
, ако направя, като теб с термус, как да го изстудя, осеен под леглото купа със студена вода и така. ...!? Лека нощ!
Принудих се да загрявам вода в каната, изливам половината от нужната вода в шишето, добавям АМ, разбърквам и после доливам до крайните милилитри Бебелан със стайна температура. Горе-долу така го докарвам.
А че бебето мрънка или реве през тия 2-3 минути, докато стане - ами прави го, то няма как като съм сама, а и в кухнята е твърде студено, за да я мъкна с мен.
Дано запази тенденцията, че и без това е почнала да яде твърде много през деня.
И ти завиждам! Моят преди 12 не заспива и след 6.30 не издържа.
То след адаптация ще си лашкам количката на двора, извън къщата само в слинг ще се извеждаме. Няма количка способна да прегази тия преспи. Някой ползва ли слинг? Споделете от какво сте доволни.
И ти завиждам! Моят преди 12 не заспива и след 6.30 не издържа.
Твоят има ли такава функция? За колко го взе?
Препоръчани теми