Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 53

  • 68 784
  • 758
# 645
Здравейте, има ли печеливши за нутрибулет нещо не мога да се ориентирам? Simple Smile
Виж целия пост
# 646
Някой попълва ли в tallk panel ?
Попълвам от доста време , когато ми пратят по пощата , но пращат изключително рядко , имам 450 т. А за най - малката награда е от (1000т) повечето награди са абонаменти за списания , но си струва.
Попълвам, но не винаги отговарям на усровията и ми дават малко точки, но все някога ще се съберат за нещо.
Виж целия пост
# 647
Здравейте, има ли печеливши за нутрибулет нещо не мога да се ориентирам? Simple Smile
Още не  newsm78
Виж целия пост
# 648
Някой попълва ли в tallk panel ?
Попълвам от доста време , когато ми пратят по пощата , но пращат изключително рядко , имам 450 т. А за най - малката награда е от (1000т) повечето награди са абонаменти за списания , но си струва.

При тях обаче точките имат давност и по някое време ми пращат имейл, че ми изтичат еди колко си точки, това допълнително затруднява събирането.
Виж целия пост
# 649
Някой да у получил имейл или СМС от Астера? Сега пак погледнах правилата и са много противоречиви
Цитат
5.2.4.
да се регистрира
за участие
на адрес
www.aroma.bg
/homeopathica
чрез въвеждане на: трите имена,номера на касовата бележка, телефонен номер и e-mail;
5.2.6. да запази касовата бележка  до приключване тегленето на наградите.

Печелившите ще бъдат определени на случаен принцип чрез томбола, която ще бъде изтеглена на
01.12.2016г. Имената на печелившите ще бъдат публикувани на интернет адрес www.aroma.bg/homeopathica.
6.3 Получаване на наградите
Наградите се изпращат по куриер на посочен от печелившото лице адрес за доставка.
Изобщо не са посочили начин на уведомяване на печелившите. Регистрираш се само с имейл и телефон, а наградата ще ти бъде доставена на адрес, който никъде не посочваш  ooooh!
Виж целия пост
# 650
От коледния календар на Кауфланд, кога обявяват печелившите?
изпращат ли Ви мейл?
Виж целия пост
# 651

Ние също попълваме дневника с покупки на GFK Домакински панел. Ако има и други желаещи, моля да ми пишат.

Също съм от желаещите, ако може да се включа Simple Smile
Виж целия пост
# 652
От коледния календар на Кауфланд, кога обявяват печелившите?
изпращат ли Ви мейл?
До колкото ми е известно преди да публикуват списъка първо звънят н печелившите
Виж целия пост
# 653
Някой беше питал от къде се взимат мечетата от капачките на колата.Аз взех моето от Фантастико имаше само кафяво.
Виж целия пост
# 654
Уж се регистрирах в сайта на Гурме, уж трябва да получа имейл но нищо не получавам...е как да регистрирам касовата бележка?!?
Виж целия пост
# 655
Уж се регистрирах в сайта на Гурме, уж трябва да получа имейл но нищо не получавам...е как да регистрирам касовата бележка?!?
Доста се бавят, изчакай. Аз имах същия проблем
Виж целия пост
# 656
Уж се регистрирах в сайта на Гурме, уж трябва да получа имейл но нищо не получавам...е как да регистрирам касовата бележка?!?
Бавят ги имейлите,аз като се регистрирах след няколко часа ми пратиха потвърждението на регистрацията.
Виж целия пост
# 657
Уж се регистрирах в сайта на Гурме, уж трябва да получа имейл но нищо не получавам...е как да регистрирам касовата бележка?!?
Бавят ги имейлите,аз като се регистрирах след няколко часа ми пратиха потвърждението на регистрацията.

Аз от петък се мъча да направя регистрация на моя мъж, но без резултат. Чаках, чаках да дойде имейл но не. Писах им в неделя, но отговор още няма.
Виж целия пост
# 658
Има ли някой да се похвали със часовник от my sparx,имах регистрирани 180 капачки с кодове и се надявам на късмет
Виж целия пост
# 659
Вече са изпратили мейли на печелившите от играта на Астера с касови бележки, но искат да има се изпратят освен адреса и сканирани или снимани касовите бележки с които е играно. Лошото при мен е че ги пазя, но са събрани с тези на милото на името и съм им ги снимала всичките 😁
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия