След девет месеца мъчение, очакваме ДЕКЕМВРИЙЧЕ с нетърпение - Тема 8

  • 68 842
  • 898
# 795
И аз това си мислих. Другото е, че с приближаващите празници всички са още по-заети, което е разбираемо.
Mary90 браво, много добре си се справила! Знам какво е да родиш такова голямо бебе, ще се възстановиш много бързо, ще видиш. Честито и на всички останали!
На мен термина ми беше вчера, но още няма нищо. Бях на преглед вчера бебето все още има достатъчно води и добро кръвоснабдяване, така че май няма голяма мотивация да излиза. На записа на тоновете се видя една контракция, която аз също усетих. Докторът каза, че това може и да значи, че скоро ще започва раждането. Като походя напоследък се случва да ме присвие вече корема. От една хем искам да раждам вече, хем като че ли ме е леко шубе въпреки, че не ми е за първи път. Успех на всички, на които тепърва им предстои раждането и хубави празници, където и да ги карате! Simple Smile
Виж целия пост
# 796
При мен бушуват същите чувства...хем ми се иска - хем не ми стиска.... Rolling Eyes Laughing
Виж целия пост
# 797
И аз си чакам още  Simple Smile И съм абсолютно едно към едно с вашите настроения, но като че ли вече надделява желанието да тръгва, то че ще боли е ясно, поне да свършва вече.  Simple Smile

Честито на всички майчета, които си гушкат вече бебенцата! bouquet
Виж целия пост
# 798
Да ви кажа на фона на тази история с коликите, раждането вече ми се струва, че беше лесна работа.  Laughing

Виж целия пост
# 799
Може някоя от неродилите, да роди новогодишното бебе за 2017. за което имаше награди
Виж целия пост
# 800
Ох, добре. Не че има някаква логика, но е успокояващо да знам, че не съм само аз така. Grinning
Във връзкатова с наградата за новогодишно бебе ние с мъжа ми вече се бъзикаме, че може и да го родя февруари и вместо да стои тука да чака щял сега да ходи да кара ски с баща си(свекър ми). Grinning
Виж целия пост
# 801
Тъй.... след днешната ЖК: След Коледа ще е! Рече и отсече Док. Бебка е 3,500кг. Аз питам плюс/ минус колко? и той: Плюс 200гр., минус - няма!  Shocked
Но както и да е, да сме живи и здрави, всичко да мине по вода...пък то така или иначе ще боли...Така се настройвам аз!....И уж се успокоявам!  Laughing
Виж целия пост
# 802
Blue M,Kalimma,честити бебета!Да са ви живи и здрави и мн мн да ви радват. Heart Eyes Чувството да си майка е невероятно Wink
За тези,които чакат-не остана много.Последните няколко дни преди раждането бях буквално на ръба на нервна криза,6 дни изкарах в болницата и им се молех вече да ме вкарват в родилно.Спукаха ми водите Sick,удариха ми епидурална,не ме хвана,след два часа я свалиха и ми сложиха друга,малко по нагоре по гръбначния стълб,тя вече ме хвана,пуснаха ми окситоцин,и за около 10 часа бях с пълно разкритие.Кофтито сега е,това е и причината ,че не бих повторила с нормалното раждане,са хемороидите,дето ми излязоха от напъването.Няма толкова гадно нещо Close
Виж целия пост
# 803
Мами да се похваля и аз. Днес след индукция се роди нашата дъщеричка Виолета. Тежи 3,400гр и е 52см.
Виж целия пост
# 804
Честита дъщеричка Nadezhda Andreeva, да ти е жива и здрава! Mary90  не се притеснявай за хемороидите, нормално е да се появят, после изчезват. След естествено раждане всичко ти е подуто няма как, но пък минава бързо.
Виж целия пост
# 805
Честита дъщеричка на мама Nadezhda Andreeva! Всичко най на мама и беба! Hug
Мари, а при секцио е кофти,че после трябва да се пазиш поне 2 месеца. Коремна операция си е! Та между двата вида раждане, не знам кое е по-добре! Но аз пак бих избрала секцио, така е по-безопасно за бебето!!! Леко раждане на чакащите!
Моята беба днес става на 1 месец! Да ни е здрава  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 806
Тъй.... след днешната ЖК: След Коледа ще е! Рече и отсече Док. Бебка е 3,500кг. Аз питам плюс/ минус колко? и той: Плюс 200гр., минус - няма!  Shocked
Но както и да е, да сме живи и здрави, всичко да мине по вода...пък то така или иначе ще боли...Така се настройвам аз!....И уж се успокоявам!  Laughing

При мен така се случи, че ходих при няколко лекари. Точно на този, на когото му е най-модерна апаратурата, ми беше казал, че бебка върви около 3700-3800 грама. При другите с по-стари ехографи излизаше около 3400. Роди се 3460.
Виж целия пост
# 807
Надежда , честито бебче! Много радост и щастие да ви носи!
Виж целия пост
# 808
Мами да се похваля и аз. Днес след индукция се роди нашата дъщеричка Виолета. Тежи 3,400гр и е 52см.
Честито! Живи и здрави да сте, много щастливи! Късмет ви пожелавам и да се радвате една на друга!
Виж целия пост
# 809
Мами да се похваля и аз. Днес след индукция се роди нашата дъщеричка Виолета. Тежи 3,400гр и е 52см.
Честито Nadejda!Страхотни мерки на бебка Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия