До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 7

  • 146 081
  • 766
# 285
Аз съм много доволна от д-р Костова. Проследяваше ме ехографски в продължение почти на един месец, като след всеки преглед изпращах снимките и описанието на лекуващия ми лекар, който пък не е имал никакви забележки. Не разбрах какво точно не ти допада, но щом не си доволна няма смисъл да ходиш повече при нея. Все пак най-важно е доверието пациент-лекар. Иначе не съм забелязала нищо търговско в нея, а базата за сравнение-д-р Драгнева ще я оставя без коментар Laughing
Виж целия пост
# 286
simona213, обърнатата матка не е болест...Едва ли се е объркала жената. Аз също съм с такава и "диагностицирана" от 3-ма различни гинеколози. Това се вижда при обикновен преглед.
Виж целия пост
# 287
Знам, че не е болест Laughing А и обяснява по-силните ми болки по време на цикъл и т.н. Просто вече поставям под въпрос всичко казано от Драгнева. Чудих се дали не е възможно да имам някакъв друг проблем, който тя не е разчела. Но явно не е това.
А по отношение на д-р Костова - не съм казала, че не съм доволна. Отидох при нея с определено оплакване и тя ми назначи адекватно лечение. Отношението също ми допадна - мила е, по време на прегледа беше деликатна и обясни всичко подробно. Просто съм си патила и явно вече съм предубедена още с влизането си в даден кабинет и винаги търся второ мнение. Може би съмненията си ги отдавам на факта, че д-р Костова е млад лекар с не толкова богат опит, но пък то и тези с дългогодишните стажове сме ги виждали как мажат и струват за сметка на здравето на пациентите си...
Виж целия пост
# 288
И аз съм доволна от д-р Костова
Виж целия пост
# 289
Аз също. Назад съм писала подробно.  Peace
Виж целия пост
# 290
Здравейте момичета, кой лекар бихте ми препоръчали за женска консултация в Бургас. Установяването на бременността ми беше при д-р Драгнева направи ми добро впечатление. Също се чудя и за д-р Димитров в транспортна. При кого сте вие?
Виж целия пост
# 291
Здравейте момичета, кой лекар бихте ми препоръчали за женска консултация в Бургас. Установяването на бременността ми беше при д-р Драгнева направи ми добро впечатление. Също се чудя и за д-р Димитров в транспортна. При кого сте вие?
Имай предвид, че Димитров не изражда.
Виж целия пост
# 292
Здравейте момичета, кой лекар бихте ми препоръчали за женска консултация в Бургас. Установяването на бременността ми беше при д-р Драгнева направи ми добро впечатление. Също се чудя и за д-р Димитров в транспортна. При кого сте вие?

Недялков. И на мен бременността ми установи Димитров, но след това се преместих при Недялков.....при него  си и останах  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 293
Знам, че не е болест Laughing А и обяснява по-силните ми болки по време на цикъл и т.н. Просто вече поставям под въпрос всичко казано от Драгнева. Чудих се дали не е възможно да имам някакъв друг проблем, който тя не е разчела. Но явно не е това.
А по отношение на д-р Костова - не съм казала, че не съм доволна. Отидох при нея с определено оплакване и тя ми назначи адекватно лечение. Отношението също ми допадна - мила е, по време на прегледа беше деликатна и обясни всичко подробно. Просто съм си патила и явно вече съм предубедена още с влизането си в даден кабинет и винаги търся второ мнение. Може би съмненията си ги отдавам на факта, че д-р Костова е млад лекар с не толкова богат опит, но пък то и тези с дългогодишните стажове сме ги виждали как мажат и струват за сметка на здравето на пациентите си...

Много съм доволна от Д-р Костова. Следеше бременността ми до осмия месец. Внимателна, винаги любезна, отговаряше на всички въпроси изчерпателно, никога не усетих умора или напрежение у нея. Ходила съм и без час, успяваше да разсее всичките ми съмнения и страхове.
Аз съм ужасно предубедена към гинеколозите в Бургас, нямах вяра на никого. Е, Костова успя да ме спечели. Случайно записах час при нея, не съм съжалила нито за миг.
Виж целия пост
# 294
Дааа, още един глас за Костова  Peace
Виж целия пост
# 295
Здравейте момичета!
Някой има ли отзиви от д-р. Калчева? Казаха ми, че работи сега в  Зорница...
Виж целия пост
# 296
Здравейте момичета, кой лекар бихте ми препоръчали за женска консултация в Бургас. Установяването на бременността ми беше при д-р Драгнева направи ми добро впечатление. Също се чудя и за д-р Димитров в транспортна. При кого сте вие?
Бях при др Ирмов на ЖК и раждах при него, препоръчвам го с двете ръце  Peace
Виж целия пост
# 297
Момичета, д-р Костова само с бременни ли работи? За профилактичен или при проблем преглед приема ли?
Виж целия пост
# 298
Д-р Костова не ограничава работата си - ЖК, раждане, профилактика, диагностициране,колпоскопия, лапароскопия, лечение и т.н.  Peace
Виж целия пост
# 299
Д-р Костова не ограничава работата си - ЖК, раждане, профилактика, диагностициране,колпоскопия, лапароскопия, лечение и т.н.  Peace

Чудесно, благодаря  bouquet
Предстои ми преглед и събирам мнения, а после и смелост...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия