*В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 41

  • 78 517
  • 733
# 300
Имам една много сериозна молба моля да прочетете внимателно. Търся хора които са останали завлечени от фирма Кеар 4 Ю която изпращаше социални асистенти в чужбина. Важно ми и спешно- може да пишете тук или на ЛС ще отговоря на всички.  Нужно е да се обединим повече хора.
Тoва е бившата фирма Бауринг или са две фирми- то не можеш да им хранеш спатиите. Чудя се как има още хора да кандидатстват там.  ooooh! ooooh!  
Мисля, че ще имаш успех, ако пишеш в "Дивотия до шия"- гледам, че има много голяма численост групата, май това е търновската група с най- много хора. Peace
Виж целия пост
# 301
Здравейте, има ли в града детска кухня, която да предлага меню за деца, алергични към белтъка на кравето мляко? Благодаря.
Виж целия пост
# 302
Момичета, някой да е ползвал боя за руса коса, която да е трайна и максимално щадяща. От досегашната ми не съм доволна.
Виж целия пост
# 303
Момичета, някой да е ползвал боя за руса коса, която да е трайна и максимално щадяща. От досегашната ми не съм доволна.

Пробвай боята на Фито, ако не си я ползвала.
В аптеката ни в мола се предлага Peace
Едната ни руса колежка не може да я нахвали Blush
Виж целия пост
# 304
Имате ли координати на добър майстор-елтехник? Трябва ми за поправка на една преса за коса, според мен за смяна на кабела /но това са мои предположения/.
Виж целия пост
# 305
За такава повреда просто отиди в най-удобния ти сервиз.Моят блендер беше с блокирала защита и в някакъв сервиз на Картала ми го оправиха/аз не знаех какво му има/.Сервизът мисля се намира в блока да аптеките и ЦБА Peace
Виж целия пост
# 306
И аз съм доволна от сервиза на Картала Peace
Виж целия пост
# 307
Благодаря за бързите отговори, момичета!
Виж целия пост
# 308
Къде се продават или могат да се изработят табелки за врата на семейство?
Като тези: http://www.magart.eu/%D1%82%D0%B0%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D0%BA%D0%B8- … D0%B0%D1%82%D0%B8
Виж целия пост
# 309
Здравейте, има ли някоя мама която да изкаже мнение за Д-Р Галина Казакова-психиатър,или пък мнение за друг такъв?
Виж целия пост
# 310
Аз съм много доволна от д-р Казакова, изключително внимателна в подхода си и ми помогна да разреша проблема.
Виж целия пост
# 311
Къде се продават или могат да се изработят табелки за врата на семейство?
Като тези: http://www.magart.eu/%D1%82%D0%B0%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D0%BA%D0%B8- … D0%B0%D1%82%D0%B8


Ние правихме такива в рекламния офис на Вали. Хубави станаха  Peace

http://www.reklama.vali.bg/index.php?mod=contact_us

Виж целия пост
# 312
Мерси. И аз се сетих за там, но не бях сигурна. bouquet bouquet
Ще проверя.
Виж целия пост
# 313
здравейте Simple Smile
някаква идеа за транспорт от Търново до летище София с час на пристигане 11  най-късно? автобусните линии нямат спиране на летището точно в този час..
Виж целия пост
# 314
Има влак от Горна в 17,05ч., който стига към 21.15ч. в София. От там с метрото до летище София. Но пък метрото е до Терминал 2. Ако не сте за него, то пътят Ви ще се удължи още докато стигнете до Терминал 1, но считам, че ще се вместите в часовете до 23 часа  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия