Зима на вратата чука, а в ръцете ОКТОМВРИйче гука!- 1 тема

  • 31 667
  • 742
# 120
Ох, Мисис, ще ме умориш!
Виж целия пост
# 121
Все нанякъде избива  Mr. Green

Ще купувате ли някакви коледни дрешки на дребосъците? Майка ми прати вчера колет и му е купила боди на коледна тематика. Ама се оглеждам из онлайн магазините и за други неща. Мислех си за някакъв гащеризон.

Никога не съм си правила фотосесия. Какви изисквания имат? Предполагам трябва да помъкна половината гардероб  Crazy
Виж целия пост
# 122
Здравейте, мили майчета. Аз също станах майка този октомври, но преди седмица научих за вас и след като изчетох всичко написано до тук, се присъединявам  с огромно удоволствие. Включвам се и аз в среднощното парти, тъй като и ние сме със страхотнюи колики от две седмици и явно днес ще е поредната безсънна нощ. Надявам се да приемате нови попълнения. 😀
Виж целия пост
# 123
Лид, добре дошла. Всички нови мами идват с торта и пържоли, след което пеят и танцуват под ръководството на Chuby. Отивай да тренираш  Simple Smile

Мисис, аз само на бебето правих сесия. Бременна не, щото хората като искат да гледат кит, си пускат анимал планет, не мен  Mr. Green И аз се заглеждам по коледни дрешки. Само се надявам да се удържа и да купя едно-две неща, не осемнайсет. Щото нали, после няма кога да ги носи, пък за догодина ще са малки  Joy
Виж целия пост
# 124
Iid добре дошла. При Chuby са песните и танците, тортата - при мен.  Mr. Green


Мисис, аз само на бебето правих сесия. Бременна не, щото хората като искат да гледат кит, си пускат анимал планет, не мен  Mr. Green И аз се заглеждам по коледни дрешки. Само се надявам да се удържа и да купя едно-две неща, не осемнайсет. Щото нали, после няма кога да ги носи, пък за догодина ще са малки  Joy

 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 125
Казвате кога и къде и пристигам с танцова стъпка и песен на уста, само не знам ще успея ли да приготвя от домашната ми торта или ще се отсрамвам с купешка, че с тези колики сме в екшън нон стоп.  Grinning Grinning Grinning
Момичета аз имам един въпрос - как подсушавате шишетата след стерилизатора?
Виж целия пост
# 126
Iid Всичко ям, не се тревожи. То затова и сега се мъча да свалям.  Mr. Green

Момичета аз имам един въпрос - как подсушавате шишетата след стерилизатора?

С духане?  Crazy

Разплака се, наяде се, подпря си бузите на двете ръце, оригна се, усмихна се и заспа. Дай боже всеки му.

След като от вчера се занимавам повече с котарака, определено има разлика в поведението му. Вярно, в средата на хола има един чувал, който тича наляво надясно.  hahaha

На всичкото отгоре досега изучава каната за вода. Беше доста страшна, та трябваше да заеме отбранителна позиция. Ама пусто му любопитство  hahaha
Виж целия пост
# 127
Духането с уста или сешоар не ми стана ясно. 😁😁😁
Виж целия пост
# 128
Пфууу, страхотна идея... сешоар  Crazy
Виж целия пост
# 129
Та, ти до сега с уста ли се мори.... 😂😂😂
А каква порода е котето?
Виж целия пост
# 130
Котето си е обикновено... пак си има порода де, ама не я знам  Mr. Green Но е страхотен бял красавец, с малко черно на едното ухо и на опашката.
Виж целия пост
# 131
Само от описанието и се захласвам, а си представям на живо каква красота е. Обожавам животни с бяла козина - прекрасни са.
Среднощното парти днес май е с  малка посещаемост... 😁😁😁 Това е добър знак, де... утре ще има много наспали се.
Виж целия пост
# 132
Ние също се наядохме току що, дано спим дълбоко до зори.
Лид добре дошла, шишето след стерилизация го оставям да се отцеди на сушилника и толкоз. ММ две нощи ме отмени и сега е в тежка реанимация. Казвах му, че няма да се справи, но той не верваше - е сега вЕрва.
Виж целия пост
# 133
Chuby, и аз в клуба Simple Smile Току що го нахраних, сега се гушкаме. Да видим кога ще заспи.
Виж целия пост
# 134
Добра нощ от мен!
Моя цвяр явно също го мъчат повече коликите, същата история е заспи и сред малко вой. Даже нощем взе с рев да се буди. Днес и на разходката рева даже.
Ние вече правихме коледна сесия, нямам търпение за снимки.

Момичета, моля ви пращайте ми данните (име на бебето, ръст и тегло, дата на раждане) за първа страничка на лично, че докато се добера до лап топ и ще забравя къде са.   Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия