Какво се случва ПРЕДИ менопаузата? Да споделим, да обсъдим... - 2

  • 150 626
  • 741
# 375
Desi.67,от колко милиграма са твоите капсули?Моите са от 1300мг,и вземам по една капсула-както е указано на опаковката.Вече два месеца пия,обаче  напрежението във гърдите е същото,ПМС пак ме тресе и така..
Kaisia, по-напред писах за Герикапс. На мен ми помогна много за болките в гърдите. Мисля, че може да пробваш.
Виж целия пост
# 376
Благодаря,ще пробвам непременно! bouquet
Виж целия пост
# 377
Герикапс ще взема да пробвам и аз. Витамин Е и А, че има и добри показания.
Виж целия пост
# 378
За Герикапса имаше май някаква схема на пиене, но не мога точно да си сетя.
На мен ми го изписаха гастрото заради други неща, по 1 на ден 3 месеца и после 3 месеца почивка. Но заради цикъла май се пиеха по 2 на ден и не толкова дълго време, заради опасност от предозиране на вит. А. Най-добре питайте Денис в темата за добавките.
Виж целия пост
# 379
За Герикапса имаше май някаква схема на пиене, но не мога точно да си сетя.
На мен ми го изписаха гастрото заради други неща, по 1 на ден 3 месеца и после 3 месеца почивка. Но заради цикъла май се пиеха по 2 на ден и не толкова дълго време, заради опасност от предозиране на вит. А. Най-добре питайте Денис в темата за добавките.
Герикапс се пие 2х1 от 2-3 ден на МЦ в продължение на 10 дни, като 1 МЦ се пие, 1-2-3 МЦ се почива.
Тъй като Lemy спомена Денис, ще допълня, че именно тя ме посъветва да взема Герикапс за болките в гърдите и аз съм й много благодарна за това.  
Виж целия пост
# 380
Като споменахте, изведнъж се сетих, че майка ми пие Герикапс от край време и чак сега загрявам, че явно е заради подобни симптоматики. Никога не съм я питала защо го взима. На мен са ми изписвали по време на една от бременностите, но не помня по време на коя и защо. newsm78
Виж целия пост
# 381
Аз съм го пила за здрави нокти и коса, но не съм много постоянна и бързо се отказвам  Rolling Eyes
За болки в гърдите казвате, го пиете  Rolling Eyes И мен ме болят, по-скоро са чувствителни, преди цикъл, а сега както ми закъсня с 10 дена, ми се удължи и времето, през което ги чувствах така  Confused
Виж целия пост
# 382
Аз също имам болки в гърдите и то перманентно, започнах да свиквам вече.
Това чудо не мога да го пия, че има соя и ще ми пречи на другите хормони.  ooooh!
Виж целия пост
# 383
Момичета, тези от вас, които са изследвали хормони, какви са ви стойностите на ФСХ към момента?

Виж целия пост
# 384
Момичета, тези от вас, които са изследвали хормони, какви са ви стойностите на ФСХ към момента?


Аз. ФСХ - 10.94, втори ден. Това е 09 2016 г. , когато съм била на 49.
Виж целия пост
# 385
11,76 миналия месец.
Миналата година беше 13,41.
Виж целия пост
# 386
Леле майко, моето е 24, на втори ден от цикъла. Ако има значение, след цикъл, предизвикан с 10-дневен прием на Примолут Нор. За протокола, на 46 и половина съм.
Виж целия пост
# 387
Простете за лаишкия въпрос, но защо изследвате тези хормони? newsm78
Виж целия пост
# 388
Zazzy , според мен ако менструацията е предизвикана с прогестерон, без значение под коя форма,  изследванията не дават реална хормонална картина. Но според лекарите няма значение дали е спонтанен или провокиран цикъл.
Няма защо да се шашкаш, нормално е яйчниковият резерв да се изчерпва с годините.
Виж целия пост
# 389
Мауче, ами за да разберем къде сме, на коя гара. Аз май съм на предпоследната  Mr. Green

Каталано, аз не се шашкам, още преди 5 години ФСХ ми беше към 10-11. Просто ако има начин да спре отведнъж цикъла (не че го искам де), че да не го мисля и да се чудя защо не ми идва, кога ще ми дойде, да ходя ли на лекар и тем подобни. Искам спокойстие, а не нерви.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия