Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 53

  • 68 784
  • 758
# 630

Ние също попълваме дневника с покупки на GFK Домакински панел. Ако има и други желаещи, моля да ми пишат.
Аз съм желаеща Peace.Попълвам анкети, но рядко ми пращат
Май и аз ще се включа Simple Smile Регистрирах се, но не ми пращат имейл.
Виж целия пост
# 631
Мечета дават във Фантазията (за Плевен) и в магазините на СВА.
Виж целия пост
# 632
А дали сте си потвърждавала адреса или направо получихте известие да си ги вземете?
Не съм си потвърждавала адреса. Пратиха ми ги на адреса, с който се бях регистрирала в играта. Куриера въобще не звъни предварително, Булпост ги разнася и направо звънят на вратата Laughing Мен ме нямаше вкъщи и бяха лепнали бележка, и после ходих в пощата да си ги получа на гише.
Виж целия пост
# 633
 Здравейте!
 
 За наградите от Астера дали е нужно да се обадим, за да дадем адрес? В сайта им не се ориентирах, след имената на наградените не пише нищо. На имейл нямам съобщение.
Виж целия пост
# 634
Наградите на Мюсли кога ги пращат и с кой куриер?  Blush

И аз искам да попълвам анкети,кажете къде да се регна?  Blush Hug
Виж целия пост
# 635
Препоръчнам нови домакинства в GFK Домакински панел. Желаещите да се включат да ми пишат на лични за повече информация.
Виж целия пост
# 636
Наградите на Мюсли кога ги пращат и с кой куриер?  Blush

Тип Топ са куриерите.
Казват 45 работни дни, но Нутрибулета го получих за месец време, няма и толкова, каната и нея я очаквам преди Коледа по мои сметки. Peace
Виж целия пост
# 637
Къде мога да разменя капачките на Кола,за мече?


https://houserules.bg/assets/upload/2016_CC_Christmas_NCP_Redemption_Centres.pdf

Искам да регистрирам бележка от Била в лотарията на НАП, ама не знам коя сума да напиша. Сметката е 48,10 лв, после има отстъпки, ваучер и платената сума в брой е 24,46 лв. Та коя сума би трябвало да напиша?
Виж целия пост
# 638
Наградите на Мюсли кога ги пращат и с кой куриер?  Blush

Тип Топ са куриерите.
Казват 45 работни дни, но Нутрибулета го получих за месец време, няма и толкова, каната и нея я очаквам преди Коледа по мои сметки. Peace
Аз имах бисквити и ми ги донесе Лео Експрес, като ме пита дали имам и кана, но тогава още нямах.
Виж целия пост
# 639
Моя грешка, извинявам се. Blush
Лео Експрес е фирмата, току-що проверих и гаранцията, вчера получих пратка от Тип Топ и се обърках.

ПС: Много се радвам, намерих си бележката, която печели купичката от Гурме и се моля утре да нямам късмет да ме изтеглят, защото другата явно е заминала, а много ще ме е яд. Praynig
Искам да питам какви награди се печелят със споделянето от календара на Гурме?
Виж целия пост
# 640
Искам да питам какви награди се печелят със споделянето от календара на Гурме?

Koмплект консерви Гурме. Радвам се, че си намерила печелившата бележка. Simple Smile

Опитах отново да регистрирам моята бележка, но системата я помни като регистрирана. Дано наистина е така! Пиша го, защото според брояча имам 0 участия. Wink
Виж целия пост
# 641
Благодаря.
Виж целия пост
# 642
Къде мога да разменя капачките на Кола,за мече?


https://houserules.bg/assets/upload/2016_CC_Christmas_NCP_Redemption_Centres.pdf

Искам да регистрирам бележка от Била в лотарията на НАП, ама не знам коя сума да напиша. Сметката е 48,10 лв, после има отстъпки, ваучер и платената сума в брой е 24,46 лв. Та коя сума би трябвало да напиша?


Регистрира се крайната сума, която сте платили.
Виж целия пост
# 643
Някой попълва ли в tallk panel ?
Попълвам от доста време , когато ми пратят по пощата , но пращат изключително рядко , имам 450 т. А за най - малката награда е от (1000т) повечето награди са абонаменти за списания , но си струва.
Виж целия пост
# 644
Някой попълва ли в tallk panel ?
Попълвам от доста време , когато ми пратят по пощата , но пращат изключително рядко , имам 450 т. А за най - малката награда е от (1000т) повечето награди са абонаменти за списания , но си струва.
На мен досега само 1 анкета ми пратиха, така че кога ще събера точки за списание чаак не знам  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия