След девет месеца мъчение, очакваме ДЕКЕМВРИЙЧЕ с нетърпение - Тема 8

  • 68 842
  • 898
# 375
Здравейте,момичета,аз пък от сутринта имам болки,наподобяващи менструални,в най-долната част на корема newsm78 Предполагам ,че са нормални за 38-ма седмица Flutter Може би бебето си намества главата в таза ( мои предположения).Вие как смятате?

И аз имам, даже от 36гс. Ако не са редовни контракции и са без силна болка - спокойно, подготвителни контракции са. Но ако усетиш че са на често, засечи си ги на колко Мин са.
При мен се усеща освен лека болка като пред цикъл, а и стягане на целия корем за около 30-40 сек.
Виж целия пост
# 376
Утре ме викат да ме тестват за упойките. Дано не боли.

denitsayord, хайде сега, колко да си качила, спокойно, за 1-2 дни няма да качиш повече от 1 кг, даже с тези притеснения най-вероятно да отслабнеш. Като каза за снега, ние с мъжа ми тази сутрин безуспешно се опитахме да стигнем до майка ми, е не успяхме. 1 час за 3 светофара и се върнахме, навън е просто ад. Направо ми се реве като си помисля, че утре трябва да съм в ТК в 8:30.
Виж целия пост
# 377
Мона Лиза - относно теста за алергии

Не боли изобщо. На едната ръка ти минават много леко с игла, после капят по една капка от различни там течности, на мене около 14 съставки ми тестваха. Седиш 20 Мин и това е. То ако имаш реакция към нещо - става червено леко, мен ме засърбя веднага от 2 съставки Simple Smile после те гледат и записват от кое имаш / нямаш реакция. Мен после ме видя и лекар, написа един роман там за анестезиоложката, разпита ме за предишни алергии и операции и това беше.
Мисля че ще ти е по сложно да отидеш до болницата, отколкото самия тест....
Виж целия пост
# 378
Мона Лиза - относно теста за алергии

Не боли изобщо. На едната ръка ти минават много леко с игла, после капят по една капка от различни там течности, на мене около 14 съставки ми тестваха. Седиш 20 Мин и това е. То ако имаш реакция към нещо - става червено леко, мен ме засърбя веднага от 2 съставки Simple Smile после те гледат и записват от кое имаш / нямаш реакция. Мен после ме видя и лекар, написа един роман там за анестезиоложката, разпита ме за предишни алергии и операции и това беше.
Мисля че ще ти е по сложно да отидеш до болницата, отколкото самия тест....

Благодаря ти! Ти къде щеше да постъпваш за секциото? То при теб съвсем не останало време.
Виж целия пост
# 379
Аз ще съм в Щерев, при д-р Билчев.
Виж целия пост
# 380
Стискам ти палци за секциото! Вярвам, че всичко ще мине добре!:-)
Виж целия пост
# 381
Аз ще съм в Щерев, при д-р Билчев.

В Щерев техниката е супер, ще получиш най-доброто.
Аз още не мога да асимилирам, че ме карат да си нося чаша, вилица, лъжица и нож.  hahaha
Виж целия пост
# 382
MARY90 мен също ме боля така ниско долу преди да слезе бебето, предполагам е това. Пък и вече почва да натиска ниско долу и е нормално. Аз също имам подобни усещания напоследък и не мога да ходя много дълго, че и на всичкото отгоре лепнах от сина си някакъв ужасен стомашно-чревен вирус. Абе весело...
Аз съм правила теста за алергии преди години и също мога да потвърдя, че изобщо не боли. Интересно на мен сега не са ми правили и се чудя какво ще правят, ако се наложи спешно секцио. Дано не се налага де.
Виж целия пост
# 383
Момичета ,днес бях на преглед и имам см.разкритие, казаха че нищо не значи, а освен това имам едни болки като мускулна треска в слабините... Тайно се надявам да започне да излиза вече  Praynig Grinning а да ви попитам за т.нар тапа- трябва ли задължително да е розово-червена и може ли да пада няколко дни?  newsm78 Понеже аз имам едно слузесто бяло с прозрачно нещо от няколко дена.
Виж целия пост
# 384
VessyyD, аз също имам нещо, като мускулна тресла в слабините и е болезнено и неприятно. Относно течението и аз го имам същото, но мисля, че е просто увеличено бяло течение. Нали, когато раждането наближава то се засилва.
Виж целия пост
# 385
Zaiche81, мисля че не е същото течение, понеже това другото- бяло ,си го имам. А за това в слабините, на мен взе да ми се появява още в края на 35г.с ,когато ми спряха магнезия, но от снощи е особено силно... Ще видим, четох ,че с този 1 см.може да изкарам до термина даже,нооо се надявам да е по- рано.
Виж целия пост
# 386
VesiD и аз преди раждането 4-5 дни имах такова слузесто и си мислих че е от това че съм в 9 тия месец, а за тапата може да пада много време при мен падна преди раждането и беше червеникаво кафеникава, а това слузесто течение имах по малко 4-5 дни преди това. Плюс това моят корем не беше паднал и 5 дни преди да родя бях на преглед и нямаше никакви показания че ще раждам, така че...
За превръзките аз първите два дни бях с лиглин  и дълбоко бельо и ми беше удобно, после с памучни превръзки и тогава и тогава по плитко слагах. Искам да ви кажа че всичкото ми бельо си е наред а се бях приготвила да го хвърлям. А за превръзките след раждане те са едни огромни като памперс и на мен лично не ми бяха удобни.
Виж целия пост
# 387
Мона Лиза, самото секцио не боли, но аз след него имах родилни контракции почти за 24 часа. Боляха много въпреки обезболяващите. Но от 6 жени, само аз бях с такива контракции. Оффф, това да мислиш за превръзки, лъжици и т.н е доста изнервящо.
Относно превръзките, в Щерев дават нощни Паломита, аз бях ок с тях, но разбрах, че лохиите при секциото са по-малко, защото докторите почистват добре матката.
Момичета, Иви, катетърът и на мен ми беше притеснение, но нямаше смисъл, слагането беше след упойката, а махането, казаха да си разтворя повече краката и наистина не болеше!
Относно отоците, аз получих на 3 ден след секциото. До сега не съм виждала стъпалата си така подути! В болницата ми дадоха Биогейм протеин, прах, който се разтваря във вода. Сега си купих и пия, да видим кога ще се оправя.
Виж целия пост
# 388
Bob_ka, ще видим дали и при мен няма да е така Simple Smile))) ще чакаме, не остана.
Виж целия пост
# 389
VessyyD, аз също имам нещо, като мускулна тресла в слабините и е болезнено и неприятно. Относно течението и аз го имам същото, но мисля, че е просто увеличено бяло течение. Нали, когато раждането наближава то се засилва.

И аз се присъединявам с aбсолютно същото оплакване.. от 3-4 дни я имам тая болка, а течението е ту по-силно ту по-слабо. Лекарката ми каза да си мажа Клотримазол 1-2 пъти седмично, щото си било нормално.. Само за кръвното се притеснявам още, онзи ден като бях на преглед ми каза да пия по-голяма доза магнезий, та дано се оправи.

Успех със секциото, denitsayord!  thumbsup
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия