След девет месеца мъчение, очакваме ДЕКЕМВРИЙЧЕ с нетърпение - Тема 8

  • 68 842
  • 898
# 390
И аз съм с едни странни неочаквани болки. Дано да изчака беба до избраната дата. Но със стрелец си знам, че не се излиза на глава, ако е същата като мен. За болницата съм взела един пакет еднократни гащи. Също взех само два-три чифта малко по-дълбоки бикини. Като не знам, какво ще ми е удобно, не знаех, какво да купя. На момента ще поръчвам на таткото, да ходи да ми купува, каквото трябва. А в аптеката ми препоръчаха да не купувам превръзки за след раждане, макар че продаваха. Казаха ми да си взема обикновени нощни превръзки, но не от пресованите, а от по-плътните. Купих два пакета Либрес нощни. От Always съм се отказала от дълги години, след като ми спарваха и понякога и обриви са ми излизали от тези уж копринени, а всъщност найлонови покрития и затова ползвам само памучни. Аз и затова бих направила всички възможни усилия, да махна пелените на бебето колкото мога по-рано, защото не мога да си представя аз да ходя 2 -3 години денонощно с превръзка. Сега, като обсъждате и упойките, аз все си мисля,  че най-спокойно ще ми е с пълна упойка, защото изпитвам ужас от игли, а имам и позната със засегнати нерви след поставена упойка в гръбнака и куца. Голям ужас изпитвам от тези упойки в гръбнака и от всякакви игли.
Днес бях на козметичка и тя се изпоти от притеснение 100 пъти. Исках да ми направи кола маска на целия корем, едва я накарах. Беше я страх да не получа контракции, а аз и разказах, каква съм фурия и чистя всеки ден, защото и по корем не искаше да лягам. Тъй като наближава рождения ми ден след няколко дни, едната ми приятелка ми е уговорила рисунка с къна на корема, аз много ги харесвам и само чаках да ми стане огромно шкембенцето. Свекито много ще се радва и тя, като и покажа снимки след това.
Тези дни пера и гладя като луда.
Виж целия пост
# 391
Здравейте, мами.  Не съм писала скоро. Новото е, че на 26.11. В 20:43 немско време, се роди  нормално нашата дъщеричка  Ханна. 2640г 51см .  Hug Heart EyesМного сме щастливи.  Няма по-голям подарък от този.  Всяка болка бива възнаградена като видиш личицето на детенцето си.
Виж целия пост
# 392
Момичета, така като коментирате превръзките, понеже много ми се иска да ползваме многократни пелени, именно за да се избегнат изкуствените материи, искам да попитам някоя от вас използвала ли е/планира ли да използва (имам спомен че четох някъде) и по колко пелени евентуално сте приготвили от многократните, защото комплектите са от по 6 бр, и ме съмнява да стигат, особено за началото...?
Виж целия пост
# 393
Здравейте, мами.  Не съм писала скоро. Новото е, че на 26.11. В 20:43 немско време, се роди  нормално нашата дъщеричка  Ханна. 2640г 51см .  Hug Heart EyesМного сме щастливи.  Няма по-голям подарък от този.  Всяка болка бива възнаградена като видиш личицето на детенцето си.

Честито бебче!!! Да расте здраво и щастливо! 😊
Виж целия пост
# 394
Здравейте, мами.  Не съм писала скоро. Новото е, че на 26.11. В 20:43 немско време, се роди  нормално нашата дъщеричка  Ханна. 2640г 51см .  Hug Heart EyesМного сме щастливи.  Няма по-голям подарък от този.  Всяка болка бива възнаградена като видиш личицето на детенцето си.

Честито  baby_neutral
Много здрави да сте! Много щастлива и спокойна да е Ханна!
Виж целия пост
# 395
Pipapo, честита дъщеричка. Да ви е здрава и винаги да ви радва.
Виж целия пост
# 396
Здравейте, мами.  Не съм писала скоро. Новото е, че на 26.11. В 20:43 немско време, се роди  нормално нашата дъщеричка  Ханна. 2640г 51см .  Hug Heart EyesМного сме щастливи.  Няма по-голям подарък от този.  Всяка болка бива възнаградена като видиш личицето на детенцето си.

Честита радост, piparo! Много здраве, да папка добре и да спинка спокойно!
Виж целия пост
# 397
Честита дъщеричка,Pippapo Hug Да рясте здрава,щастлива и обичана. bouquet
Голям бебевалеж Ноември,представям се какво ни чака Декември baby_neutral
Виж целия пост
# 398
Pipapo, честита дъщеричка! Много здраве, щастие и късмет ви пожелавам!
Виж целия пост
# 399
Момичета, така като коментирате превръзките, понеже много ми се иска да ползваме многократни пелени, именно за да се избегнат изкуствените материи, искам да попитам някоя от вас използвала ли е/планира ли да използва (имам спомен че четох някъде) и по колко пелени евентуално сте приготвили от многократните, защото комплектите са от по 6 бр, и ме съмнява да стигат, особено за началото...?
Аз не намирам комплекти, а само единични бройки с щампа на дънков плат, което не ми допада много. Къде намери цели комплекти?  Аз ще започна с многократните от третия месец. За самото начало съм купила памперси. Когато се ориентирам с режима на бебето и сигналите, които подава, ще пробвам с многократните пелени. Ще купя 15-20 броя в началото. Но в темата се коментираха някакви подложки за тези пелени, които направо се изхвърлят в тоалетната, а в магазините не са чували за такова нещо. И аз щях да питам за повече информация за тези подложки.

Pipapo, честито щастие! Много късмет и здраве да има малката Хана.
Виж целия пост
# 400
Pipapo, честита рожба, да е здрава, умна, красива и много да ви радва. Избрали сте хубаво немско име Wink
Виж целия пост
# 401
Момичета, ще се радвам ако някоя успее с многократните пелени да дойде тук и да разкаже как го прави, ако е в БГ  Crazy Моето мнение  е, че това би бил непосилен труд и искам да знам ще има ли някой, направил го реално  Grinning
Виж целия пост
# 402
Момичета, ще се радвам ако някоя успее с многократните пелени да дойде тук и да разкаже как го прави, ако е в БГ  Crazy Моето мнение  е, че това би бил непосилен труд и искам да знам ще има ли някой, направил го реално  Grinning
Има ги в интернет. Пуснете в гугъл и ще ги намерите и пелените и подложките.
Първоначално зареждане е някъде 400 лв , вярно че еднократна инвестиция, но пък проблема е, че тоьи сезон трудно съхнат, а през сушилнята не изсъхват добре и остава една миризма
Виж целия пост
# 403
Не, не, мерси, аз няма да пробвам, просто искам да знам дали има реална майка, която ги ползва и е доволна и не е откачила от нерви покрай почистване и пране  Peace
Виж целия пост
# 404
И аз все си мисля, че реално почти никоя майка няма да ги ползва за дълго.  Много трудоемко ми се струва с това постоянно пране.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия