бяло течение преди цикал

  • 23 421
  • 32
# 15
Благосаря ти много просто исках някои да ми даде савет за тази оволация а не да ми казват как да пиша
Виж целия пост
# 16
   Също имам такова бяло течение преди цикъл - една седмица преди цикъл. Не съм се сещала да питам гинеколог за това течение преди цикъл. Винаги съм се чудила защо получавам такова течение, въпреки че знам, че не трябва да бъда в овулация, тъй като е минала. Преди, по време на овулация и след овулация това бяло течение продължава сигурно някъде над една седмица, което винаги ме е озадачавало защо се получава така.

   И още един въпрос - имам от време на време сърбеж. Не мога да установя дали във влагалището или отвън. Този сърбеж е след менструален цикъл и овулация. А при менструален цикъл също имам сърбеж, но тогава причината е дългото носене на превръзки и замърсяване от кръвотечението. Правила съм изследвания и всичко е добре. Питала съм гинеколози - глобули съм пробвала (не си спомням за името им) и крем Канестен. Според препоръка на гинеколог, направих си изследване на кръвната захар и всичко е добре. При всички гинеколози, които съм ходила, ми казват, че съм напълно здрава. Нямам го този сърбеж постоянно, а само от време на време се появява. Прашки не нося. Само памучно бельо нося.
Виж целия пост
# 17
не се ползват глобули, кремове и т.н.т. докато не се изследва микробиология на вагинален секрет.
Направи си изследването и ако излезе нещо, лекувай

Бялото течение е бактериално, а белезникавата кремообразна цервикална слуз е нещо съвсем различно.

Ако някой се съмнява в бяло течение, има сърбеж и какъвто и да е дискомфорт, който не минава, трябва да си изследва микробиология на вагинален секрет. Кръвната захар няма да покаже, дали има или не бактерии, направо се потрисам Simple Smile И как може да знае някой гинеколог дали имаш или нямаш бактерии или гъбички, като те не се виждат с просто око? Трябва да е някоя много сериозна инфекция, че да имаш постоянен дискомфорт или сърбеж и да се види с просто око зачервяване обрив и т.н.т.
Виж целия пост
# 18
не се ползват глобули, кремове и т.н.т. докато не се изследва микробиология на вагинален секрет.
Направи си изследването и ако излезе нещо, лекувай

Бялото течение е бактериално, а белезникавата кремообразна цервикална слуз е нещо съвсем различно.

Ако някой се съмнява в бяло течение, има сърбеж и какъвто и да е дискомфорт, който не минава, трябва да си изследва микробиология на вагинален секрет. Кръвната захар няма да покаже, дали има или не бактерии, направо се потрисам Simple Smile И как може да знае някой гинеколог дали имаш или нямаш бактерии или гъбички, като те не се виждат с просто око? Трябва да е някоя много сериозна инфекция, че да имаш постоянен дискомфорт или сърбеж и да се види с просто око зачервяване обрив и т.н.т.

   Написах, че напълно здрава съм. Доста микробиологии съм си правила и нищо не са показали. Нищо нямам. Имам белезникава кремообразна цервикална слуз.
Виж целия пост
# 19
А как си изчислявате оволацията
Виж целия пост
# 20
А как си изчислявате оволацията

   Като видя, че ми е по-гъст и повече цервикалният секрет и усещане, че сексуалното ми либидо е много високо.
Виж целия пост
# 21
Добре тогава моят цикал сега ште е на 25и трае 4дена оволацията ми е на 7 такали се изчислява
Виж целия пост
# 22
сузана, обясних ти как се изчислява.
Ако ти идва на 25-то число всеки месец, то значи ти идва през 30дни. Това означава, че О ти е на 16-18ден от началото на цикъла, т.е. от първия ден на кървене броиш 16-18дни и тогава ти е О.
И тъй като има фертилни дни, то те ще са между 13-тия и 18-тия ден, правете повече опити в този период.

Овулацията зависи от деня в който очакваш да ти дойде следващия цикъл. Като ти дойде сега (на 25-ти), значи О ти е била на 11-12-ти ноември.
Ако следващия цикъл чакаш на 25-ти декември, то О ще ти е на 11-12-ти декември, около тези дни правете 4-5 дни всеки ден опити, през останалото време през 1-2 дни

Прочети малко информация как се определя О, ако не можеш да се справиш със сметките купи си тестове за О, които ще ти покажат като са положителни, че О ще настъпи до 2 дни след положителния тест
Виж целия пост
# 23
Браво мерси много за отговора сега вече ми е ясно благодаря  Hug
Виж целия пост
# 24
Добре, че знаете точно в кой ден сте заченали! Усещате го моментално ли? Браво на вас.
Виж целия пост
# 25
Дано да стане много ште се радвам мачем се 4месеца ходих и на доктор и тои ми каза че всичко ми е наред каза че неможем да оцелим момента дано стане  Laughing
Виж целия пост
# 26
Привет и от мен Simple Smile
Със сходен проблем от течение преди цикъл и дразнене ( изключително мнооого ) отидох при лекарката ми - взехме микробиология, уреоплазма, микоплазма, хламидия - всичко!!! ( тъй като исках да изключа всяко притеснение ). Резултатите - отрицателни, без да се изолират каквито и да е бактерии. Единствено лек проблем при Ph-то. И понеже правим опити за бебе и не се получава, си мислех, че е от това течение имам някоя ужасяваща гадинка и че в лабораторията не са ми направили правилно изследванията...но явно не Simple Smile та както и да е..оптвам се да оправя Ph-то. Но явно има жени, които имат повече секрет от други.  #Crazy Embarassed
Виж целия пост
# 27
При положение,че всичко е изследвано и е наред,пробвайте да смените перилния препарат и омекотителя,не е изключена алергична реакция към препаратите.Бельото трябва да е от памук,без китайски найлонови гащи,колкото и секси да изглеждат.
Аз получавам рядко сърбеж по време на менструация,решавам си проблема с памучни превръзки и честа смяна.
Виж целия пост
# 28
Абе вие добре ли сте овулациа се пише , няма такова нещо като оволация  #Crazy
Виж целия пост
# 29
Абе вие добре ли сте овулациа се пише , няма такова нещо като оволация  #Crazy
Даже не е овулацИА, а е овулация
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия