Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Има ли момичета, които изпитват дискомфорт в долната част на корема?
Какви са препоръките за хранителен режим и витамини по време на бременност?
Какви са симптомите на бременността, които момичетата изпитват?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Има ли момичета, които изпитват дискомфорт в долната част на корема?
-
Какви са препоръките за хранителен режим и витамини по време на бременност?
Мнозина от участниците споделят, че се опитват да се хранят по-здравословно, избягвайки определени храни като сурова риба, сурово месо, сурови яйца, синьо сирене, шоколад, кафе и др. Освен фолиевата киселина много бременни приемат и други витамини като Femibion и Biozin Mamma, които са предписани от лекари.
-
Какви са симптомите на бременността, които момичетата изпитват?
-
Какви са препоръките за изследвания и лечение при вроден тромбофилит по време на бременност?
-
Кога е подходящият момент да съобщя на родителите за бременността си?
С това чхг преспокойно може да се види на УЗ
Малко се поуспокоих. Как се установява дали имаш тромбофили ? На мен никакви специални изследвания не ми назначават, пуснати са ми само цитонамазка, микробиология , СУЕ и т.н., даже и ТСХ нямам. Много ми е странно и ме е страх да не стане нещо ...като не са ми изследвани тези неща. Ако има нещо в микробиологията това води ли до спонтанен аборт? Иначе относно хормоните, незнам какво ми става ,но постоянно рева.
няма миризма , преди това имах бяло течение до светло жълто течение.


