Пети клас

  • 87 129
  • 734
# 270
     Някой има ли представа кой е този филм:Разказва се за момче и Посейдон, започва с буря.Гледали са го в училище и имат задачи, но не се знае име и ржисьор.

Пърси Джаксън и боговете на Олимп?
Виж целия пост
# 271
      Някой има ли представа кой е този филм:Разказва се за момче и Посейдон, започва с буря.Гледали са го в училище и имат задачи, но не се знае име и ржисьор.

"Пърси Джаксън и боговете на Олимп:крадецът на мълнии"
Виж целия пост
# 272
А,започнахте ли го вече/Пърси/?Мислех,че ще е в края на годината.
Виж целия пост
# 273
А,започнахте ли го вече/Пърси/?Мислех,че ще е в края на годината.

В смисъл, изучава ли се Rolling Eyes Щерката вчера имаше за домашно преразказ върху някаква глава от някоя от книгите, добре, че бях гледала с нея един- два филма и разбрах за кого става дума Laughing
Виж целия пост
# 274
Дъщеря ми в момента е на "Хайдути", после ще учи Пърси.
Виж целия пост
# 275
"Хайдути" ги минаха по някое време февруари, даже учиха наизуст.
Виж целия пост
# 276
"Хайдути" ги минаха по някое време февруари, даже учиха наизуст.
Цялото ли го учиха? Нашите сега са на него, дали са им седмица за цялото. Множко ми се вижда, но младежът се е амбицирал и напредва, пък ще видим до къде ще го изучи Simple Smile
Виж целия пост
# 277
"Хайдути" ги минаха по някое време февруари, даже учиха наизуст.
Цялото ли го учиха? Нашите сега са на него, дали са им седмица за цялото. Множко ми се вижда, но младежът се е амбицирал и напредва, пък ще видим до къде ще го изучи Simple Smile
В неделя го учи синът ми, отне му общо 3 часа. Научи го идеално.
Аз го помнех на 90%  Blush от училище Simple Smile
Виж целия пост
# 278
Гого пее Хайдути с Епизод. Трябва да пробвам да му спра музиката Crazy
Аз даже не знам до къде са и какво са учили по Литература Blush
Виж целия пост
# 279
     Някой има ли представа кой е този филм:Разказва се за момче и Посейдон, започва с буря.Гледали са го в училище и имат задачи, но не се знае име и ржисьор.

Пърси Джаксън и боговете на Олимп?



"Пърси Джаксън и боговете на Олимп:крадецът на мълнии"



Много благодаря, това е филмът!

Виж целия пост
# 280
Учиха наизуст част от "Хайдути", но и тя ми се видя предостатъчно.
Оказа се, че тази седмица са на Похитителят на мълнии:)

Виж целия пост
# 281
Не иронизирам. Действително ми казаха, че децата от набор 05, са по - малко от местата по гимназии и техникуми. Ще могат да избират, ако е вярно.
Виж целия пост
# 282
Не иронизирам. Действително ми казаха, че децата от набор 05, са по - малко от местата по гимназии и техникуми. Ще могат да избират, ако е вярно.
Те местата в добрите у-ща виднаги са еднакво малко Simple Smile
Ако е да влезе къде да е - много ясно, че всички ще приемат Simple Smile

Децата да си учат пък това с боройките ...

Иначе набора на сина ми са почти 1/2 от моя набор например, но местата в гимназията, в която аз учих - са същя брой и орпреди 17-20 години
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D0%B8_%D0 … D1%80%D0%B8%D1%8F
Виж целия пост
# 283
Гого пее Хайдути с Епизод. Трябва да пробвам да му спра музиката Crazy
Аз даже не знам до къде са и какво са учили по Литература Blush

Утре ще и го покажа:) Разгледх и другите им неща и направо  за следващ път, да ги пуска и да учи:))
Виж целия пост
# 284
И при нас учиха Хайдути през март.Имаха и част от стихотворението да учат наизуст.
Аз съм го учила в 7 клас /по спомени/.
Вероятно набор 2005 не е с такава численост,с каквато са следващите-2007 и нататък.Но са доста повече от предшестващите.Официално най-малоброен е бил набор 1997.
А местата в добрите училища не са толкова много...за съжаление.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия