Добре дошли бъдещи мамчета! Август 2017

  • 40 109
  • 761
# 375
Стери, доста е високичко. Залагам на двечки  Hug С това чхг преспокойно може да се види на УЗ.

Аз не издържах и днес бяхме при доки, имаме си сакче с малко ембрионче отговарящо на седмиците. Пулсации не се видяха, защото ме гледа през коремен. Надявам се след НГ всичко да е наред. Аз не си давам много зор с тази бременност, може би покрай детето и нямам време много да мисли за лоши неща или да се пазя от каквото и да е.
Върша си всички задължения и гледам много, много да не се втелясвам и да гледам позитивно.
Виж целия пост
# 376
Стери, доста е високичко. Залагам на двечки  Hug С това чхг преспокойно може да се види на УЗ.

Ами няма да се учудя. Така и ака е ред на мен или сестра ми .. хихи .. Дано де. Praynig
Виж целия пост
# 377
Ох и на мен ми беше ред, но точно сега не искам близнаци. Трудно ще се справям с породени, а какво остава с 3. Ще вляза в лудница 😹😹😹
Иначе имах такива мечти, но може би следващият път.

Теди, не се притеснявай за тръбата. ЧХГ е твърде ниско все още да ти се пукне тръбата до вторник. Ако бяха преценили, че си спешна нямаше да губят време.
Виж целия пост
# 378
Здравейте, бях на преглед 5гс и 1 ден , сакчето е 6мм и си отговаря като размер.
Малко се поуспокоих , но искам да чуя и сърчицето , имам час чак за 9-ти януари...
Това от мен , надявам се Щастлива да е ок и в крайна сметка да има бебе след 9 месеца, както и другите момичета ,които се бяха притеснили.

Иначе термина ми е 17 август , ако има друга мама за тогава - да пише Simple Smile
Виж целия пост
# 379
Здравейте, бях на преглед 5гс и 1 ден , сакчето е 6мм и си отговаря като размер.
Малко се поуспокоих , но искам да чуя и сърчицето , имам час чак за 9-ти януари...
Това от мен , надявам се Щастлива да е ок и в крайна сметка да има бебе след 9 месеца, както и другите момичета ,които се бяха притеснили.

Иначе термина ми е 17 август , ако има друга мама за тогава - да пише Simple Smile

Аз също съм на 17.08 .. 5 г.с. и 1 ден. Хихи. Успех bouquet
Виж целия пост
# 380
Здравейте, бях на преглед 5гс и 1 ден , сакчето е 6мм и си отговаря като размер.
Малко се поуспокоих , но искам да чуя и сърчицето , имам час чак за 9-ти януари...
Това от мен , надявам се Щастлива да е ок и в крайна сметка да има бебе след 9 месеца, както и другите момичета ,които се бяха притеснили.

Иначе термина ми е 17 август , ако има друга мама за тогава - да пише Simple Smile

Аз също съм на 17.08 .. 5 г.с. и 1 ден. Хихи. Успех bouquet

Супер Srety ще се следим взаимно значи Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Виж целия пост
# 381
Момичета аз пак съм в отбора на притеснените.
Отидохме до мола да хапнем и да се разходим, като всичко беше за по-малко от час и усетих как започна да ме предърпва и че потекох. Веднага се прибрахме и официално съм с някакво мнооого бледо розово-кафеникаво течение Sad
Не знам какво да правя да ходя ли да търся някде лекар сега или утре сутрин Sad Да пия ли нещо Sad
Пълна каша ми е. На преглед за виждане на сакче съм чак следващия четвъртък.
Виж целия пост
# 382
Здравейте, бях на преглед 5гс и 1 ден , сакчето е 6мм и си отговаря като размер.
Малко се поуспокоих , но искам да чуя и сърчицето , имам час чак за 9-ти януари...
Това от мен , надявам се Щастлива да е ок и в крайна сметка да има бебе след 9 месеца, както и другите момичета ,които се бяха притеснили.

Иначе термина ми е 17 август , ако има друга мама за тогава - да пише Simple Smile
Аз съм за 17 също вървим заедно, но не съм ходила на преглед още тук в 12 седмица чак ще имам скан
Виж целия пост
# 383
Бднеш, тази вечер може да пиеш но шпа и утре право на лекар. За мен си за Дуфастон, обаче не е моя работа да изписвам лекарства и терапии. Лекар най-добре ще каже. Ако болките се появят пак и не те отпуска но шпа, трябва да идеш в спешното.
Сега е важно да си спокойна и да не се панираш. Може да е просто нещо дребно. Hug
Виж целия пост
# 384
За съжаление не мога да послегна към нош-па и утрогестан, защото не са препоръчителни при тромбофили Sad
Виж целия пост
# 385
Е, как да не са съвместими. За но шпа не съм сигурна, но дуфастон/утрогестан често се приема от момичета с тромбофилии. Щастлива е тромбофилия и приема бусколизин + Дуфастон.

Ако е просто зацапване изчакай до утре и после веднага на лекар. Ако имаш възможност обади се и сподели какво ти се случва. Не е казано, че е нещо страшно, но и преди казах, че зацапвания и кръвотечения не са нормални.
Виж целия пост
# 386
Да, да  аз съм с вродена тромбофилия 4G/4G още от началото започнах с инжекции Фраксипарин 0,4 и след като се появи бледо кафяво зацапване и нещо като спазми в матката и предменструални болки започнах и все още пия , по препоръка на доцент Стойков Дуфастон 2по1 (сутрин и вечер) Бусколизин и Нош па 3по1 плюс Фолиевата също я пия сутрин и вечер.
Аз да ви кажа, като бях минала два пъти по този път с тези зацапвания и си знаех предварително, какво ще трябва да приемам...
Виж целия пост
# 387
Ами не знам, но в темата за тромбофилия доста го отричат, а до колкото знам и в самта листовка на утрогестана си пише, че не се препоръчва за хора с тромбофилия. И не смея да рискувам. Но ако утре продължи отивам на лекар и, ако кажат да пия ще пия нямам избор Sad
Виж целия пост
# 388
И аз съм с тромбофилия. Още преди ЕТ съм 3×3 утрогестан и 3×1 дуфастон и фраксипарин 0.4.
Виж целия пост
# 389
Ами не знам, но в темата за тромбофилия доста го отричат, а до колкото знам и в самта листовка на утрогестана си пише, че не се препоръчва за хора с тромбофилия. И не смея да рискувам. Но ако утре продължи отивам на лекар и, ако кажат да пия ще пия нямам избор Sad
Аз пия Дуфастон, не Утрогестан но все пак утре се чуй с лекаря си, за да си спокойна.Сега си почивай и не го мисли всичко ще бъде наред, едно прицапване нищо не е.
Утре пиши какво ти е назначил, даже като се замисля не е толкова късно, за да пробваш да му се обадиш сега.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия