Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да откажа поръчка?
Как да деактивирам преобразуването на валута за плащания, след като вече съм маркирал, че ще платя в евро или в левове?
Как мога да върна артикул, който не ми харесва или не ми става?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да откажа поръчка?
Можете да откажете поръчка, като посетите https://www.amazon.co.uk/gp/css/homepage, влезете в профила си, щракнете върху „Преглед на скорошни и отворени поръчки“ и ако има бутон „Редактиране на поръчка“, можете да го промените или анулирате. Ако няма такъв бутон, това означава, че парите вече са блокирани и се обработват. Всички поръчки могат да бъдат отказани или променени само преди парите да бъдат блокирани от вашата карта.
-
Как да деактивирам преобразуването на валута за плащания, след като вече съм маркирал, че ще платя в евро или в левове?
-
Как мога да върна артикул, който не ми харесва или не ми става?
Можете да върнете артикул в рамките на 365 дни. Влезте в профила си, отидете в менюто за връщане, изберете артикула и отпечатайте баркода със снимка. Поставете артикула в кутията и го изпратете с препоръчана поща без приоритет. Времето за доставка е около 7-8 дни. Разходите за пощенски услуги не се възстановяват в този случай.
-
Как мога да се свържа с отдела за обслужване на клиенти на Amazon?
-
Какво представляват „складовите“ стоки на Amazon - Warhouse Deals?


След като ми канселираха вертикалният уред зя гладене в нея ми е надеждата...Ако не ми я изпратят, бих взела твоята

Отделно част само от поръчките са "пооскубани" ,за което ми пратиха ваучери,с тях "платих" едно яке,но и то не е тръгнало .От друга страна пък с останалите 20е от ваучерите направих поръчка на празна карта 1яке кожено скъпо за 100е и една рокля за 12е - ами еФтинката рокля веднага са я пуснали,а якето стои за доплащане,пък аз чакам да получа още ваучери и за останалите неща,които ще откажат