Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 53

  • 68 784
  • 758
# 675
Някой има ли повече информация за тази игра, защото във фейсбук и сайта на Бор Чвор нищо не намирам??

Виж целия пост
# 676
Някой има ли повече информация за тази игра, защото във фейсбук и сайта на Бор Чвор нищо не намирам??


Току-що я мярнах във фейсбук. В страницата на Бор Чвор е, само че явно тази седмица раздават първите 3 кошници. Другите неща - сигурно по-натам.
Виж целия пост
# 677
Някой може ли пак да даде линк към календара на Lidl,че не го намирам? newsm78
Виж целия пост
# 678
Някой може ли пак да даде линк към календара на Lidl,че не го намирам? newsm78

http://www.lidl.bg/bg/10381.htm
Виж целия пост
# 679
Някой може ли пак да даде линк към календара на Lidl,че не го намирам? newsm78

http://www.lidl.bg/bg/10381.htm
Благодаря
Виж целия пост
# 680
Имаше игра на аптеки Бети с награди несесери. Обявили са печелившите във ФБ, а срока е само 3 дни да се свържеш с тях. Някой да не го изпусне!  Peace
Тези помня една година раздаваха шапки и бяха изпратили пратките за сметка на спечелилите. Ако има някой да провери кой ще заплаща куриерската услуга  Simple Smile
Виж целия пост
# 681
Новата игра на изадтелство "Хомо-Футурус"
"Спечелете книга през декември"
 
https://www.facebook.com/izdatelstvofuturus/
Виж целия пост
# 682
Излезли са печелившите в играта на Лидъл..толкова търсих подходяща снимка и накрая ръкохватка..то бива липсва на късмет ама..
http://www.lidl.bg/bg/10238.htm
И на Крина имаше някаква игра ама се моятаят да публикуват печерившите.
Виж целия пост
# 683
Излезли са печелившите в играта на Лидъл..толкова търсих подходяща снимка и накрая ръкохватка..то бива липсва на късмет ама..
http://www.lidl.bg/bg/10238.htm
И на Крина имаше някаква игра ама се моятаят да публикуват печерившите.
еее, ръкохватка пак си е късмет- мен ме няма
Виж целия пост
# 684
И аз съм с ръкохватка от Лидл. Доволна съм, все е нещо Simple Smile
Виж целия пост
# 685
И аз с ръкохватка, мъжа с престилка, значи той ще готви  Laughing
Виж целия пост
# 686
А печелившите от Gourmet кога ще ги обявят?
Виж целия пост
# 687
Пратиха ли ви вече линк за потвърждение на профила в гурме. На мен да но сега пък са не активни.
Виж целия пост
# 688
И моя не е активен!!
Виж целия пост
# 689
Профилът ли ви не е активен?
Току-що влязох в Гурме и всичко е наред, нови изтеглени все още няма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия