Зима на вратата чука, а в ръцете ОКТОМВРИйче гука!- 1 тема

  • 31 665
  • 742
# 105
Много пишете мацки,то среднощни партита,нямате изчитане Laughing
РН,със свеки ако не играеш грубо,не разбират Naughty
Аз съм вече на прага на самоубийство от преумора,тотално съм зомбирана  #Crazy
П.С.Бебе Никола 3.10.2016 3300,51см
Виж целия пост
# 106
leila 16, в кой град / държава си?
Виж целия пост
# 107
ако не - люляме и пеем, а тя реве до манджата.
Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 108
ако не - люляме и пеем, а тя реве до манджата.
Joy Joy Joy

+1  Crazy
Виж целия пост
# 109
Много пишете мацки,то среднощни партита,нямате изчитане Laughing
РН,със свеки ако не играеш грубо,не разбират Naughty
Аз съм вече на прага на самоубийство от преумора,тотално съм зомбирана  #Crazy
П.С.Бебе Никола 3.10.2016 3300,51см
И аз много сериозно бера душа!!!  Sad
Виж целия пост
# 110
Като гледам първата страница преобладават момченцата  Simple Smile
Наскоро ми каза някой, че от 2012 раждаемостта на момчета се е увеличила, преди това са били момиченцата повече.
А в темата нямаше ли мама с близначета? Тя милата сигурно няма време да влезе.

Момичета вие ще правите ли коледни фотосесии?
Аз мислех да му правя вкъщи, защото се вживявам като фотограф любител, а и обичам да правя разни коледни декорации, но......... с това дондуркане постоянно - никакъв шанс да измайсторя нещо, та взех ваучер за сесия при фотограф , пък и все пак му е първата Коледа.
Предишния път не бях никак доволна от ваучер качеството (когато бях с корема  Heart Eyes), но поне заради декорите си струва 25лв, а и така или иначе "моето гардже все си е най-хубавото"  Joy няма как да не го харесам и с телефон да го снима  Crazy Joy
На 3ти декември ни е часа, точно правим 2месеца, надявам се да е надраснал коликите дотогава, че в 17ч . му е един от най-тежките периоди  Rolling Eyes Praynig
Виж целия пост
# 111
Няй-после успявам да вляза - то не бяха танци, песни, бял шум, храна, чай, памперси.....е , няма сън и няма, пистите му колики! Заспива за по-малко от 10 минути...и пак на ръце ooooh!
 Даливали, в Швейцария съм аз, до Цюрих
Виж целия пост
# 112
И при нас коликите се завърнаха с пълна сила, егаси кошмара е! Не ми се мисли като дойде ваксината,дано мине леко. Ще бъде тежка нощ, усещам
Виж целия пост
# 113
Уви и днес при нас е същото. От 3 слетобед го хвана и е в пълна сила. Спи му се, ама много, но спи само в мен. Ако мръдна и е буден. Захапал е бибата и не пуска. Отпусна го за 10-ина минути, почти се усмихна. Sad

Заспал, слагам го в леглото и се буди веднага. Сега си е в леглото, дъвче услиено бибата и ако я изтърве, почва рев. Целият е адски напрегнат. Sad Отдавна не е било чак толкова продължително. Sad

Тази вечер съм с вас.
Виж целия пост
# 114
И ние влезнахме в серия.Спи й се,но като я сложа да спислед 10 мин започва да реве.Следва гушкане,люляне,песни и тъкмо се унесе да заспи започва едно свиване ,мрънкане и пъшкане...Сега тъкмо е заспала и очаквам отново включване.Давам й биба,захапва я бясно и зацоква и след малко я изплюе и пак рев  Tired.Ужас ,само като си помисля,че утре съм сама у нас и ММ е на работа.Стискам палци тази нощ да е спокойна ,но вече нямам сили.Искам да се наспя едно хубаво,поне 6 часа без да се будя.
Виж целия пост
# 115
Страх ме е да се похваля, но малкият днес беше ангелче. Снощи е слушал при баща си,от 21ч се е събудил в 3.30 и после в 7.30. Аз станах към 8ч, друго си е човек да се наспи. През деня бяхме навън, спа през цялото време, после като се прибрахме пак спа. Нахраних го в 21 и сега пак спи. Чак не вярвам, че е истина. Няма да се учудя, ако след малко се събуди и ми разкаже играта през нощта след толкова сън през нощта.
Ние правихме фотосесия за бременни. Много съм доволна от фотографката. За жалост обаче всички часове за коледните фотосесии са заети вече. Успях да запиша час чак за началото на февруари, няма да е коледна, но поне ще наснимаме бебо. Да ни останат снимки за спомен. Иначе миналата седмица изкарах стотина снимки, от бременността, от фотосесията преди да родя, от болницата, изписването и първия месец. Купих един бебешки албум и ги подредих, много хубаво стана. С радост си ги разглеждам, друго си е на хартия.
Виж целия пост
# 116
Чакай те и аз да се запиша за първа страница 3.10 Кристиана
Виж целия пост
# 117
Страх ме е да се похваля, но малкият днес беше ангелче. Снощи е слушал при баща си,от 21ч се е събудил в 3.30 и после в 7.30. Аз станах към 8ч, друго си е човек да се наспи. През деня бяхме навън, спа през цялото време, после като се прибрахме пак спа. Нахраних го в 21 и сега пак спи. Чак не вярвам, че е истина. Няма да се учудя, ако след малко се събуди и ми разкаже играта през нощта след толкова сън през нощта.
Ние правихме фотосесия за бременни. Много съм доволна от фотографката. За жалост обаче всички часове за коледните фотосесии са заети вече. Успях да запиша час чак за началото на февруари, няма да е коледна, но поне ще наснимаме бебо. Да ни останат снимки за спомен. Иначе миналата седмица изкарах стотина снимки, от бременността, от фотосесията преди да родя, от болницата, изписването и първия месец. Купих един бебешки албум и ги подредих, много хубаво стана. С радост си ги разглеждам, друго си е на хартия.
Браво на твоето ангелче, дано и през нощта те пожали Peace
И аз съм на мнение, че си е друго на хартия, много по-сантиментално е , и много по-често си разглеждам албумчетата, отколкото папките в лаптопа. На нас приятелка ни подари разкошно албумче за бебо, ръчно изработено, то е между албум и дневник, точно, каквото исках, има толкова много подробности за всяко "първо нещо", че сама не бих се сетила, а и след време определено няма да помня, ако имаме второ примерно.
Виж целия пост
# 118
Нека, и аз се разпиша 22.10. Бебе Георги 2700 кг
 bouquet
Виж целия пост
# 119
eli_dzh  ехаа, страхотно! Всеки ден да е така! Няма да те буди, ще си спи чудесно цяла нощ!

Отпусна го. Ухили ми се. Най-сетне. Сега вече заспива...

Май трябва да се изкъпя... като че ли вонята не е от неговия памперс...  Crazy Mr. Green

За фотосесия - навивам таткото. Като чу цената и каза - хубу. Лошото е, че и аз и той яко качихме килограми след спирането на цигарите. Аз ги спрях като забременях, а той от солидарност... Дали ще ни хване обектива.. може би да си поръчаме фототапет  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия