Кърмата, както всички знаем се регулира спрямо нуждите на детето. Това, че след 6ти месец става нехранителна, рядка, вода и т.н. са пълни глупости. Има деца, които и до 1 год. отказват друга храна и са предимно или изцяло на кърма. Те са развиват абсолютно в норми. Може да зададеш въпроса си в групата "ЗА дългото кърмене" и да получиш достатъчно информация по този въпрос
весел празник 
Други идеи за зеленчуци? След 10 дена правим 6м. Чидя се и за чушка давате ли вече 


Кърмата, както всички знаем се регулира спрямо нуждите на детето. Това, че след 6ти месец става нехранителна, рядка, вода и т.н. са пълни глупости. Има деца, които и до 1 год. отказват друга храна и са предимно или изцяло на кърма. Те са развиват абсолютно в норми. Може да зададеш въпроса си в групата "ЗА дългото кърмене" и да получиш достатъчно информация по този въпрос 
Пак сополки, кашлица....


И аз се чудих дали да не пробваме млякото на ДМ, тъй като четох много добри отзиви за него. С карта на ДМ не е нужно свеки път да си с детето или акта за раждане, а само да носиш картата. Ползва се отстъпка на определени продукти за месеца. Досега само едно веро съм купувала с нея. Имаше и някакви допълнително намалени пюрета с нея, но бяха за по-големи бебчета и аз не купих. За жалост няма ДМ около нас, тъй че ходя като съм си в Пловдив.

Доста подарих. Сега,докато се усетя,таткото домъкна всичките несимпагични Спондж Боб гадинки,поне за мен,а и Огнян хич не е впечатлен. Обаче ще ги погледна пилетата все пак
Препоръчани теми