Париж - 13

  • 109 048
  • 751
# 180
Момичета, искам да ви попитам за шътъла от Бове до Париж. Говоря конкретно за този: https://www.aeroportparisbeauvais.com/en/passengers/

Искам да купя онлайн round trip билети. Дава ми да избера само датите без часове. Така ОК ли е? Билетите ще са валидни за дадения ден без конкретен час така ли.           Билетите които са отиване и връщане мисля , че важат няколко месеца( забравил съм точно колко месеца) и могат да се ползват не само на конкретната дата и не са обвързани с час.И аз имах притеснения за часа на пристигане и часа на автобуса , но никой не гледа час.Когато закупите билетите онлайн и ги разпечатате, на тях пише точно това.Подчертавам , че това се отнася за билет отиване и връщане.Много е важно да се разпечата на формат А4 и с добро качество на печата.Видях една испанка на която четеца не разчете билета поради това че беше размазан и я накараха да си купи нов билет.Също така билетите може да са качени в телефон или таблет.
Виж целия пост
# 181
Момичета, очарована съм от Париж. Наистина има страхотна атмосфера. За съжаление утре се прибираме 😑
Относно транспорта искам да успокоя всички, които се притесняват. Всичко е много уредено и добре устроено и човек, който не знае френски или английски се оправя безпроблемно! Ние ползвахме карта Навиго, за което благодаря на споделящите тук, че ме ориентираха.
Въпрос-РЕР денонощно ли върви? Полетът ни е от 10 ч. И се чудя дали в 7 ще има вече влакове?
Виж целия пост
# 182
Doni M, много се радвам, че ти е харесал Париж!  Peace

RER не върви денонощно, но сутрин влаковете тръгват в 05:00-05:30 часа.
Виж целия пост
# 183
Благодаря. И аз се ориентирах по разписанието, че би трябвало около 7 часа да има влакове. Полетът ни е от 10 ч. И мисля, че по-рано от 7 няма нужда да тръгваме.
Виж целия пост
# 184
Да, правилно сте преценили.
Виж целия пост
# 185
И не можах да купя онлайн билети за Айфеловата кула. Много ме е яд. Изчетох 2 теми назад и докато се натуткам няма за нашите дати. Та въпросът ми е кога има най-малки опашки? Мисля да идем сутринта в петък и после събота, ако опашката е потресаваща в петък. Искам към 10-11 сутринта да сме там.
Виж целия пост
# 186
Пробвайте в петък за качване на Айфеловата кула.Ние бяхме миналата събота и опашката беше километрична - непосилна за нас.
Виж целия пост
# 187
Вечер след 20.30 ч.е много спокойно.
Виж целия пост
# 188
goldish, ако искате непременно да се качите на Айфеловата кула, без да жалите средства, можете да си купите билети и от някой посредник. Например viator или друг. На сайта им има информация за свободните часове. Среща се прави с гид, той води групата до входа, организира влизането да е приоритетно, казва в началото встъпителни информативни неща. Давам го просто като вариант.

Примерна цена за 2 възрастни за 20.6. - 78 долара
Виж целия пост
# 189
goldish, ако искате непременно да се качите на Айфеловата кула, без да жалите средства, можете да си купите билети и от някой посредник. Например viator или друг. На сайта им има информация за свободните часове. Среща се прави с гид, той води групата до входа, организира влизането да е приоритетно, казва в началото встъпителни информативни неща. Давам го просто като вариант.

Примерна цена за 2 възрастни за 20.6. - 78 долара

Мерси за идеята! Множко е, но ако опашката е много голяма, а решим непременно да се качим, ще го имам предвид.

Виж целия пост
# 190
Някой може ли да ми каже от къде точно тръгват автобусите за Бове,че нещо не мога да го видя.
https://www.google.com/maps/@48.87795,2.2837616,360m/data=!3m1!1e3?hl=bg
Виж целия пост
# 191
Мисля, че там където ти е символът на автобуса  №151, като отидеш с мишката на него ще излезе номера. В кръглото зелено поле.
Виж целия пост
# 192
Здравейте. Моля ви, помагайте. Опитвам се да купя билети онлайн за Айфеловата кула, но стигам до стъпка 3 и ми казва да проверя информацията за картата. Сто пъти проверих цифрите и не ми дава да продължа. Какво може да е?
Виж целия пост
# 193
Картата кредитна ли е?
Виж целия пост
# 194
Здравейте,
четох, че за посещението във Версай има големи опашки. Планирам да купя билети предварително за 30 май - вторник, заради шоуто с музикалните фонтани. В колко часа сутринта е добре да се отиде, за да са по-поносими опашките. Някой има ли впечатление за вторниците има ли големи опашки - колко се чака горе-долу?

Благодаря предварително
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия