil desperandum! ако те интересуват въгледихратите на сл. Неделя ги имам и винаги ми излиза сметката там  Hug Не, че и на другите места не ми излиза на око като смятам Simple Smile
Виж целия пост
# 286
Здравейте, колебая се на кого да се доверя за пеманентен грим на вежди и сгъстяване на мигли. Насочила съм се към Beaty, но моля някои от вас, които имат личен опит да споделят мнение. Ще съм безкрайно благодарна.

реши ли при кого да идеш? и аз се чудя, в сайта им пише. че уикендите идвал специалист от София. Гледах и facebook страницата им - имат добри снимки.
Виж целия пост
# 287
Момичета, от къде мога да намеря рамка за картина на достъпна цена. Трябва ми само стъкло и гръб. Надявам се да обясних добре. Размер А3.
Виж целия пост
# 288
Скрит текст:
От над 10 години съм клиент на Цвета и съм много доволна, един път взех очила от друго място и съжалих. Маркови очила със сигурност има при нея, последно приятел си взе за 1500 лева. Колкото до голямите марки очила, потърсете из нета информация как всички очила на абсолютно всички марки се правят само и единствено на едно място - монопол як.  Mr. Green И са на себестойност няколко долара Simple Smile

Nil desperandum! ако те интересуват въгледихратите на сл. Неделя ги имам и винаги ми излиза сметката там  Hug Не, че и на другите места не ми излиза на око като смятам Simple Smile
[/quote] Ние тортата вече я изядохме  Embarassed Embarassed, но мерси.  Hug
Виж целия пост
# 289
Здравейте, колебая се на кого да се доверя за пеманентен грим на вежди и сгъстяване на мигли. Насочила съм се към Beaty, но моля някои от вас, които имат личен опит да споделят мнение. Ще съм безкрайно благодарна.

реши ли при кого да идеш? и аз се чудя, в сайта им пише. че уикендите идвал специалист от София. Гледах и facebook страницата им - имат добри снимки.

Моята колежка ходи да си прави веждите при някаква жена, която идва от София и ги прави в салона над Мтел/стоматологоията/ доволна е.
Виж целия пост
# 290
Момичета, от къде мога да намеря рамка за картина на достъпна цена. Трябва ми само стъкло и гръб. Надявам се да обясних добре. Размер А3.
Единият вариант е да видите в левчетата има китайски но няма всякакви размери не са много качествени но са евтини.
Иначе на мен ми рамкират гоблените в магазините където продават гоблени, предполагам и картина ще ти направят  и става доста по-хубаво а цените също не са много високи зависи и какъв вид рамки избираш.
А и още по книжарниците може би.
Виж целия пост
# 291
Благодаря, opelcorsa
Виж целия пост
# 292
Аз си правих миналата година вежди при Деси, срещу магазин Славяни. Не съм очарована - година по-късно доста са изсветлели и не са еднакви.
Закупихме жилище и ни трябват майстори, та моля за препоръки - външна изолация, освежаване на стени, ламинат.....да работят на сносни цени.
Виж целия пост
# 293
Здравейте! Къде пробиват уши? Става въпрос за дете.
Виж целия пост
# 294
Да не те подведа, не знам работят ли още- в битовия комбинат до пазара и златарското ателие на арабина в Гум- а.

Утре учебен ден ли е за училищата?
Виж целия пост
# 295
Здравейте! Къде пробиват уши? Става въпрос за дете.

В Бюти съм водила голямата.

Утре учебен ден ли е за училищата?
Не.
Виж целия пост
# 296
Здравейте, дами!
Моя близка към края на тази седмица ще ходи до Турция за почистващи и перилни препарати и др. Исках да попитам дали някой се интересува.
Не го приемайте като реклама, просто вкъщи от няколко години само такива ползваме и сме много доволни.
Ако някой има интерес може да ми пише на лични  Hug
Виж целия пост
# 297
Имам една много сериозна молба моля да прочетете внимателно. Търся хора които са останали завлечени от фирма Кеар 4 Ю която изпращаше социални асистенти в чужбина. Важно ми и спешно- може да пишете тук или на ЛС ще отговоря на всички.  Нужно е да се обединим повече хора.
Виж целия пост
# 298
Честит празник на всички.празнуващи и работещи и др.
Виж целия пост
# 299
Честит празник на всички.празнуващи и работещи и др.

Мерсиии, подобно!
Яко се напразнувахме днес с детето. Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия